Vlasty Vlasákové 2, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Jak už zde mnoho lidí psalo, čekací doba je opravdu děsivá. Navíc musím souhlasit s tím, že paní doktorka v ordinaci dost často ztrácí čas zbytečným povídáním o počasí a podobně. Navíc podává dost nepřesné informace. Když jsem potřebovala k očnímu lékaři, tak jsem jí volala zda-li je potřeba jejího vystavení doporučení k tomuto lékaři nebo si tam mohu zajít sama od sebe. Uvedla mi, že se musím dostavit, aby mi vystavila nějaký tiskopis. Když jsem si pak volala přímo na oční, tak mi paní doktorka sdělila, že žádný takový tiskopis již několik let potřeba není. Když jsem měla problémy se zády (dostavila jsem se v předklonu devadesátistupňového úhlu), tak mi naordinovala léky aniž by se na záda podívala, injekci mi nedala vůbec. Pro tu jsem si musela druhý den dojet na pohotovost, kde nad postupem paní doktorky dost kroutili hlavou. U paní doktorky stále jsem, ale po mých zkušenostech dost přemýšlím o změně lékaře. Jediný důvod proč jsem tak neučinila je ten, že nebývám nemocná, takže jsem služby lékaře už dlouho nepotřebovala. Také bych ráda dodala, že u paní doktorky je celá naše čtyřlenná rodina a můj názor sdílí všichni.