Jamné 45, Tišnov
Psychologické poradenství, psychoterapie - Mgr. Šárka Kohoutková (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Hotovost, Bankovní převod
724 36.....

Psychologické poradenství (600 Kč)

Psychoterapie (600 Kč)

Psychologické konzultace (600 Kč) + 5 Více

Rodinná psychoterapie (900 Kč)

Psychoterapie pro děti a mladistvé (600 Kč)

Individuální psychoterapie (600 Kč)

Lidická 718/77, Brno
Psychologické poradenství a psychoterapie - Mgr. Šárka Kohoutková (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost
724 36.....

Psychologické poradenství (700 Kč)

Psychoterapie dětí a mladistvých (700 Kč)

Psychoterapie (700 Kč) + 8 Více

Rodinná psychoterapie (1 000 Kč)

Psychoterapie dětí a dospívajících (700 Kč)

Partnerská psychoterapie (1 000 Kč)

www.dusevnidilna.cz Pokud se chcete objednat na rodinné nebo párové sezení, případně byste se chtěli zkusit domluvit na jiný čas než nabízí objednáva...

Ukončené školy

• Masarykova Univerzita, Fakulta sociálních studií, obor Psychologie (2011)

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Psychologické poradenství a psychoterapie - Mgr. Šárka Kohoutková

Diky psychoterapii u Šárky Kohoutkové ziju. (bez nadsazky)
Vzdy me posloucha a pomaha mi videt/slyset veci ktere sama nevidim. Pomohla mi lepe chapat co se mi vlastne stalo a kdo jsem.
Po letech si znovu uzivam zivota!
Hodiny terapie mi jsou inspiraci, motivaci a podporou ktera byla v urcite fazi jedinna.
Jiz dva roky jsem se predevsim diky ni nedotkla hracich automatu a zvladam/ucim se zvladat zivot s generalizovanou uzkostnou poruchou. Dodava mi odvahu i motivaci coz zvysuje moje zaslapane sebevedomi. Pomohla mi rvat se s krutou realitou, zmenami, ztratami, smrti, bolesti a nejtezsi fazi meho zivota doposud. Zacinam byt zase sama sebou. Plne ji duveruji a jsem velmi rada ze se na sezenich i zasmejeme.
Jsem vdecna za to ze mohu chodit zrovna k ni.

Umístění: Psychologické poradenství a psychoterapie - Mgr. Šárka Kohoutková

Vnímám to jako výsadu,že mohu chodit na psychoterapii k Šárce Kohoutkové.Je to 2 a půl roku,co jsem vyhledala její pomoc v zoufalé situaci, kdy jsem byla zničená osobnost ze života s manželem alkoholikem a narkomanem.Prošly jsme spolu velmi těžkým životním obdobím.S její pomocí poznávám, kdo vlastně jsem, že mám hodnotu a důstojnost, že nemusím být oběť okolností, ale mohu držet svůj život ve vlastních rukou. Učím se prožívat své emoce a vyrovnávat se s bolestí. Šárka je profesionálka se srdcem na správném místě. Nemám slov, abych vyjádřila vděčnost za její pomoc.

Psychologické poradenství

Rodinná psychoterapie

od 900 kč

Párová psychoterapie

900 Kč

Psychoterapie pro děti a mladistvé

Poradenství pro rodiče

Psychoterapie dětí a mladistvých

Psychoterapie dětí a dospívajících

Partnerská psychoterapie

Individuální psychoterapie

Rodinné psychoterapie

Umístění: Psychologické poradenství a psychoterapie - Mgr. Šárka Kohoutková

Diky psychoterapii u Šárky Kohoutkové ziju. (bez nadsazky)
Po letech si znovu uzivam zivota!
Jsem vdecna za to ze mohu chodit zrovna k ni.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, prošla jsem potratem a následně i ztrátou zaměstnání, myslím si pořád že mi něco je od toho potratu, se cítím rozházená, ale u doktorů vše v pořádku, občas pociťuji úzkost v krku, a hned si začnu myslet že se můžu udusis, zároveň se bojím tudíž být sama někde. Jak mám postupovat? Kam zajít? Chci být zase ta veselá žena....

Dobrý den, připojuji se ke kolegyni. Potrat ať už vyvolaný nebo spontánní přináší tělesné i prožitkové procesy, které je někdy náročné zpracovat a zintegrovat. Vnímám jako velmi prospěšné mít někoho, s kým o tomto můžete mluvit a kdo Vám pomůže tímto procesem projít. Ať už to bude dobrá kamarád/ka, někdo jiný z vašeho okolí nebo psycholog/psycholožka. Přeji Vám, ať najdete takovou podporu, kterou potřebujete.

Mgr. Šárka Kohoutková

• Dobrý den.Stala se nam taková věc.Našli jsme naši dceru 26.4.2018 predavkovanou na wc doma.Odvezli ji na ARO a následně do PS Opavy.Trpěla anorexii,sebepoškozováním a vlastně pokus o sebevraždu.Nyni je tam přes 14 dni.Nevim jak se s tim mam vyrovnat a kdo mi může pomoct teď a vlastně i potom jak se nam vrátí domu.Vim že léčba bude dlouhá a nevím zda úspěšná.Dceři bude 3.6. 15 let.Děkuji

Dobrý den,
    chápu, že v aktuální situace můžete cítit strach a bezmoc. Určitě bych Vás chtěla podpořit v tom, abyste našla pro sebe podporu a mohla jednak zpracovat to, že se to stalo a jak dále s dcerou komunikovat a jak jí být podporou. S tím Vám může pomoci psycholog nebo terapeut.
    Pokud Vaše dcera užívala prášky či jiné drogy, můžete se také obrátit na některou z neziskových organizací, které se tímto zabývají. Fungují zdarma a mývají kratší objednací doby než psychologové na pojištovnu. Vzhledem k tomu, že píšete o PS Opava, mohla by pro Vás být dostupná organizace Renarkon. Případně se zde můžete poradit o bližších alternativách k Vašemu bydlišti.
    Držím palce

Mgr. Šárka Kohoutková

Ukončené školy

• Masarykova Univerzita, Fakulta sociálních studií, obor Psychologie (2011)

• psychoterapie
  • dětská psychologie