Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha

Umístění: GENNET, s.r.o. Utz screening

U pani doktorky jsem byla na screeningu jak v 1. tehotenstvi v roce 2017, tak i ted v 2. tehotenstvi. Vse detailne vysvetlila, ukazala, podle meho je velmi pecliva a profesionalni a ze je rychla? To beru jako plus, holt leta praxe a nemusi tedy kazdy organ hledat 2 minuty, jako je to mozna bezne jinde. :)

Umístění: GENNET, s.r.o. Prvotrimestrální screening

Paní doktorku bohužel nemohu doporučit, ač bude pravděpodobně profesionál, tedy z hlediska vyšetření se domnívám, že je vše v pořádku. Lidský přístup absolutně chybí a místo nadšení z dobrých výsledků a dokonce i vytouženého pohlaví se mi stále chtělo brečet z jejích necitlivých komentářů, vše bylo velmi rychlé, dítko nás nenechala si prohlédnout a na počátku vyšetření nás oba dva zpražila, protože jsem držela v ruce telefon a pak dala ruku manželovi. Prý se "moc hýbu a takhle teda ona pracovat nebude" - a...ne.. nehýbala jsem se prakticky vůbec, břichem určitě ne, pouze jsem natáhla ruku z lehátka, ještě dříve, než začala pracovat. Spíše by asi upřednostnila vyšetřovat stroj, ne člověka. Byla jsem smutná, moc jsme se na vyšetření těšili. Na druhý screening jsem se právě objednala k jinému lékaři. Nedoporučuji.

Umístění: GENNET, s.r.o.

Naprosto hrozný přístup. Při I. Screeningu nic nevysvětlila, jen nás vyděsila, že test krve vyšel hraniční a musím na odběr plodové vody a tam je riziko potratu. Nenechala nás pořádně si miminko prohlédnout. Připadala jsem si tam jak na montážním páse.

Vynikající paní doktorka, navíc velice příjemná, milá, pečlivá. Velmi si vážím toho, že jsem k ní mohla přestoupit.

Paní doktorku znám již dlouho a neměnila bych!!! :-) Když jsem měla problémy jakéhokoliv charakteru, tak mi vždy velmi ochotně pomohla či poradila. Mám dvě děti a byť jsem měla problémy, které spadaly do šestinedělí, tedy do porodnice u Apolináře (tam mě poslali domů s tím, že potrhané a zhnisané stehy jsou prý v pořádku a mám se koupat v dubové kůře) s šílenou bolestí jsem volala paní doktorce Březinové, která jejich přístup raději nekomentovala, hned mě vzala a začala to řešit. Docházela-dojížděla jsem k ní denně, kde dávala do kupy cizí zanedbání. Stehy mi vyndala, protože mi stejně vyhnisaly a spodek se celý rozklížil. Ránu čistila, řádně zaléčila.... A mohla bych vyprávět o šílené bolesti - zánětu v prsech, když jsem kojila.... JE ÚŽASNÁ a KÉŽ BY TAKOVÝCH LÉKAŘŮ BYLO VÍCE. Jestli má někdo s touto paní doktorkou špatné zkušenosti, at se zamyslí sám nad sebou a nebo nejlépe vyzkouší jiné lékaře a brzy pochopí... :-) Paní doktorko, tímto Vám mnohokrát děkuji za Vaši profesionalitu, ochotu, příjemné vystupování a lidské zacházení. Vaše stálá pacientka Mirka Habová

Doktorka Sabina Březinová je profesionálka na svém místě s velmi lidským přístupem, trpělivostí a pochopením. Chodila jsem k ní v předešlém těhotenství a jsem ráda, že jsem ji "vyfasovala" v Gennetu i nyní. Vždy vše hezky vysvětlí a i bez otázek popisuje, co vidí. Povídá si i s miminkem a když je potřeba, vyšetření po nějaké chvíli zopakuje. Tentokrát jsme domluvené i na odběr plodové vody a jsem ráda, že mi ji budě dělat právě ona. Skutečně jí věřím!

S pani doktorkou Březinovou jsem se setkala v Gennetu, přístup hrozný. Přinesla jsem výsledky z I. screeningu z Bulovky, kde bylo psáno že podle vývoje děťátka není nutný odběr plodové vody to hned zavrhla, že na Bulovce to dělaljí blbě a že jí tyto výslekdy vůbec nezajímají. Dost jsem se odběru plodovky bránila i přes výsledek 1:170, v triple testu jen 1 hodnota špatná spíše hraniční asi ze 6 hodnot, to je podle ní blbě celý výsledek a plodovka nutná. Spíše mě donutili k odběru plodové vody, jelikož řeči "zda si vemu na triko neudělat pro své dítě maximum" nebo "viděla jsem na ultrazvuku dítě normální a bylo postižené" při odběru plodové vody se sestrou nademnou bavila, já jehlu v břiše "musíme si máknout, méme toho moc" a pak to zakončila tím "prostě se s tím smiřte, že je 1-2% potratů po odběru plodové vody". Bohužel k ní musím pro výsledky, které si dnesu své gynekoložce a řeknu ji, ať mě do Gennetu už vícekrát neposílá. Nedoporučuji. Budoucí mamina má být v klidu, uklidňována a užívat si těhotenství, ale toto spíše mamku ještě více vystresuje.

S paní doktorkou jsem byla v podstatě také do určité doby spokojená. Nyní je však velmi obtížné se k ní objednat - termín cca 2 měsíce a pokud máte nějaký problém je to neřešitelná situace. Když už se k ní dostanete, dá vám nějaké léky, ale na kontrolu už vás neobjedná a pokud léky nezaberou, k ní se máte možnost dostat opět za 2 měsíce, takže vás v GYN-FEM (když se k nim dovoláte) objednaní k jinému doktorovi, který o vašem stavu nic neví.

Zatím nejlepší, nejochotnější paní doktorka. Pečlivá, profesionální a s lidským přístupem! Doporučuji!

S paní doktorkou Březinovou jsem velmi spokojena! Přehlašovala jsem se k ní v polovině těhotenství a dodnes toho nelituji. Druhou polovinu těhotenství jsem měla komplikovanou a přístup paní doktorky byl více než profesionální. Nic nepodcenila, vše mi ochotně vysvětlila a věřím, že především díky ní a teamu sester na GynFem jsem dítě odnosila do zdárného konce. Přístroje, které má v GynFemu k dispozici jsou perfektní. Jediné co bych vytkla je čekací doba při obědnání, pokud jdete jenom na běžnou preventivní kontrolu. Nicméně v případě nutnosti vás ochotně objednají k zastupujícímu lékaři. Ale jinak si nemůžu u paní doktorky na nic stěžovat, mám k ní plnou důveru a můžu jen doporučit