Romana Koželuhová, zubař Plzeň

MUDr. Romana Koželuhová

Zubař

Otýlie Beníškové 4, Plzeň
PROTETIK zubní ordinace s.r.o.

Umístění: jiné místo Co asi

Nejlepší a profesionální zubní lékař! Skvělý přistup. Krasná ordinace i čekárna. Milá sestra vše báječné!

Umístění: PROTETIK zubní ordinace s.r.o.

Nejlepší zubní lékářka! Celá rodina k ní chodíme. A to obecně zubaře jsem nikdy neměla ráda, ale k ní chodím ráda. Velmi příjemná, živá doktorka a sestřička to samé. Odhalí i sebemenší kazíček a odcházím s krásným úsměvem :)

G

Perfektní lékařka. Děkuji !

Za svůj život jsem prošla pod rukama mnoha stomatologů,ale musím říct,že paní doktorka je opravdu na svém místě.Vždy jsem se bála,když jsem šla k zubaři,ale teď se dá říci už takřka nebojím.Téměř bezbolestné vrtání zubů,ano,to paní doktorka umí.Ani si nemusím nechat dávat injekci.Každý půl rok zve pozvánkou na preventivní prohlídky,takže si to nemusím hlídat.A řekla bych,že je i dobrý psycholog,vše vysvětlí,pokaždé mi udělá řádnou zubní hygienu.Chodím k ní já i můj syn a jsme moc spokojeni.Mohu jen doporučit.

Je supeeer

Paní doktorka je velice milá, ochotná a vyvrtá mi i ten sebemenší kaz. velice ráda si se mnou povídá, když mám v puse všechny ty hadičky a vrtačky a mému huhňání rozumí.
Akorát jednou se jí stalo, že při rentgenu zubů si je asi nějak popletla s rentgenem zubů mojí sestry (celá naše rodina k ní chodí), ale nic se závažnýho nestalo.
taky se mi líbí, že vždycky pravidelně jednou za půl roku posílá pozvánky k preventivní prohlídce. Bez toho bych si těžko vzpomněla, kdy mám jít k zubaři.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Zubařů jsem se vždycky bála, ale k paní doktorce chodím i ráda. Je velmi milá a o zoubky se mi stará pečlivě. Mohu jen doporučit.

Č

je velice pečlivá a ochotná

Chtěl bych poděkovat paní doktorce Koželuhové za její vskutku profesionální přístup k mému chrupu. Za svůj život jsem navštívil několik stomatologů a musím říci, že paní doktorka je absolutní jednička. Mohu jen vřele doporučit.

Paní doktorku mohu velmi doporučit, kombinuje velmi kvalitní práci stomatologa s milým a partnerským vystupováním vůči pacientovi.