Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová

Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity.
Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající mam...

• gynekologie a porodnictví

K pani dotorce chodim několik x let a jsem spokojená. Byla první gyndař, který mi srovnal menstruaci bez věčného píchání injekcí a dávání prášků. Navíc jsem při ní v pozdějším věku otěhotněla a dítě i donosila. Jsem s ní opravdu spokojená

Já z vlastní zkušenosti mohu paní doktorku doporučit, vždy jsem u ní byla spokojena.

K paní doktorce jsem chodila od první ms asi 6 let. Celou tu dobu mě vytrvale léčila na záněty vaječníků, antibiotika několikrát do roka, bez jiných než manuálních vyšetření.
Když jsem pak s akutní bolestí břicha skončila u jiné lékařky, prokázala se na utz a následné laparoskopii endometrioza ve velmi pokročilém stadiu.
Od té doby bohužel nejsem schopná přirozeně otěhotnět. první IVF mělo biohužel tragický konec, z druhého mám zdravou dceru, největší poklad.
Kdybych setrvala u paní doktorky, pravděpodobně bych se miminka nedočkala nikdy. Dnes už mě opustil vztek, ale jsem upřímně ráda, že jsem se včas dostala do lepších rukou.
Zuzana K.

Jsem naprosto spokojená s prací a přístupem lékařky.

Byla jsem u paní doktorky poprvé a musím říci,že jsem velmi spokojená. Příjemná, usměvavá a při vyšetření jemná a vše co dělá vysvětluje.Takže některé příspěvky mne moc překvapují. Sestřička byla bezvadná. Je sice fakt, že i přes objednání jsem čekala,ale u většiny doktorů se čeká, tak mi to tak nevadí.

Dnes jsem byla po roce u paní doktorky na prohlídce. Byla velice příjemná,ochotná a vše mi vysvětlila. O nějaké špíně v ordinaci, co zde píše některá anonymka, nemůže být ani řeč. Zřejmě navštívila jinou ordinaci a plete si dojmy s pojmy. A sestřičky super. Martina J.

Skvělá!

Je velmi zajímavé, že pod negativní (až sprostě pomlouvačné) hodnocení se "lidé" nejsou schopni podepsat. Kterého kolegu/yni to paní doktorka štve? Odešlo k ní víc vašich pacientek? Tak na sobě asi budete zapracovat! Paní doktorka je odborně na vysoké úrovni a ani jako člověku jí nelze nic vytknout. Citlivá, jemná, chápající, prostě je NEJLEPŠÍ!! L.Řepková

Chodím k doktorce přes 10 let,2 těhotenství a 1 vážnější gyn.komplikace.
Vždy milé jednání jak u paní doktorky tak u sestřiček,a to jsem posera a při vyšetření se nedokážu uvolnit,ale žádný brutální vyšetření jsem teda nezažila,
proto nesouhlasím a paní doktorku ráda doporučuji

Chodím k paní doktorce už velice dlouho, odrodila oba moje syny a vždy jsem se jí se svými problémy mohla bez obav svěřit. Nezažila jsem nikdy aroganci, zesměšňování ani podobné hrůzy, které tady čtu. Jsem u ní ráda a měnit bych ji rozhodně nechtěla. Já ji s čistým svědomím můžu vřele doporučit. Jaroslava

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko, je mi 38 let, mám 3 děti a stále mám problémy s tím, že krvácím (špiním) i mimo menstruaci. Byla mi nasazena hormonální léčka (Norethisteron), na ultrazvuku nebylo nic neobvyklého, paní doktorka hovořila jen o kolabujícím folikulu. Žádná další vyšetření jsem nepodstoupila, jen utz. po menstruaci a vše vypadalo v pořádku. Bohužel vše bez efektu, začnu špinit v podstatě pár dní po ukončení menstrace. Je nějaké řešení? Děkuji za odpověď. M.

Dobrý den, zkuste přidat vitaminy A + C - Ascorutin 3x2
Do pochvy Cicatridinu 2x týdně čípek na noc,určitě kontrola cytol.
S pozdravem MUDr. Kalašová Š.

MUDr. Šárka Kalašová

Dobrý den, je mi 16 let a ještě jsem nikdy nenavstivila gynekologického lékaře. Nevím tedy jak to chodí, tak jsem se chtěla zeptat jestli při první návštěvě je třeba vzít s sebou jednoho z rodičů kvůli nějakému podepisování nebo není třeba. Z rodičů by jedině mohl můj taťka a je mi to velmi trapné....

Dobrý den, bohužel, dle zákona potřebujeme souhlas l z rodičů .
Zdraví MUDr. Kalašová

MUDr. Šárka Kalašová