Praktický lékař pro dospělé
Vlasty Vlasákové 2, Ostrava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Děkuji pani doktorce,že mi dokázala vysvětlit,že práce a peníze nejsou všechno.Pracuji ve vyšší manažerské funkci a vysoký krevní tlak,na který trpím,mne předloni před Vánocemi málem dostal.Během tříměsíční nemocenské a díky vyšetřením ,na které mne poslala mi možná zachránila život.Sám jsem si v tom kolotoči současné doby ani neuvědomil riziko hypertenze a svým lidským přístupem ke mně"obyčejnému pacientovi"mi ukázala,že to jde i jinak.Proto "paní doktorce"ještě jednou za vše moc děkuji. Kubínský Jiří

Vysoká odbornost, zodpovědnost, důkladnost.

Velmi svědomitá lékařka, se závažnými problémy se velice zabývá, má velmi lidský a chápavý přístup. Nikdy nezlehčuje žádný zdravotní problém a má snahu jej vyšetřit.

skvělá

Jak už zde mnoho lidí psalo, čekací doba je opravdu děsivá. Navíc musím souhlasit s tím, že paní doktorka v ordinaci dost často ztrácí čas zbytečným povídáním o počasí a podobně. Navíc podává dost nepřesné informace. Když jsem potřebovala k očnímu lékaři, tak jsem jí volala zda-li je potřeba jejího vystavení doporučení k tomuto lékaři nebo si tam mohu zajít sama od sebe. Uvedla mi, že se musím dostavit, aby mi vystavila nějaký tiskopis. Když jsem si pak volala přímo na oční, tak mi paní doktorka sdělila, že žádný takový tiskopis již několik let potřeba není. Když jsem měla problémy se zády (dostavila jsem se v předklonu devadesátistupňového úhlu), tak mi naordinovala léky aniž by se na záda podívala, injekci mi nedala vůbec. Pro tu jsem si musela druhý den dojet na pohotovost, kde nad postupem paní doktorky dost kroutili hlavou. U paní doktorky stále jsem, ale po mých zkušenostech dost přemýšlím o změně lékaře. Jediný důvod proč jsem tak neučinila je ten, že nebývám nemocná, takže jsem služby lékaře už dlouho nepotřebovala. Také bych ráda dodala, že u paní doktorky je celá naše čtyřlenná rodina a můj názor sdílí všichni.

Příkladný přístup k pacientům, maximální snaha vyhovět.

Paní doktorku můžu jen doporučit, chodíme k ní celá rodina a jsme velmi spokojeni, i když musím přiznat, že nejsme moc nemocní.

Chodím k lékaři jen velmi málo, protože se zatím cítím zdravá a doufám, že to ještě nějaký pátek vydrží. Ale kdykoliv ji musím navštívit, vždy odejdu spokojená o určení diagnózy se nebojím, potřebuji li odborného lékaře, dokáže vždy porčadit a doporučit. Díky za ní, včetně její blízkosti mého bydliště!!!!

K paní doktorce Grymové chodíme s manželem již více než patnáct let. Její přístup k pacientům je opravdu velice odpovědný. Je vstřícná a při rozhovoru s ní víte, že se jí Vaše problémy skutečně zajímají. I když na těchto stránkách čtu že pacienti na vyšetření v čekárně čekají déle než u jiných lékařů,tak samotná konzultace s paní doktorkou stojí za to. Ještě nikdy jsem od ní neodešla nespokojena. Jsem přesvědčena, že díky jejímu přístupu a velké empatii má hodně vděčných pacientů, což se o některých dalších lékařích nedá říci.Přeji jí hodně slušných pacientů a ještě více hodně, hodně zdraví a pohody.

Je sice fakt,že si v čekárně počkáte,ale kde ne.Navíc je velmi důsledná,já k ní chodím již 14 let a neměnila bych ani za nic.Hrozím se toho až půjde do důchodu,nevím ke komu pak.Je skvělá.