Kaštanová 268, Třinec
Nemocnice Třinec

Dle mé zkušenosti z panem Primářem můžu usoudit, že je to opravdu dobrý lékař. K panu doktorovi docházím do poradny a dokonce mě rodil císařským řezem a opravdu nemůžu říct jediné křivé slovo. Ke mně se vždycky chová příjemně a je hodný. Náš porod se zkomplikoval, protože mé srdce zkolabovalo po zavedení epidurální anestezie... měla jsem na mále a miminko také, ale naštěstí pan Primář jej vytáhl včas takže všechno dobře dopadlo. Skončila jsem ležet na ARU a pan doktor ke mně pravidelně docházel a zajímal se v jakém jsem stavu.... byl opravdu hodný a jsem ráda, že byl u císařského řezu on, protože je to fakt odborník. Velice doporučuji! :)

Jsem pacientkou pana primáře a nemůžu si zatím na něj v ničem stěžovat,při každé prohlídce byl milý a řekl mi vše na co jsem se dotázala.7.2.2014 jsem porodila chlapečka a měla jsem u porodu skvělé sestry a doktorky.Bez jejich pomoci bych to asi nezvládla.Byl to sice již třetí porod,ale nejhorší ze všech.Tím bych chtěla poděkovat mudr.Cieslarové Janě,Mudr.Hubnerové Marianě,Por.as.Byrtusové Dagmar,Por.as.Gomolczykové Janě.

ja si stezovat nemuzu uzasny to doktor :-) je hodny a sympaticky .... v Trinci poradne doktory neznam a pan doktor byl ochotny prit k porodu na zavolani )) nechtela jsem nikoho ciziho ))

Dala jsem přednost porodnici v Třinci před prodem v Praze, přestože jsem z Prahy a očekávalo se ode mě, že budu rodit tam, a musím říci, že to byla výborná volba. Byla jsem nad míru spokojená s profesionáním a milým přístupem veškerého personálu. K panu primáři Schreierovi jsem docházela do poradny a nemůžu si na cokoli stěžovat. Je to naprostý profesionál, velmi příjemný a milý a měla jsem v něj naprostou důvěru. Dokonce jsem ho měla i u porodu a musím říci, že jsem byla velmi ráda.

Rodila jsem minulý měsíc a byla jsem s nim velice spokojena. Profesionál, který nepostrádá i lidský přístup k pacientovi.

Díky výše jmenovanému panu primáři přišly mé dvě děti na svět nejlíp jak to šlo. Měsíční chlapeček šel na svět císařským řezem, který byl totálně bezproblémový. Musím zde však z velkou úctou připomenout porod dcery před třemi léty, kdy byl pan primář přivolán, protože rodit normálně se už nedalo(přestala jsem se otevírat a malá tím pádem uvízla v porodních cestách) a na císaře už bylo pozdě. Pan primář musel silou působit na břicho a pak ji ještě pomoci na svět kleštěmi. Nebylo to nic s medem, ale já bych to nezvládla. Moc mu proto děkuji!!!! V obou případech byl milý, komunikoval se mnou. Nemohu si vůbec na nic z jeho strany stěžovat!

Zatím mám s ním dobré zkušenosti. I vyšetření v pohodě.

S panem primářem, jsem byla velmi spokojena. Strávila jsem v nemocnici nějakou dobu po porodu mrtvého dítěte. A s panem primářem jsem byla velmi spokojená, hlavně s jeho lidským přístupem ke mé osobě. Děkuji mu za jeho jak zdravotní, tak psychickou pomoc.

Pana primáře doporučuji. Po porodu mrtvého dítěte se ke mě choval velmi korektně, lidsky a příjemně. Určitě doporučuji, byla jsem při všem tom neštěstí spokojená s jeho přístupem a vyšetřením.