Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová

Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity.
Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající mam...

• gynekologie a porodnictví

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je milá, příjemná, vše vysvětlí, poradí. Sestřičky jsou taky super. Velká spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i sestřička jsou obě výborné. U paní doktorky jsem byla poprvé, ale můžu jen doporučit zejména těm, které mají z prohlídky strach. Paní doktorka je při vyšetření jemná a citlivá, celou dobu si se mnou povídala, aby ze mě spadl strach, takže jsem ani nemyslela na to, co tam vlastně dělá :) Líbí se mi možnost objednání přes internet, paní doktorka také trpělivě zodpověděla všechny mé otázky, takže jsem odcházela s úsměvem na rtech, což jsem tedy vůbec od návštěvy gynekologa neočekávala :)

U paní doktorky jsem byla na úplně první návštěvě gynekologa a byla naprosto skvělá. Mile si se mnou o všem promluvila, vše vysvětlila, doporučila mi, co jsem potřebovala i mě uklidnila. Navíc je opravdu vtipná a hodná. Jsem ráda, že jsem na ní díky těmto stránkám narazila. Jsem maximálně spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice příjemná, věnuje se pacientce, dokáže navodit uvolněnou atmosféru při vyšetření, které provádí svědomitě. Chodím k ní již skoro 20 let a jsem spokojená.

Velká spokojenost! sestřičky milé, komunikativní, ochotné a k paní doktorce nemam jedinou výtku... prostě dobrá volba

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U doktorky jsem byla poprvé v životě. Byla jsem sice velmi nervózní, ale paní doktorka mne uklidnila a nebýt tam ona, tak už bych se dávno psychicky zhroutila v čekárně. Velmi ochotně mi poradila a byla velmi vstřícná a přátelská.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá paní doktorka! Milá, starostlivá.... Popovídá si s člověkem, nechvátá. Velká spokojenost! I se sestřičkami :-)

Já musím říct, že jsem s touto ordinací velmi spokojená. Paní doktorka i sestřičky-upírky jsou skvělé,chodím jsem již několik let a nikdy jsem neměla žádný problém. A patří jim mé velké DÍKY!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

I já jsem velmi spokojena s návštěvou u pí.doktorky. Sice se jednalo o preventivní roční kontrolu - bez problémů, ale i tak jsem si s pí doktorkou hezky popovídala. Vyšetření tím pádem nebylo stresující a odcházela jsem s dobrým pocitem. Z předchozích zkušeností u jiných gynekologů, jsem u dr.Kalašové byla opravdu příjemně překvapena jednáním a milou vřelostí i sestřiček. Pro ženy, u kterých je návštěva gynekologa nepříjemnou záležitostí, je tato ordinace skvělým doporučením.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je skvělá,ma lidský přístup a není vůbec těžké se s ní bavit o všem. Sestřička jako z Kameňáku :)) ale taky moc fajn slečna. Dohromady prostě výborné a vzhledem k tomu,že jsem ještě nebyla těhotná,tak myslím,ze jsem našla doktorku,u které se nebudu coby těhotná bát svěřit se do jejích rukou :))
1*!

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko, je mi 38 let, mám 3 děti a stále mám problémy s tím, že krvácím (špiním) i mimo menstruaci. Byla mi nasazena hormonální léčka (Norethisteron), na ultrazvuku nebylo nic neobvyklého, paní doktorka hovořila jen o kolabujícím folikulu. Žádná další vyšetření jsem nepodstoupila, jen utz. po menstruaci a vše vypadalo v pořádku. Bohužel vše bez efektu, začnu špinit v podstatě pár dní po ukončení menstrace. Je nějaké řešení? Děkuji za odpověď. M.

Dobrý den, zkuste přidat vitaminy A + C - Ascorutin 3x2
Do pochvy Cicatridinu 2x týdně čípek na noc,určitě kontrola cytol.
S pozdravem MUDr. Kalašová Š.

MUDr. Šárka Kalašová

Dobrý den, je mi 16 let a ještě jsem nikdy nenavstivila gynekologického lékaře. Nevím tedy jak to chodí, tak jsem se chtěla zeptat jestli při první návštěvě je třeba vzít s sebou jednoho z rodičů kvůli nějakému podepisování nebo není třeba. Z rodičů by jedině mohl můj taťka a je mi to velmi trapné....

Dobrý den, bohužel, dle zákona potřebujeme souhlas l z rodičů .
Zdraví MUDr. Kalašová

MUDr. Šárka Kalašová