Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová

Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity.
Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající mam...

• gynekologie a porodnictví

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová Běžný termín

Paní doktorka je erudovaná, empatická, pečlivá, chováním nedostižná. Chodím k ní léta, od začátku její praxe a za celou dobu mohu jen chválit a doporučit. V současnosti je její zařízení v příjemném prostředí na špičkové úrovni. Vždy poradí, doporučí, jedním slovem skvělý lékař na svém místě. Krejsová Plzeň

Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová gynekologické vyšetření

Velmi milá paní lékařka která mi navrhla řešení dlouhodobého problému, který do té doby jiná lékařka neřešila. Vše dopadlo velmi dobře.
Ordinaci navštěvuji od té doby pravidelně a jsem velmi spokojená, čekání není dlouhé a sestřičky jsou velmi příjemné.

Jako vždy milá návštěva. Děkuji. K paní doktorce docházím více než 20 let, vždy je příjemná. Největší radost mám z "nových" dveří mezi ordinací a sesternou :-D

Nejhorší doktorka u které jsem byla! Přišla jsem tam stim ze mám problém že mě pálí dolejsek 4 jsem tak byla se stejným problémem ani na mě nekoukal a napsala mi mastičku a poslala me domů. Je to už 2mesice a pořád se z toho léčím!!!! A to jsem v 6 měsíci těhotenství!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva u p. doktorky byla bez čekání, příjemná, rychlá. Paní doktorka se chová velmi mile, profesionálně, nabízí nadstandartní služby a vstřícný přístup. Děkuji. Mgr. VALINOVÁ

X
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi hodná k novým pacientkám, které jdou poprvé na gyn. prohlíhku. Vše ochotmě vysvětlí. Rozhodně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, k pani doktorce chodim ráda. Dojizdim cca 50 km a stoji to za to. Je milá,ochotná a hlavně pecliva.

Paní doktorka,
byla ochotná a kultivovaná. Návštěva obsahovala hodnotné informace,
děkuji byla jsem spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová Roční kontrola

K paní doktorce chodím už 20 let, nikdy jsem neměla důvod přejít k jinému lékaři. Já jsem naprosto spokojená a doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím 15let a nikdy nebyl žádný problém. Milá, příjemná, ochotná, stejně tak sestřičky.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko, je mi 38 let, mám 3 děti a stále mám problémy s tím, že krvácím (špiním) i mimo menstruaci. Byla mi nasazena hormonální léčka (Norethisteron), na ultrazvuku nebylo nic neobvyklého, paní doktorka hovořila jen o kolabujícím folikulu. Žádná další vyšetření jsem nepodstoupila, jen utz. po menstruaci a vše vypadalo v pořádku. Bohužel vše bez efektu, začnu špinit v podstatě pár dní po ukončení menstrace. Je nějaké řešení? Děkuji za odpověď. M.

Dobrý den, zkuste přidat vitaminy A + C - Ascorutin 3x2
Do pochvy Cicatridinu 2x týdně čípek na noc,určitě kontrola cytol.
S pozdravem MUDr. Kalašová Š.

MUDr. Šárka Kalašová

Dobrý den, je mi 16 let a ještě jsem nikdy nenavstivila gynekologického lékaře. Nevím tedy jak to chodí, tak jsem se chtěla zeptat jestli při první návštěvě je třeba vzít s sebou jednoho z rodičů kvůli nějakému podepisování nebo není třeba. Z rodičů by jedině mohl můj taťka a je mi to velmi trapné....

Dobrý den, bohužel, dle zákona potřebujeme souhlas l z rodičů .
Zdraví MUDr. Kalašová

MUDr. Šárka Kalašová