Vodárenská 3827, Mělník
MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
606 65.....

Běžný termín

Běžný termín + 10 Více

Skupinová psychoterapie dětí a dospívajících- mudr. bínová

Poliklinika Slaný, Smetanovo nám. 3, Slaný
MUDr. Šárka Bínová - Slaný - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
606 65.....

Skupinová psychoterapie dětí a dospívajících- mudr. bínová + 8 Více

Soukromé psychiatrické znalecké posudky- mudr. bínová

Psychosomatické poradenství- mudr. bínová

Změna ! Psychiatrie: Od září 2017 ordinuji pouze v zdravotnickém zařízení Medic Point, Vodárenská 3827, Mělník. Rozšiřuji ordinační hodiny. Vyšetřen...

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy
  • psychosomatická obtíže
  • krize partnerského vztahu

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. První návštěva

Paní doktorka je vstřícná a empatická .Byli jsme u paní doktorky poprvé a naše společné dojmy jsou pozitivní . Doporučujeme.Ptackovi

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. komplexní psychiatrické vyšetření dětí- MUDr. Bínová

Paní doktorka byla velmi milá a dala nám pár užitečných rad. Uvědomila jsem si, co bych měla já jako rodič, dělat jinak. Pomohlo mi to o trochu víc poznat svého syna a jeho potřeby.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Zatím spokojenost. Lékaře jsme navštívili, když jsme zjistili že dcera má záchvaty vzteku a nepozornosti. I ve škole se začal objevovat problém.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Zda má dcerka poruchu pozornosti.

S paní MUDr. Šárkou Bínovou jsme byli spokojeni. Prostředí bylo příjemné, nenásilné. Dcerka neměla pocit strachu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Běžný termín

Potřeboval jsem poradit ohledně dětského myšlení a vnímání a paní doktorku mohu jedině doporučit. V případě potřeby bych neváhal se na ni znovu obrátit.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka byla jako vždy velmi milá a vstřícná, což je u dětského psychiatra velká výhoda. Jsme s ní maximálně spokojeni.

G

Jako vždy skvělá paní doktorka. Vždy se k ní těšíme, protože nám moc pomáhá a hlavně nás a naše děti dokonale chápe

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Skvělý přístup, ochota. Je vždy usměvavá a milá. Vše vždy podrobně vysvětlí.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. dcerka 6 let

Za mě velká spokojenost , paní doktorku doporučuji , rychlé objenání a velmi milé jednání v příjemném prostředí.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Depresívní stavy syna

Paní doktorka byla příjemná, syn se jí svěřil se svými problémy pouze zčásti, protože mu přišlo neupřímné, že se na něho usmívá, ale vzápětí jí tento úsměv zcela zmizel, když začala psát do počítače. Vcelku paní doktorku hodnotil pozitivně.

Běžný termín

Cena není uvedená

Vyšetření školní zralosti- mgr. vabroušková, mudr. bínová

Cena není uvedená

Diagnostické vyšetření autismu- mudr. bínová

Párová terapie - mudr. bínová

Psychoterapie- mudr. bínová

Cena není uvedená

Terapeutická pomoc pěstounským rodinám- mudr. bínová

Skupinová psychoterapie dětí a dospívajících- mudr. bínová

Psychosomatické poradenství- mudr. bínová

Soukromé psychiatrické znalecké posudky- mudr. bínová

G

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    ráda bych se zeptala na váš odborný názor k tematu kroužků a volnocasovych aktivit dětí, v případě, kdy se dítěti nechce.

Konkrétně v situaci, kdy se rozvedli rodiče, dítě (10let) je psychicky v nepohodě, zkrátka má značnou zátěž a jeden z rodičů si přeje, aby hrálo fotbal. Dítě velmi razantně odmítá, ale pak je na hřišti výkonné. Pokud na fotbal nejde, tráví valnou většinu času u počítačových her. Na jedne straně tedy nucení, dohady, na druhé pohyb, činnost, snad odragovani. Je správné, nechat volbu na dítěti, s přihlédnutím na situaci v jake se nachází, nebo vidíte jako rozumnější, trvat na účasti dítěte ve vybraných aktivitách?
    Potřebuji ujasnit názor ve své roli trenéra/učitele
    Děkuji Adam

Dobrý den, pokud rodič i Vy považujete za přínosné, aby kluk s fotbalem pokračoval a jeho samotného to občas baví, tak vydržte. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• Dobrý den. Od dětství trpím úzkostnými stavy / matka mě psychycky i fyzicky trápila./ Později jsem podnikala, ale dnes jsem kvůli depresím v invalidním důchodu. Je mi 58 let. V mém životě je už všechno v pořádku. Nemám k úzkostem žádný důvod, přesto velmi trpím - hlavně po ránu. Uvítala bych hypnozu,ale nevím kam se obrátit. Již více než 10 let beru antidepresiva, která trochu pomáhají, ale stejně mě potíží nezbavují. Zvyšovat léky nechci. Děkuji za váš názor na věc. Užívám Sertralin půlku ráno a Tritiko půlku večer.

Dobrý den, k medikaci se nevyjadřuji, je lépe pohovořit o ni s Vaším psychiatrem. Možná se pokuste aktivněji trávit období důchodu ať již s vnoučaty, či obnovit stará přátelství. Můžete začít tím, že navštívíte klinického psychologa a proberete možné příčiny úzkostí ve Vašem současném životě a poradíte se o dalším. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy
  • psychosomatická obtíže
  • krize partnerského vztahu

• dětská a dorostová psychiatrie
  • psychiatrie
  • klinická psychologie