Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová

Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity.
Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající mam...

• gynekologie a porodnictví

Paní doktorka je super, vyšetření bezbolestné. Vše vysvětlí, poradí, na cokoli jsem se zeptala, i z jiného oboru, bylo vysvětleno i zodpovězeno. Jsem maximálně spokojena.

Paní doktorka i je velice hodná. Vyšetření bezbolestné. Sestřičky jsou rovněž velice milé. Jsem naprosto spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka milá, příjemná a sikovna. Vyšetření bezbolestné. Jen mě překvapil oprávněný poplatek 300kc za transvaginalni ultrazvuk a další procedury. Možná by bylo dobré tyto poplatky rozepsat na webu, aby se předešlo překvapení pacientek.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky poprvé a musí uznat, že reakce které jsou níže uvedené jsou opravdu oprávněné. Velmi příjemné prostředí - usměvavá sestřička i paní doktorka. Dle mého názoru velmi ochotná a odbornice na svém místě. Cítím se zde jako v bavlnce. Pracují zde opravdu s radostí. Plně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi příjemná,vše vysvětlí,člověk nemá pocit,že ji zdržuje.Chodím k ní přes 20 let a neměnila bych.

Sem velice spokojená Pani doktorka dobrá sem moc ráda ze sem si nasla takovou Pani Doktorku
Sestričky sou mile a ochotné

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka má úžasný a milý přístup.Po dlouhé době vážně spokojenost.Sestřičky příjemné a takové domácí prostředí že je člověk klidnější. Navíc výhodou je on-line objednání a i ochota sestřiček poradit nebo pomoc přes mail když jinou možnost momentálně nemám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milá, příjemná paní doktorka. Vše vysvětlí, poradí. Jsem s ní spokojená. Sestřička také milá, ochotná.
Moc příjemné prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přátelský přístup, bezbolestné vyšetření, doporučuji. Jen bych uvítala, aby se mne sestra neptala na osobní údaje a minulé diagnozy před jinou pacientkou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den, já osobně jsem s paní doktorkou více něž spokojená. Navštěvuji jí už 18let a nikdy by mě nenapadlo, jí vyměnit za jiného lékaře. Dokonce už 4roky žiju v Praze, ale raději si dojedu do Plzně, než abych si v Praze hledala někoho jiného. Paní doktorku doporučuji jak pro svoji profesionalitu, tak ochotu a sympatie. Lucy

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko, je mi 38 let, mám 3 děti a stále mám problémy s tím, že krvácím (špiním) i mimo menstruaci. Byla mi nasazena hormonální léčka (Norethisteron), na ultrazvuku nebylo nic neobvyklého, paní doktorka hovořila jen o kolabujícím folikulu. Žádná další vyšetření jsem nepodstoupila, jen utz. po menstruaci a vše vypadalo v pořádku. Bohužel vše bez efektu, začnu špinit v podstatě pár dní po ukončení menstrace. Je nějaké řešení? Děkuji za odpověď. M.

Dobrý den, zkuste přidat vitaminy A + C - Ascorutin 3x2
Do pochvy Cicatridinu 2x týdně čípek na noc,určitě kontrola cytol.
S pozdravem MUDr. Kalašová Š.

MUDr. Šárka Kalašová

Dobrý den, je mi 16 let a ještě jsem nikdy nenavstivila gynekologického lékaře. Nevím tedy jak to chodí, tak jsem se chtěla zeptat jestli při první návštěvě je třeba vzít s sebou jednoho z rodičů kvůli nějakému podepisování nebo není třeba. Z rodičů by jedině mohl můj taťka a je mi to velmi trapné....

Dobrý den, bohužel, dle zákona potřebujeme souhlas l z rodičů .
Zdraví MUDr. Kalašová

MUDr. Šárka Kalašová