Horni 54, Ostrava Hrabuvka, Ostrava
Hotelovy dum Hlubina

Není špatná,když má dobrou náladu,jen kdyby, kdo se jí znelíbí nepomlouvala před ostatními pacienty,není to estetické!

Vy všichni kteří bezmezně věříte paní Šárišské, píšu jen pro zvýšení opatrnosti a vážení slov. Já ji taky bezmezně důvěřoval. Dnes mám již opačný názor. Ne ve všem je skvělá. Léčila mne a výsledek jste si mohli již přečíst. Proto z vlastní zkušenosti věřte hlavně sobě a slova chvály važte. Já se v současné době opět připravuji na chirurgický zákrok, v důsledku špatné léčby mé osoby paní doktorkou. A to už uplynulo od první operace 7 let. Na psychice mě a mé rodině to moc nepřidá.
A tady bych chtěl zdůraznit, že jsou to holá fakta a že nejde o pomluvy. Nejde o zdiskreditování paní Šárišské, ale o opatrnost ze strany pacientů. Já zatím žiju, ale ..... . A negativní reference bych až zase tolik nepodceňoval. Jak jsem ji znal a můžu říci, že velmi dobře jsem ji poznal, na každém šprochu pravdy trochu. Takže všem důvěřivým přeji hodně důvěry - mrtví nemluví. A kladu si otázku, byl jsem jediný takto léčený pacient? Anebo jeden z mála, který to zatím přežívá.
Je na Vás jak to posoudíte. Dodnes se mi za to neomluvila i když jsem ji o tom informoval a za odměnu vyhodila z evidence i mou manželku. A její kartu s klidným svědomím předala mi do vlastních rukou.

No, když lékař svaluje veškerou příčinu nemoci i chřipky na nervy, tak mi to příjde moc divné a špatných zážitků s paní doktorkou mám více. Třeba s tou obuví, mamince řekla, že má mít měkkou obuv a nestát (sotva, když dělá prodavačku), to byla veškerá léčba