U Vojenské nemocnice 1200, Praha
Oční oddělení

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Dobrý den. Musím potvrdit všechny předešlé negativní příspěvky. Jeho (ne)chování velmi dobře poznávám, přesně to pana Romana Svobodu - rádoby odborníka lékaře vystihuje. Bohužel jsme měli možnost vyzkoušet na vlastní kůži, kdy léčil mého otce. Jeho naprosto nepřípustným chováním se mu podařilo otce jen psychicky zlomit. Zvažovala jsem stížnost, kterou jsem nakonec nepodala. Život ho jistě potrestá sám. Jestli je až takový odborník, mohu těžko posoudit. Pokud ale ano, tak co vím zcela jistě, je to, že by se rozhodně neměl setkávat s pacienty. Navrhuji : pacienta již v narkoze odoperovat a pak se rychle zavřít do pracovny, kde může vyplňovat potřebná lejstra a v neposlední řadě znovu důkladně prostudovat Hippokratovu přísahu. Toto je psáno jako zkušenost, kterou předávám dál. S pozdravem L.A.

Dobrý den, dnes jsem s maminkou navštívila nemocnice, ve které "PAN DOKTOR" ordinuje - Vojenská. Mamka tam jela už podruhé a stěžovala si na jednání pana doktora. Tak jsem neváhala a šla na ošetření s ní. Možná je to odborník, ale chování nemá. Každý máme svoje dny, možná kdyby nám tak nelíčil, jak toho má hodně, jak ho ostatní otravují o radu atd, atd... Byl by hotov za 10 minut a ne za 25. To že budeme čekat celé dopoledne, jsme věděli a byli na to připravené. Nejdříve se rozčílil, co jako chceme?? Že nepatříme do jeho spádové oblasti atd.... a jaké vyšetření má udělat? Musím podotknout, že jinou možnost, než Střešovická nemocnice nám nebyla navržená. Ošetřující lékařka mamku poslala automaticky. NAKONEC: STRAŠNÉ, STRAŠNÉ , STRAŠNÉ. V dnešní době, nechápu...... Ať je to odborník, nebo ne, hezké a příjemné slovo je k nezaplacení... Děkujeme pane doktore, ale nás už u vás neuvidíme a budeme šířit dál....

Dobrý den, s předchozím negativním příspěvkem souhlasím, pan doktor mě dvakrát ošetřoval a opravdu nemá vstřícné jednání s pacientem!! Mám akutní oční potíže, tudíž většinou přicházím brzy ráno bez objednání, plísnil mě za to, že tam je to jenom na objednání, jako kdybych si potíže vymýšlela! Potřetí už jsem k němu na výslovné přání nešla, tohle nemám zapotřebí, chodila jsem k jeho sympatickým a příjemným kolegům. Jako odborník je asi dobrý jako všichni, kteří pracují ve střešovické nemocnici, ale dobré jednání s pacientem je taky součást léčby, ne pouze odbornost!

Velice špatný lékař !!!!!! Když jsem se ho dotázal, proč na ošetření čekám 5 hodin, začal si stěžovat, jaký je chudák, že je placen za poloviční úvazek a aby se udržel, tak musí pracovat celý úvazek, v sobotu a v neděli teprve se synkem na kolenou " to všechno " musí dát do počítače, a abych si vážil, že jsem se dostal k němu, že on je jediný odborník na mojí oční vadu, prostě ble, ble, ble !!!!!!! Přešel jsem do nemocnice na " Karláku " a jsem velice spokojen !!!!!