MUDr.

Šárka Bínová

verifiedCreated with Sketch.

Dětský psycholog, Psychiatr přijímá nové pacienty

141 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 126 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Změna ! Psychiatrie: Od září 2017 ordinuji pouze v zdravotnickém zařízení Medic Point, Vodárenská 3827, Mělník. Rozšiřuji ordinační hodiny. Vyšetření a terapie dětí a adolescentů… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.

Vodárenská 3827

Přednášky, semináře - mudr. bínová
    Psychosomatické poradenství- mudr. bínová
    Vyšetření školní zralosti- mgr. vabroušková, mudr. bínová
    Párová terapie - mudr. bínová

• MUDr. Šárka Bínová - Slaný - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.

Poliklinika Slaný, Smetanovo nám. 3

Párová terapie - mudr. bínová

Hodnocení pacientů

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.Služby: dcerka 6 let

Za mě velká spokojenost , paní doktorku doporučuji , rychlé objenání a velmi milé jednání v příjemném prostředí.

• I
    Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.Služby: Depresívní stavy syna

Paní doktorka byla příjemná, syn se jí svěřil se svými problémy pouze zčásti, protože mu přišlo neupřímné, že se na něho usmívá, ale vzápětí jí tento úsměv zcela zmizel, když začala psát do počítače. Vcelku paní doktorku hodnotil pozitivně.

• O

S péčí paní doktorky jsem zcela spokojená. Navštívila jsem ji několikrát se synem a musím konstatovat, že i já jsem při odchodu klidná a pozitivně naladěná. Syn je velice spokojený a její konzultace mu velmi pomáhají.
    Děkuji

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MUDr. Šárka Bínová - Slaný - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.Služby: psychiatrické konzultace

Paní doktorka je velmi příjemná, milá, ochotná pomoci. Mému synovi pomohla s úzkostí (bál se posměchu od spolužáků) a nočními můrami. Jsme s paní doktorkou velmi spokojeni.

• S
    Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.Služby: vyšetření dcery po doporučení klinickým psychologem

Paní doktorku můžu jedině doporučit.Je vstřícná,milá,empatická.Věnuje se po celou objednanou dobu,umí naslouchat.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.Služby: problemove chovani syna

Z prvni navstevy mam dobry pocit, konecne jsme nasli moc milou pani doktorku, ktera se nam snazi pomoci. Uz jsme byli vazne docela zoufali. Jeji ochota a lidsky pristup rozhodne nejsou samozrejmosti a za to ji moc dekuji. Zase verim v lepsi zitrky.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Úžasná paní doktorka. Moc milá a ochotná. Jsem velmi ráda, že jsme ji se synem navštívili, moc nám pomohla. DOPORUČUJI! Frühaufová

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.Služby: Běžný termín

U pani doktorky jsem byla s dcerou dnes poprvé a velice příjemná návštěva. Paní doktorka na nás působí velice příjemně a už teď se těšíme na další setkání.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce jsem šla se svým skoro 4letým synem a byla jsem velice spokojena.Je velmi milá,příjemná a umí to s malými dětmi.
    Určitě paní doktorku vřele doporučuji!

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.Služby: První návštěva

U paní doktorky jsme byly velmi spokojené, byla jsem tam s vnučkou poprvé a opravdu ohodnotila ji i její zdarvotní stav tak, jak ho znám.

Dotazy od pacientů (19)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Změna !
    Psychiatrie:
    Od září 2017 ordinuji pouze v zdravotnickém zařízení Medic Point, Vodárenská 3827, Mělník. Rozšiřuji ordinační hodiny. Vyšetření a terapie dětí a adolescentů je hrazena ze zdravotního pojištění. Nadstandardy viz webové stránky. Ošetření dospělých klientů hradí pouze pojišťovna 205, 209. Ostatní dospělí si péči hradí sami.
    Pacienti z okresů Kladno, Louny, Rakovník dle vlastního zvážení mohou dojíždět do Mělníka či vyhledat spádového psychiatra.

Psychologie:
    Ordinace klinické psychologie je v Medic Pointu, Vodárenská 3827, Mělník. Ordinuje klinická psycholožka Mg. Marie Vabroušková. Ordinační hodiny jsou v pondělí 8- 14 hod. a v pátek od 8- 13 hod. Objednání na emalu: marie.vabrouskova@gmail.com. Vyšetření dětí i dospělých, terapie je hrazena ze zdravotního pojištění u pojištěnců 201,205,207,209. Ostatní si diagnostiku a terapii hradí sami. Nadstandardy viz webové stránky, ceník.

MUDr.Šárka Bínová
    Vzdělání:
    1996 Atestace z všeobecné psychiatrie
    1997 Psychoterapeutický výcvik - Person Centered Therapy / C. Rogers/
    2003 Atestace z dětské a dorostové psychiatrie
    2007 Forenzní psychiatrie – zapsána do seznamu soudních znalců
    2008 Specializační způsobilost z psychiatrie všeobecné

Profesní zkušenosti
    Svou dráhu psychiatričky jsem začala v Psychiatrické léčebně Horní Beřkovice na odděleních dospělé psychiatrie. Později Psychiatrická léčebna Bohnice, kde jsem čtyři roky působila jako vedoucí lékařka dětského a dorostového psychiatrického oddělení. Od roku 2007 soukromá ambulantní praxe. Od roku 2008 působím jako soudní znalec v oboru psychiatrie, převážně provozuji soudně znaleckou činnost v občanskoprávních sporech. Příležitostně pracuji jako psychoterapeutka pro Positive People Company Worldwide.Zahraniční stáže:
    V roce 2002 - konference v Amsterodamu věnovaná mladistvým sexuálním násilníkům. Několik týdnů jsem stážovala na pracovištích dětské psychiatrie v Holandsku, včetně detenčního zařízení / vězení /pro děti.
    V roce 2006 - týdenní seminář v severní Itálii věnovaný Evropské dětské psychiatrii.
    V roce 2009 - lékařský seminář v Salzburku. Tématem týdenního semináře byly vývojové poruchy u dětí. Jako autismus, ADHD, dětská mozková obrna a specifické poruchy učení.
    V roce 2010 týdenní stáž na psychiatrických klinikách ve Slovinsku.
    V roce 2011 stáž v Torontu na oddělení dětské psychiatrie v Hospital for Sick Children, zaměření ADHD.
    V roce 2014 týdenní kongres dětské psychiatrie v Durbanu.

• dětská a dorostová psychiatrie
  • psychiatrie
  • klinická psychologie

Nemoci

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy
  • psychosomatická obtíže
  • krize partnerského vztahu
  • krizové situace v pěstounských rodinách
  • poradenství pro školy
  • krize rodiny