Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová

Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity.
Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající mam...

• gynekologie a porodnictví

Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová gynekologické vyšetření

Sestra se ptala na osobní informace a diagnózy v přítomnosti jiné pacientky a s otevřenými dveřmi do čekárny. Vyšetření u paní doktorky bylo bolestivé a ještě řešila něco se sestrou mezi dveřmi, když jsem čekala svlečena na křesle. Nejhorší návštěva lékaře v životě, nedoporučuji.

Paní doktorka má lidský a při tom profesionální přístup. V ordinaci panuje pohoda. Chodím tam ráda.

K paní doktorce Kalašové chodím asi 15 let. Při návštěvě je milá a empatická a snaží se pomoci i nad rámec svých povinností. Určitě bych ji doporučila i mladším dívkám, které se návštěvy gynekologa obávají. Velmi dobře mi poradila i při výběru antikoncepce. Vyslechne si mé problémy a společně se dohodneme na nejvhodnějším řešení pro mě.

Bohužel paní doktorku Kalašovou nedoporučuji, díky jejího nezájmu jsem přes 3 roky trpěla bolestí v podbřišku po porodu. Paní doktorka to vždy řešila jen tak, že mi předepsala prášky na bolest a že neví co to je. Konečně jsem přešla jinam a musím hned absolvovat operaci. Mohla jsem být dávno v pořádku, kdyby se paní doktorka aspoň trochu zajímala, co by to mohlo být. Bohužel i při těhotenství špatné zkušenosti. Řikala, že je vše v pořádku a po její kontrole jsem raději zajela na pohotovost bylo to za pět dvanáct, hned jsem byla dlouhodobě hospitalizována v nemocnici na rizikovém. Opravdu velice špatná doktorka!!!

X
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dala jsem na názory ostatních žen a přešla k paní doktorce. Je opravdu moc milá a empatická, ale vyšetření mi přišlo nevyhovující - předepsání antikoncepce a léku - i přes to ze jsem paní doktorce říkala, že antikoncepci nechci a léky mi nevyhovují. Preventivní prohlídky velmi rychlé. Jsem zklamaná, přejdu jinam.

Y

Návštěva u p. doktorky byla bez čekání, příjemná, rychlá. Paní doktorka se chová velmi mile a profesionálně. Děkuji

Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová Běžný termín

Skvělá paní doktorka, snaží se pomoci. Když se zeptáte na něco, čemu nerozumíte, nebo Vám to není jasné, vše vysvětlí. Sestry jsou příjemné.

Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka Kalašová Jiný

Hodná a chápavá paní doktorka, která mi hodně pomohla, a to i psychicky. Nebojte se přijít, ať vás trápí cokoli. Neodsoudí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím už 18 let a jsem velmi spokojená, a neměnila bych. Je milá a vstřícná a vždy dobře poradí

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Její citlivý přístup, profesionalita a klidné jednání mi vyhovují. Také sestřičky jsou velmi milé.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko, je mi 38 let, mám 3 děti a stále mám problémy s tím, že krvácím (špiním) i mimo menstruaci. Byla mi nasazena hormonální léčka (Norethisteron), na ultrazvuku nebylo nic neobvyklého, paní doktorka hovořila jen o kolabujícím folikulu. Žádná další vyšetření jsem nepodstoupila, jen utz. po menstruaci a vše vypadalo v pořádku. Bohužel vše bez efektu, začnu špinit v podstatě pár dní po ukončení menstrace. Je nějaké řešení? Děkuji za odpověď. M.

Dobrý den, zkuste přidat vitaminy A + C - Ascorutin 3x2
Do pochvy Cicatridinu 2x týdně čípek na noc,určitě kontrola cytol.
S pozdravem MUDr. Kalašová Š.

MUDr. Šárka Kalašová

Dobrý den, je mi 16 let a ještě jsem nikdy nenavstivila gynekologického lékaře. Nevím tedy jak to chodí, tak jsem se chtěla zeptat jestli při první návštěvě je třeba vzít s sebou jednoho z rodičů kvůli nějakému podepisování nebo není třeba. Z rodičů by jedině mohl můj taťka a je mi to velmi trapné....

Dobrý den, bohužel, dle zákona potřebujeme souhlas l z rodičů .
Zdraví MUDr. Kalašová

MUDr. Šárka Kalašová