Vlasty Vlasákové 2, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Děkuji pani doktorce,že mi dokázala vysvětlit,že práce a peníze nejsou všechno.Pracuji ve vyšší manažerské funkci a vysoký krevní tlak,na který trpím,mne předloni před Vánocemi málem dostal.Během tříměsíční nemocenské a díky vyšetřením ,na které mne poslala mi možná zachránila život.Sám jsem si v tom kolotoči současné doby ani neuvědomil riziko hypertenze a svým lidským přístupem ke mně"obyčejnému pacientovi"mi ukázala,že to jde i jinak.Proto "paní doktorce"ještě jednou za vše moc děkuji. Kubínský Jiří

Vysoká odbornost, zodpovědnost, důkladnost.

Velmi svědomitá lékařka, se závažnými problémy se velice zabývá, má velmi lidský a chápavý přístup. Nikdy nezlehčuje žádný zdravotní problém a má snahu jej vyšetřit.

skvělá

Příkladný přístup k pacientům, maximální snaha vyhovět.

Paní doktorku můžu jen doporučit, chodíme k ní celá rodina a jsme velmi spokojeni, i když musím přiznat, že nejsme moc nemocní.

Chodím k lékaři jen velmi málo, protože se zatím cítím zdravá a doufám, že to ještě nějaký pátek vydrží. Ale kdykoliv ji musím navštívit, vždy odejdu spokojená o určení diagnózy se nebojím, potřebuji li odborného lékaře, dokáže vždy porčadit a doporučit. Díky za ní, včetně její blízkosti mého bydliště!!!!

K paní doktorce Grymové chodíme s manželem již více než patnáct let. Její přístup k pacientům je opravdu velice odpovědný. Je vstřícná a při rozhovoru s ní víte, že se jí Vaše problémy skutečně zajímají. I když na těchto stránkách čtu že pacienti na vyšetření v čekárně čekají déle než u jiných lékařů,tak samotná konzultace s paní doktorkou stojí za to. Ještě nikdy jsem od ní neodešla nespokojena. Jsem přesvědčena, že díky jejímu přístupu a velké empatii má hodně vděčných pacientů, což se o některých dalších lékařích nedá říci.Přeji jí hodně slušných pacientů a ještě více hodně, hodně zdraví a pohody.

Je sice fakt,že si v čekárně počkáte,ale kde ne.Navíc je velmi důsledná,já k ní chodím již 14 let a neměnila bych ani za nic.Hrozím se toho až půjde do důchodu,nevím ke komu pak.Je skvělá.

Kdykoli bylo potřeba jednat buď s paní lékařkou nebo její zdrav. sestrou bylo to
bez problémů, nemám žádné výhrady.