Vodárenská 3827, Mělník
MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
606 65.....

Běžný termín

Běžný termín +10 Více

Skupinová psychoterapie dětí a dospívajících- mudr. bínová

Poliklinika Slaný, Smetanovo nám. 3, Slaný
MUDr. Šárka Bínová - Slaný - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. (mapa)

606 65.....

• krize partnerského vztahu

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Běžný termín

Paní doktorka je velmi vstřícná, ochotná, vlídná. Dokáže poradit, uklidnit a také pochválit. Je to člověk na svém místě a jsem nesmírně vděčná za její pomoc. B.K

Dnes jsme byly s dcerkou poprvé u p.doktorky a máme hodně dobrý pocit.Moc hodná,milá na dcerku moc dobře zapůsobila a jsem si jistá,že nám pomůže. Těšíme se na další návštěvu. Vitnerová

Byli jsme u paní doktorky poprvé. Prostředí příjemné, paní doktorka vše vysvětlila a komunikovala srozumitelně a pochopitelně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Porada

Paní doktorka byla velice milá a profesionální, pomohla nám v našem problému a uklidnila nás. Děkujeme.

Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. psychologické konzultace

Prijemna,vecna,budeme pokracovat ve spol
upraci.Myslim ze splnilo svuj ucel.Dostali jsme pocatecni rady.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Problémy s dcerou

Perfektní přístup, vlídnosti, ochota pomocí řešit problém, profesionalita. Pěkne čisté prostředí dobre umístění a dostupnost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. První návštěva

Paní doktorka je vstřícná a empatická .Byli jsme u paní doktorky poprvé a naše společné dojmy jsou pozitivní . Doporučujeme.Ptackovi

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. komplexní psychiatrické vyšetření dětí- MUDr. Bínová

Paní doktorka byla velmi milá a dala nám pár užitečných rad. Uvědomila jsem si, co bych měla já jako rodič, dělat jinak. Pomohlo mi to o trochu víc poznat svého syna a jeho potřeby.

Zatím spokojenost. Lékaře jsme navštívili, když jsme zjistili že dcera má záchvaty vzteku a nepozornosti. I ve škole se začal objevovat problém.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Zda má dcerka poruchu pozornosti.

S paní MUDr. Šárkou Bínovou jsme byli spokojeni. Prostředí bylo příjemné, nenásilné. Dcerka neměla pocit strachu.

Běžný termín

Cena není uvedená

Vyšetření školní zralosti- mgr. vabroušková, mudr. bínová

Cena není uvedená

Diagnostické vyšetření autismu- mudr. bínová

Párová terapie - mudr. bínová

Psychoterapie- mudr. bínová

Cena není uvedená

Terapeutická pomoc pěstounským rodinám- mudr. bínová

Skupinová psychoterapie dětí a dospívajících- mudr. bínová

Psychosomatické poradenství- mudr. bínová

Soukromé psychiatrické znalecké posudky- mudr. bínová

Prijemna,vecna,budeme pokracovat ve spol
upraci.Myslim ze splnilo svuj ucel.Dostali jsme pocatecni rady.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, můj syn ve čtyřech letech stále nemluví-omezí se na zvuky či pouhé slabiky, nenavazuje socialni kontakty a minimálně si hraje. Byli jsme u foniatra, logopeda, ORL, ale nikdo nám nedokázal pomocí. Co byste doporučoval? Jak mu pomoci? Dekuji Martin

Dobrý den, nejprve navštivte dětského klinického psychologa nebo dětského psychiatra k upřesnění diagnostiky a pak postupujte dle jejich rad. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• Dobrý den,
    ráda bych se zeptala na váš odborný názor k tematu kroužků a volnocasovych aktivit dětí, v případě, kdy se dítěti nechce.

Konkrétně v situaci, kdy se rozvedli rodiče, dítě (10let) je psychicky v nepohodě, zkrátka má značnou zátěž a jeden z rodičů si přeje, aby hrálo fotbal. Dítě velmi razantně odmítá, ale pak je na hřišti výkonné. Pokud na fotbal nejde, tráví valnou většinu času u počítačových her. Na jedne straně tedy nucení, dohady, na druhé pohyb, činnost, snad odragovani. Je správné, nechat volbu na dítěti, s přihlédnutím na situaci v jake se nachází, nebo vidíte jako rozumnější, trvat na účasti dítěte ve vybraných aktivitách?
    Potřebuji ujasnit názor ve své roli trenéra/učitele
    Děkuji Adam

Dobrý den, pokud rodič i Vy považujete za přínosné, aby kluk s fotbalem pokračoval a jeho samotného to občas baví, tak vydržte. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy
  • psychosomatická obtíže
  • krize partnerského vztahu

• dětská a dorostová psychiatrie
  • psychiatrie
  • klinická psychologie