Dermatolog Více

Olomouc 1 adresa

ACCENT - NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE- BALÍČEK 6-TI SEZENÍ • Od 15 000 Kč

ACCENT - NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE- BALÍČEK 6-TI SEZENÍ • Od 10 000 Kč

ACCENT - NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE- BŘICHO 1 SEZENÍ • Od 2 000 Kč +54 Více

ACCENT - NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE- OMLAZOVÁNÍ POKOŽKY, VYPÍNÁNÍ, ODSTRANĚNÍ VRÁSEK 1 SEZENÍ • Od 2 000 Kč

ACCENT - NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE- OMLAZOVÁNÍ POKOŽKY, VYPÍNÁNÍ, ODSTRANĚNÍ VRÁSEK- BALÍČEK 6-TI SEZENÍ • Od 10 000 Kč

ACCENT - NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE- PODBRADEK - BALÍČEK 6-TI SEZENÍ • Od 10 000 Kč

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Od 15 000 Kč

5 000 Kč

Od 1 500 Kč

Od 11 000 Kč

Top Laser Olomouc

SOUKROMÁ ORDINACE CHOROB KOŽNÍCH A POHLAVNÍCH, LASEROVÉ PRACOVIŠTĚ, CENTRUM ESTETICKÉ MEDICÍNY
MUDr. Romana Nyklová Skřivánková, narozená 30.1...

• korektivní dermatologie

Umístění: Top Laser Olomouc Laserové zákroky - Radiofrekvenční zákroky

Šla jsem k této lékařce, protože jsem měla na bradě podkožní bulku. Nakonec z toho bylo několikero zásahů laserem po sobě v relativně krátké době. Upozornila jsem při poslední návštěvě, že se mi tam udělala lesklá tvrdá červená bulka...nikdy nezapomenu na prohlášení: "no to je ASI keloid jak jsme do toho pořád vrtali"...Už jsou to skoro dva roky, co mám po jejích zákrocích jizvu-minimálně hypetrofickou (nevim zda keloidní, nejsem odborník) . Každý den, když si ji musím složitě zaličovat, abych vůbec mohla mezi lidi, si říkám: Kéž bych k ní radši nikdy nešla..Proč mi to opakovaně "vypalovala" i přesto, že jste znala to riziko vytvoření hypetrofické/keloidní jizvy, tomu nerozumím. Zdravou kůži už mi bohužel nikdo nevrátí.

Umístění: Top Laser Olomouc Jiný

Paní doktorku navštěvuji od devadesátých let a nelze než chválit. Má úžasnej přístup, není zde co by šlo vytknout. Ochotně pomůže v nouzi i na dovolené po mailu. Děkuji.

Jééé, děkuji

Velice pečlivá a sympatická paní doktorka. Pomohla mému otci, mámě, mé malé dceři i mé osobě. Vždy její léčba zabrala. :-) Mohu vřele doporučit ! Mgr. Marie Balcárková

Velmi dobrá doktorka s pečlivým přístupem k pacientovi.Příjemné prostředí čekárny a ordinace.
Milá a příjemná sestra je s paní doktorkou výborně sehraný tým kam je radost přijít ke konzultaci
nebo na zákrok.

Paní doktorka je pravděpodobně nejlepší dermatolog jakého jsem kdy navštívila.Pomůže,poradí,je vždy neskutečně ochotná a pokaždé vyjde vstříc.Můžu jen doporučit.
Sobotková

Chtěla bych paní doktorce moc poděkovat za velmi milý a profesionální přístup.Díky její léčbě jsem bez potíží. Ještě jednou moc děkuji.

Paní MUDr.Nyklovou Skřivánkovou, bychom ohodnotili alespoň deseti hvězdičkami, kdyby tu byla ta možnost. Silným hlasem doporučujemekaždému, kdo potřebuje v tom směru pomoc !!! Rozumí své práci, pacientovi vždy pomůže. Je opravdu lidská, trpělivě Vás vyslechne a rozumí humoru, legraci, či sradně. Je opravdu úžasná. Takových doktorů potřebujeme jako sůůůl a se svoji ošetřující sestřičkou jsou príma TÝM. Jsme spokojeni a vděční pacienti, Ladislav a Marie.

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená, paní doktorka je moc milá a příjemná a vždycky mi velmi pomohla - a to jak z medicínského hlediska, tak s estetického (epilace). Je zde dost negativních příspěvků k epilaci, ale výsledky laserové terapie u paní doktorky jsou naprosto stejné jako u ostatních zařízení a paní doktorka to vždy pacientovi vysvětlí. Takže maximální spokojenost a paní doktorku můžeme jen a jen DOPORUČIT.

Paní doktorka je úžasná - lidská a přitom rozumí tomu, co dělá. Takže nám vždycky moc pomohla a ještě k tomu byla milá...

Paní
Doktorku můžu jen a jen doporučit všem.
Po letech čekání u nejmenované dermatoložky je paní doktorka velice příjemná změna chodím k ní už aspoň
6 let já i otec a sestra.
U paní doktorky se mi stalo jen jednou, že jsem čekal déle než půl hodiny.To v čekárně bylo moc lidí(asi 15).
Vždy mě dostala, ze všech potíží a všem můžu jen doporučit.
Má úžasný lidský přítup.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

před přibližně třemi lety se mi na předním stehnu začala objevovat jakási skvrna, která se během doby zvětšovala. Měnila se jak barvou od modřinové po tmavší hnědočervenou, tak i její struktura, kdy se uprostřed skvrny začala objevovat jizva. Místa se skvrnou jsou na noze jaksi propadlá. Na omak je místo tvrdší, lesklejší a na první pohled vypadá míst sušší. Bohužel se tato skvrna hodně pomalu zvětšuje.
Lékaři mi řekli, že buď to vidí poprvé nebo netuší, co by to mohlo být. Poslední lékař mi řekl, že jde nejspíše o zánět podkožního vaziva, dal mi mastičku, ale že je možné, že jizva (skvrna) nezmizí.

zdravím., podle toho, co píšete, by mohlo jít o projevy sklerodermie,asi bude nutné vzít z místa vzorek na histologické vyšetření

MUDr. Romana Nyklová Skřivánková

Dobrý den. Mám vyrážku na nártu po sportování. Hlavně musím podotknout že se mi nohy zapařili a že mi nateklo do bot a já v těch mokrých botech nadále sportovala. Myslím že je to hlavní příčinou. Už se mi to takhle párkrát stalo. Vyrážku mám i na druhém nártu ale ne tak velkou. Chtěla bych se zeptat co je to za vyrážku a jak ji léčit.

zdravím., podle popisu by mohlo jít o projevy mykotickomikrobiální, nebo o čistý atopický ekzém