Poliklinika SPEA
nám. Národních hrdinů 2, Olomouc

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Kolonoskopie - asi se nedá očekávat, že to bude procházka růžovou zahradou, ve srovnání s kolonoskopií ve fakultní nemocnici to však procházka růžovou zahradou byla. Paní doktorka byla milá, pečlivá, vše vysvětlila.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Doktorka během zákroku (kolonoskopie) nekomunikovala a naprosto ignorovala velké bolesti a křečové stavy v průběhu zákroku, což nakonec došlo do křečové paralýzy celého těla. Po zákroku vůbec nic nevysvětlila; bez doptávání bych se ani nedozvěděla, zdali byl nějaký nález. Ve zprávě pro jistotu o celkové paralýze v průběhu zákroku není nic řečeno. Na druhou stranu, sestřičky skvělé a empatické, díky za ně!

Komplikace mohly být samozřejmě způsobeny nezávisle na doktorce. Přesto vůbec nedoporučuji. Nulová empatie a nulová komunikace.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Objednala jsem se k paní doktorce na gastroskopii, nicméně po přečtení recenzí zde jsem trochu znervózněla. Ale byl to velmi rychlý termín, tak jsem si řekla, že to nějak přežiji. Paní doktorka byla ke mne milá, vyptala se co a jak, provedla vyšetření (podle mne úplně v pohodě vzhledem k tomu, jak nepříjemné vyšetření je), pak vysvětlila co našla, navrhla léčbu a termín kontroly. Za mne fakt dobrý. Myslím, že lidem často vadí, že s nimi během výkonu vůbec nemluví, ale upřímně, kdybych někomu jezdila hadicí v břiše, hledala problémy a u toho brala vzorky, tak taky nebudu zbytečně vysvětlovat, co dělám.

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Kvůli problémům jsem byla odeslána na kolonoskopii. V Olomouci byl u paní doktorky Doležalové nejbližší termín, tudíž jsem se objednala zde. Poté jsem si zde přečetla recenze a myslela na nejhorší.

Sestřička byla velmi milá a vstřícná. Vše mi vysvětlila pár týdnů před vyšetřením. V den vyšetření na mě byla milá – nešla přehlédnout má nervozita.

Druhá sestřička mě v den vyšetření uložila na "operační" stůl, podala mi injekce, byla velmi milá a uklidňující. Během vyšetření mě uklidňovala a v nejhorším mě držela za ruku. Tento přístup si velmi cením a moc ji za to děkuji.

Paní doktorka působila uzavřeně až odtažitě. Přišla, pozdravila a hned šla na vyšetření. Trochu mě mrzelo, že za celou dobu neřekla ani slovo – co tam vidí, co se děje, kde se právě nachází apod. Vyšetření pro mě i přes injekce bylo v několika momentech dosti bolestivé, ale nevím, jak by probíhalo jinde, tudíž to, zda to paní doktorka dělá "dobře / špatně" nemohu posoudit. Paní doktorka tedy odvedla svoji práci a kvůli tomu jsem ji navštívila.

Po vyšetření paní doktorka při rozhovoru opravdu působila poněkud introvertně, jak je zde často vytýkáno. Na konci se ale pousmála, poděkovala jsem ji, rozloučili jsme se a bylo to.

Čekala bych tedy větší komunikaci od paní doktorky, obě sestry hodnotím na výbornou a velmi jim děkuji, že se mi snažili tento zážitek zpříjemnit. Napsala bych příště zas, ale snad už ne! :-)

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Na gastroskopii jsem byla cca před 2 lety a můžu říct, že to bylo peklo. Žádný lidokain do krku, u vyšetření jsem se tak dávila, že to slyšeli i pacienti na chodbě, slzy mi tekly, no hrůza. Akorát si pamatuju blonďatou zdravotní sestřičku, která byla příjemná a snažila se mě během vyšetření uklidnit. Paní doktorka byla velice chladná. Díky tomuhle zážitku jsem se zařekla, že gastroskopie už jedině v celkové narkóze a nebo s rajským plynem, a hlavně v jiném zdravotnickém zařízení.

Souhlasím se zde ostatními zveřejněnými názory.Paní doktorka je vůči pacientovi chladná,nic pořádně nevysvětlí,jen kouká do PC...kdybych jí nepokládala otázky sama,asi by mě nechala odejít bez informací.Kolonoskopie byla vcelku bolestivá,na moje ohlasy,že to dost bolí,ani nijak nereagovala a vedla dál soukromý rozhovor se sestrou na místo toho,aby mi při onom výkonu aspoň popisovala,co se děje,co vidí atd.Prostě nic..Sestra nepříjemná,uspěchaná,styl "pohni si,nemám na tebe čas".Jediná příjemná byla druhá sestřička-blondýna.
Před pár lety jsem zde absolvovala i gastroskopii a dojmy stejné.
Znovu bych se raději objednala jinam.

Umístění: Poliklinika SPEA Gastroskopie

Gastroskopie. Přístup paní ‚‚doktorky" by se dal dlouze rozepisovat, ale předchozí recenze dost dobře vystihují kvalitu dotyčné osoby! Jen krátce. Dlouhé čekání než přijde, rychlé zeptání co vám je a hned vám rve hadici do úst, ve vyšetřovně tma, bez jakéhokoliv poučení o zákroku a nabídnutí jakéhokoliv uklidňujícího prostředku! Po nezvládnutí vyšetření vynadá pacientovi, proč tam leze, když není schopen vyšetření zvládnout, protože to normálně zvládne každý! Jenom nesouhlasím s negativní recenzí na ostatní personál, protože sestřička byla velmi příjemná a ochotná mi vysvětlit předem co bude následovat a sama nabídla třeba sprej do krku. Po příchodu paní ‚‚doktorky" už to šlo ve velkém tempu až k nezdárnému konci, načež jsem dostal vynadáno za své chování, že jsem se bránil vyšetření, což bylo dokonce prezentováno i v lékařské zprávě! Rozhodně nedoporučuji!

Umístění: Poliklinika SPEA gastroskopie

Popravdě snad nikdy jsem nezažila horšiho lékaře. Na gastroskopii jsem byla již po 4 té z toho poprvé u této lékařky, která jak zde zniňuji i ostatní je velice chladná, nekomunikativní pacientovi nic nevysvětlí. Vyšetření extrémně bolestivé, věřim tomu, že by tu bylo takových názorů stovky ... a bohužel se ozvou jen mladši pacienti Každopádně nikdy vic ....

Umístění: Poliklinika SPEA gastroskopie

Bohužel jsem nebyla s vyšetřením spokojená. Velmi bolestivé, paní doktorka nereagovala vůbec na nic, i když už jsem plakala a snažila se ,,říct," že už nechci. Umrtvení nabídnuto vůbec nebylo. Vůbec jsem nemohla z vyšetření už vycouvat, když už byla hadička zavedena. Sestra mi jen řekla, dýchejte, nic víc. K této paní doktorce už nikdy nepůjdu. Velmi necitlivý a neosobní přístup.

Umístění: Poliklinika SPEA kolonoskopie

Vyšetření bylo velmi bolestivé, paní doktorka i sestry byly nepříjemné. Před objednáním mi zdravotní sestra ještě zdůraznila,jak nepříjemné je ono vyšetření (zřejmě, aby mě odradila?!?). S přístupem ani výkonem bohužel nejsem spokojená.