Romana Zoubelová, zubař Hradec Králové

Zubař

Mandysova 1434, Hradec Králové
Sam. ordinace PL - stomatologa

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Paní doktorka vrtá zdravé zuby, naopak kazům se příliš nevěnuje. Plomby od ní jsou velmi nekvalitní. Nová paní zubařka nestačla zírat, co mám v ústech za šílenosti. Její přeslazené jednání ve mně už v dětství vzbuzovalo hrůzu. Nastavení uštípnutého zubu dopadlo katastrofálně. NEDOPORUČUJI.

Bohužel lituji, že jsem takovou dobu chodila k této zubařce, sice doba objednání byla téměř na druhý den, ale poté co jsem přešla k jinému zubaři, zjistil, že mám téměř pod všemi plombami kaz, který se vesele šířil dal, jelikož zub nebyl dostatečně vyvrtán.....znám několik dalších lidí se stejnou zkušeností. Sice od pani paní doktorky nikdy zakrok nebolel, ale dopadlo to tak, že mám nyni zuby po opravení vyvrtané až na dřeň. Takže přidávám velice negativni hodnocení a doufám, že další lidé neskončí jako já.

Bohužel musím dát za pravdu všem negativním příspěvkům. Chodím k paní doktorce už léta, ale zatím jsem větší problém neměla. Takže její pověstná neodbornost, které jsem nevěřila, se nemohla ukázat. Vidím to až ted, když mám problém a když se chci na něco zeptat víc, evidentně ji mé otázky obtěžují. Vážně uvažuji o změně zubaře, ale nevím, jestli najdu nějakého fajn zubaře, který bere pacienty. To je dnes problém. Někdy mám sto chutí paní "přeslazené" říct pár upřímných slov, ale zatím bohužel musím držet hubu a krok.....bůh ví, jak bych dopadl při při dalším problému. Sestru má fajn, milou a snad i schopnou.

Chodila jsem k této zubařce několik let,vždy bylo vše v pořádku občas jen malý kaz... Letos v lednu jsem změnila zubařku a ta se zhrozila-několik hlubokých kazů,plomby odflálnuté(prý to nejsou plomby,ale hroudy amalgámu).A stejně "spravené" zuby má od ní i moje dcera.Nedejte na sladké úsměvy a prchněte, dokud je čas.

Možná je to dobrá zubařka pro děti (trhání mléčných zoubků), ale složitějším zákrokům se vyhýbá.

Není to moc dobrá lékařka.