Horni 54, Ostrava Hrabuvka, Ostrava
Hotelovy dum Hlubina

O

Pane Kučo, na svůj názor mám právo stejně jako Vy ho máte na ten svůj. Nevím, jestli jste se obtěžoval projít si všechna hodnocení této lékařky, ale pokud ano, určitě jste si všiml, že nejsem jediná, která byla s péčí paní doktorky nespokojená. A víte co? je to moje zdraví, rozhoduju si o něm sama a odejít od ní byl nejlepší krok pro své zdraví, co jsem mohla udělat. Já taky nekritizuju Váš pozitivní názor, protože je to Váš názor, vy mi laskavě neberte ten můj. Na svém názoru ohledně paní doktorky si trvám, jsem ráda, že jsem pryč.

O

K paní doktorce jsem přešla od své dětské lékařky. Bohužel s ní nemám dobré zkušenosti. Je pravda, že kdykoliv jsem potřebovala vystavit nějaké potvrzení např. na řidičský průkaz, jako student jsem ho dostala zdarma. S jakýmkoliv zdravotním problémem jsem za ní přišla, řekla mi, že je to jenom v mojí hlavě, že mám hodně stresu a mám být v klidu. Nepředepsala mi žádné prášky, i když jsem měla bolesti, řekla mi, že jsem si je vsugerovala a až se uklidním, tak ty bolesti odejdou. Později už jsem se k ní bála chodit, aby mi zase nenaznačila, že jsem simulant. Až poté, co jsem změnila praktickou lékařku a přešla jsem do Opavy, jsem konečně spokojená, protože moje zdravotní problémy nikdo nebere na lehkou váhu tak jako paní doktorka Šarišská.
Další z negativních věcí, která se mi nelíbila, je špatný způsob odbavování pacientů. Aby jste nemuseli čekat na vyšetření 3 hodiny (což se stávalo celkem často), museli jste přijít nejlépe už o půl 7 a pak jste čekali "jen" hodinu a půl. Nyní se objednávám na konkrétní hodinu a bez čekání.

Je to nehorší lékařka v Ostravě naní jde vidět že dělá svojí práci jen aby brzo zbohatla na úkor nemocných.Nedoporučuji nic neumí!!!

S paní doktorkou taky nemám dobré zkušenosti.
Drží se svých předpotopních osvědčených léků, na které má nachystané razítka rovnou na stole. Výhodou bylo, že člověk nečekal v ordinaci dlouho. Každý se tam ohřál sotva pár minut. Paní doktorka mi občas koukla do krku, ale většinou ji stačil pro určení diagnozy můj vlastní popis příznaků. Narazítkovala žádanky, nemocenskou a už jste fičeli domů.
Více než 3 minuty mi věnovala pozornost jen jednou v životě a to když jsem si z Egypta přivezla střevní vir a ona se při kontrole nadšeně rozpovídala o svém cestování. A že se mé vzorky dostaly až na hygienu za to vděčím pouze tomu, že paní doktorka byla při mém prvním ošetření na cestách a zastupovala ji mladá aktivní lékařka. Jen tak jsem dostala správné léky a zůstala doma v karanténě.
Mému tatínkovi zažádala bez jeho vědomí o předčasný důchod. Mou maminku posílala k psychiatrovi, protože začala navštěvovat léčitele reiki kvůli ledvinovému kamenu a bolestem s ním spojených, které paní doktorka dlouho úspěšně ignorovala a léčila algifenem a biseptolem. Když jsem ji řekla, že jsem alergická na antibiotika dostala jsem penicilin.
Opravdu jsem ráda, že jsem odešla.

Neumí pochopit, že i mladí lidé mají zdravotní problémy,každý je u ní hned simulant!Ale za patřičný bakšiš vám napíše i měsíc marodky!!!Asi památka z dob minulých!
Jediné co umí dobře je vypsat žádanku,a tím s vámi skončila!
Na kdejaký problém píše automaticky antibiotika!Velice náladový lékař!!

Jako rehabilitační lékařka říká,že vše závisí na obuvi,když má člověk levnou obuv,řekne něco o škrpálech a ukazuje své špičkové boty,máme však na to všichni dát několikset za značkovou obuv?