Rostislav Kubec, neurolog Česká Lípa

Neurolog Více

Jiráskova 708, Česká Lípa
Odborný lékař neurolog

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Názory

Č
Umístění: Odborný lékař neurolog Jiný

Nikdy v životě jsem nepotkal lepšího lékaře, než je právě pan doktor Kubec. Lidský a vstřícný přístup, opravdová snaha pomoci, efektivní léčba. Pan doktor mi kromě všeho také dokázal "promluvit do duše" s naprosto skvělým přístupem k tomu, abych omezil chemii a díky němu jsem sám začal chtít vysadit lék, na kterém jsem byl závislý léta, který již nepomáhal a povedlo se. Mám chronické bolesti, které mě v mladém věku omezují, ale díky panu doktorovi, jeho přístupu a léčbě je mi mnohem lépe. Tímto Vám, pane doktore, děkuji za veškerou pomoc, podporu a léčbu, díky které jsem opět začal žít "normální život". Nemám jedinou negativní zkušenost, mohu jen doporučit!

Je to nejlepší lékař, kterého jsem za celý život potkala. Jediný, u kterého si připadám, že ho moje potíže opravdu zajímají. Empatický, lidský, na nic se nehraje, bere pacienta jako sobě rovného. Navíc zachránil mojí dceři život, ačkoli nebyla jeho pacientka a za to mu budu do smrti vděčná.

F

Panu doktrovi bych chtěl za sebe moji mámu moc poděkovat jeto užasny doktor na svém místě rád budu za vámi dojíždět z prahy

Š

Je to jediný doktor, který mi zatím vždy se vším pomohl a vše řádně vysvětlil.
Pro mě je pan Kubec třída.

Jistě je dobrý lékař, ale když je potřeba okamžité pomoci ( s doporučením od praktického lékaře v ruce) ,máte šanci až za tři měsíce.Do té doby musíte brát prášky a belhat se, než se dočkáte.

Pan doktor Kubec je vynikající lékař. Má zájem lidem opravdu pomoci a je velice lidský. Jeho přístup k pacientům je vzorem pro ostatní lékaře. Dokáže předat pozitivní energii svým vlídným slovem a přístupem k nemocnému.Velice si vážím toho, že jsem se mohl stát jeho pacientem. Všem ostatním lidem vřele doporučuji.
Vážím si nesmírně takového člověka, protože takových je dnes málo.

Můj kamarád mi radil, že jestli se chci dostat do rukou dobrého neurologa, ať se obrátím na doktora Kubce. Poslechla jsem a udělala jsem velmi dobře. Klobouk dolů a važme si takovýchto lékařů, kteří své povolání berou opravdu jako poslání a ne jen jako prostředek pro vydělávání peněz, kteří svým pacientům pomáhají a jsou v ordinaci pro ně.

velmi výbornej lékař

Pan doktor Kubec má opravdu zájem lidem pomoci s jejich problémem. Jeho profesionální a lidský přístup je na vysoké úrovni. Takových lékařů je dnes málo. Velice si vážím toho, že jsem se mohl stát jeho pacientem. Ostatním lidem mohu jeho péči jen vřele doporučit. Za jeho přístup mu patří uznání a poděkování.

Je to odborník,je lidský. Prostě je nejlepší. Velice si vážím toho, že jsem se mohl stát jeho pacientem. Má zájem člověku pomoci a vše trpělivě vysvětlí. Je to vynikající lékař. Bohu díky za to, že takového máme. Každému jen doporučuji.