Samost.ord.PL - gynekologa
Na Podkově 25, Bystré

Paní doktorka je velice sympatická, usměvavá a jak už tu píšou ostatní, tak i empatická. Jsem s ní moc spokojená. Jiného doktora bych nechtěla. :)

S tak ochotnou, empatickou a profesionální paní doktorkou jsem se dlouho nesetkala. Dnes jsem byla u paní doktorky Divišové poprvé, protože moje gynekoložka už v zařízení nepracuje. Měnit lékaře se mi nechtělo, ale po dnešní návštěvě musím říct, že nelituji. Děkuji, že jsou stále tak skvělí lékaři, kteří si udělají i čas na to, vysvětlit vám, když se na něco zeptáte a ještě být pozitivní a usmát se na vás. Jsem moc spokojená.

Umístění: Samost.ord.PL - gynekologa Jiný

Paní doktorka je skvělá moc doporučuji. Usměvavá, obětavá ráda si s ní pokecám. Vždy jsem se bála chodit na gyndu, ale od té doby co chodím k ní už se nám čeho bát

Paní doktorka je vždy velmi milá, vždy mi vše pěkně vysvětlí a snaží se mi pomoct. Jsem ráda že mi kamarádka tohoto lékaře doporučila.

Paní doktorka je velice příjemná a milá. Kdykoliv mi dokáže poradit a nepřipadám si u ní jako bych "otravovala".

Asi nejpříjemnější, nejsympatičtější, nejusměvavější lékař, kterého jsem kdy poznala. Paní doktorka je vždy milá, ochotná, velmi lidská a kvalitní lékařka. K ní je radost chodit.

Super paní doktorka, se kterou se dá i dobře povídat. Velice milá vstřícná a šetrná. Pro mě nejlepší. Doporučuji

Výborná paní doktorka, je skvělá jako lékařka, tak jako ,,normální,, ženská. Je empatická, ochotná, milá. Vždy poradí, pomůže. Doporučuji.

Paní doktorka je velice milá,ochotná a obětavá.Po profesní stránce na vysoké úrovni.Nepoznala jsem lepšího gynekologa.Škoda,že musí dojíždět až z Olomouce,je to pro ní určitě těžké.Za všechny spokojené pacientky jí i sestřičce patří vřelý dík.

Velice dobrá pani doktorka a sestřiča také, jsou ochotné a nehledí na odinační hodiny, pracují i do pozdních nočních hodin, jsem velice ráda, že mohu do ambulance v Bystrém chodit.