Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová

Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity.
Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající mam...

• gynekologie a porodnictví

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po prvni mavsteve muzu jen doporucit. Pani doktorka i sestricky jspu velice prijemne. Jedine co mohu vytknout tak vysetrujici kreslo hned naproti dverim k sestre. Ale jsme tam same zenske ;)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velice spokojena s paní doktorkou.Chodím k ní 15 let a nemám jedinou připomínku.Je vždy velice ochotná.Teď mě potěšilo i objednávání po internetu..

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím jsem byla pouze na jedné návštěvě, ale s přístupem a odborností paní doktorky jsem moc a moc spokojená, vše bez nutnosti vyptávání vysvětlí a má velmi lidský a citlivý přístup! Stejně tak i sestřičky jsou příjemné a navozují jen dobrou náladu.Hana Vajnarová

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je milá, příjemná, ochotná. Mohu se zeptat na jakýkoliv problém a vždy mi vše ochotně vysvětlí. Někdy se v čeká trochu déle, ale není to časté - někdy je potřeba se některé pacientce věnovat o něco déle (většinou se jedná o nějaký problém) a pokud by to bylo nedejbože potřeba u některé z nás, prodloužení čekací doby ostatních pacientek by nás také nelimitovalo. Negativní příspěvky mě překvapují.

Paní doktorka je příjemná, vyšetření OK.
Negativní příspěvky mě překvapují, nesouhlasím s nimi.

Chodím k paní doktorce již 16 let ,mám 3 děti. S první dcerou jsem opakovaně krvácela, byla jsem i v nemocnici. Paní doktorka mi opakovaně kontrolovala ultrazvukem a léčila mi. Byla jsem moc vděčná i za psychickou podporu a povzbuzení.
U syna mi paní doktorka vysvětlila, že nyní je možné vyšetření ve 13. týdnu , které je lepší, ale
na genetice se platí 1000 korun. Ráda jsem si připlatila . Během všech těhotenství jsem měla velmi dobrý pocit z osobního přístupu paní doktorky i sestřiček.
Paní doktorku všem určitě doporučuji. Helena B.

K paní doktorce jsem chodila asi 4 roky - neměla jsem žádné potíže, tudíž jsem byla spokojená. Problém nastal v okamžiku, kdy jsem otěhotněla a v 5.TT začala krvácet. Bylo kolem třetí odpoledne a naštěstí ten den (jako jediný v týdnu) paní doktorka ordinovala i v tuto dobu. Zavolala jsem tedy do ordinace, sdělila svůj problém a zůstala jsem udivená neochotou a arogancí nejen paní doktorky, ale i sestřiček. Volala jsem více než hodinu a půl před koncem ordinačních hodin s tím, že do půl hodiny tam určitě budu. Bylo mi vcelku stroze a lhostejně řečeno, že už to nestihnu, že mám čekat a přijít až zítra a pokud se to zhorší, tak mám jet do nemocnice. Bohužel se opravdu krvácení trochu zhoršilo a tak jsme jeli do nemocnice. Naštěstí zjistili, že je vše v pořádku a miminku tluče srdíčko. Když jsem tedy další den volala, že jsem včera volala a že nedorazím na ranní kontrolu, první reakce sestřičky byla - "Vy ste ta, co včera potratila, co?". Vše se ve mně na chvíli zastavilo... Po této zkušenosti jsem začala shánět nového lékaře. Bohužel ne dost rychle. V polovině dvanáctého týdne jsem náhodou zjistila, že screening 1. trimestru se provádí jen do konce 13.TT. Objednala jsem se tedy sama a při další kontrole, jsem čekala, zda paní doktorka jen zapomněla. Zažila jsem ale druhý šok, kdy mě paní doktorka v 15.TT suverénně objednávala na screening 1. trimestru a byla překvapená, když jí do telefonu na genetice řekli, že již vyšetření není možné, protože se provádí jen do 13.TT . Paní doktorka ani nevěděla, do kdy se provádí nejdůležitější vyšetření v těhotenství!!! Naštěstí vše dobře dopadlo a navíc už chodím jinam. Opravdu NEDOPORUČUJI!

ochotné sestřičky i p. doktorka, velmi dlouhá čekací doba na ošetření. nechápu poplatek 300 Kč za UZ

Ordivnace paní doktorky Kalašové je velmi profesionální jak svou odbornou stránkou tak i přístupem. Sestřičky tvoří skvělý tým, s dobrou náladou a příjemností a lidskostí. Paní doktorka svou odborností, jemným přístupem a lidskostí přistupuje ke všem klientkám. Jsem velmi ráda, že mám možnost svěřit se do péče tohoto týmu. Děkuji ! Marcela Racková

Moc milá paní doktorka,jsem s ní přes 15 let velice spokojena.Mám dvě děti,obě těhotenství jsem byla pod jejím dohledem a vše probíhala naprosto v pořádku.Lidský přístup paní doktorky je super,vždy mi dobře poradila,mimo jiné i s jiným zdravotním problémem,který se netýkal gynekologie .Myslím si, že právě čekací doba a narvaná čekárna svědčí o tom,že paní doktorka je profík :-) .Sestřičky chválím,poradí i po telefonu a bez problémů domluví termíny podle mé potřeby.Dávám ještě 100 % ordinaci ,nikdy jsem se nesetkala s nepořádkem,záchody,čekárna i ordinace vždy čisté.Takže závěrem ... vřele paní doktorku doporučuji. Jitka H.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko, je mi 38 let, mám 3 děti a stále mám problémy s tím, že krvácím (špiním) i mimo menstruaci. Byla mi nasazena hormonální léčka (Norethisteron), na ultrazvuku nebylo nic neobvyklého, paní doktorka hovořila jen o kolabujícím folikulu. Žádná další vyšetření jsem nepodstoupila, jen utz. po menstruaci a vše vypadalo v pořádku. Bohužel vše bez efektu, začnu špinit v podstatě pár dní po ukončení menstrace. Je nějaké řešení? Děkuji za odpověď. M.

Dobrý den, zkuste přidat vitaminy A + C - Ascorutin 3x2
Do pochvy Cicatridinu 2x týdně čípek na noc,určitě kontrola cytol.
S pozdravem MUDr. Kalašová Š.

MUDr. Šárka Kalašová

Dobrý den, je mi 16 let a ještě jsem nikdy nenavstivila gynekologického lékaře. Nevím tedy jak to chodí, tak jsem se chtěla zeptat jestli při první návštěvě je třeba vzít s sebou jednoho z rodičů kvůli nějakému podepisování nebo není třeba. Z rodičů by jedině mohl můj taťka a je mi to velmi trapné....

Dobrý den, bohužel, dle zákona potřebujeme souhlas l z rodičů .
Zdraví MUDr. Kalašová

MUDr. Šárka Kalašová