Kaštanová 268, Třinec
Nemocnice Třinec

Píšu zde svou zkušenost s laparoskopickou operaci dělohy i vaječníků. Při této operaci mi poradili močový měchýř a močové cesty. Tudíž mi to teklo do břicha. V bolestech mě syn převezl po 14 dnech zpátky, kde mi dělali i CTčko. Tam to zjistili a tak mě nechali převézt do Havířova na urologii. Tím to pro ně skončilo. Ale jsou kryti, protože přece před operací podepisujete papíry, že stát se může cokoli. Ale kde je lidský přístup? Že mám doteď problémy, chodím pořád měnit stenty a musím brát nemocenskou, protože nějakou dobu nejsem schopná existovat, to už nikoho nezajímá. Můj názor je, že prostě že mě udělali krypla. Takže že mě už ne Třinec Sosna.

V nemocnici jsem ležela přes 2 měsíce a rozbíhajícím se porodem (kontrakce začaly 24tt), pořád do mě cpali všelijaké hnusy, když jsem si ztěžovala na bolest a to velkou, tak mi bylo řečeno, že je to buď zánět slepého střeva, které mi vyoperovali, když mi byly 3 roky :D, nebo naopak, že jsem hysterická prvorodička. Každá má obava byla více méně smetnutá ze stolu. Nakonec po dvou měsících ve špitále s neustálýma kontrakcema mě narychlo převáželi do Ostravy, kde jsem nakonec i porodila. Abych to zkrátila. V Ově na příjmu mi hned řekli, že něco není ok, a při podrobnějším vyšetření se z toho vyklubala rakovina, nádor velikosti 25cm !!!!. Díky rychlému a kvalitnímu zásahu Ostravských lékařů jsem přežila já i dítě, ale tady mě sledovali 2 měsíce, každý den, každý týden na UZ, příznaky, pocení, bolest....Díky aroganci a laickému přístupu jsem na Sosně zařvala skoro já i mé bohužel teď už je jasné, že jediné dítě. Naštěstí mě už tam nemají de facto co dělat, všechny gyn. orgány mám pryč, takže doufám, že už se do rukou gynekologů ze Sosny (pana primáře, ale ani pana doktora Zieliny (možná ještě horší) a paní Hubnerové už nikdy nedostanu :(. Jediné pozitivum na tom je, že díky tomu, že nejsou dle mého kvalitní lékaři jsem nakonec paradoxně nepřišla o své jediné dítě.

Opravdu se tomuto lékaři vyhněte....je to naprosto agogantní člověk a velmi špatný lékař!!!!!díky němu jsem málem přišla o své dítě!!!! A to 2 krát!!!!

Opravdu tohoto lékaře nemohu doporučit je to jejhorší lékař s jakým sem se kdy setkala.Nechápu jak tento člověk může dělat primáře.Při mém pobytu v porodnici jej můžu označit jako nejhoršího doktora místní nemocnice.opravdu výstraha pro všechny nastávající rodičky.

Nejhorší doktor u jakého jsem kdy byla!!Neochotný,necitlivý,hrubý a velice nepříjemný!!!Doufám,že na něj nikdy víc nenarazím jinak budu muset odmítnout vyšetření!!!!

Jelikož jsem laik, těžko se mi bude posuzovat jeho odborné znalosti a schopnosti. Jsem ale hluboce přesvědčena, že ke každé práci s lidma nestačí případná znalost oboru (taky pracuji s lidma, sic jako učitelka, ale věřím, že má znalost by při nevhodném chování také nestačila), takže ohledně chování pana doktora musím říct, že byl velice arogantní, znuděný, připadala jsem si tam jako nějaká nevítaná veš. Při kontrolách se choval snad ještě hůř. Byla jsem ráda, když jsem konečně z nemocnice odcházela. Myslím, že v dnešní době by se doktoři mohli začít chovat trochu zdvořile. Jednání s lidmi jako s nábytkem určitě není přáním pacientů, kteří se na Vaše oddělení hlásí, pane doktore!

nejhorší lékař, kterého jsem v životě poznala. Po špatně provedené operaci
v roce 2OO6 mám stále problémy, jak takového člověka můžete zvolit primářem?
Jeho přístup chladý, nezájem o pacientky, drzý.

P.Primáře znám a je arogantní ,nepříjemný

T.č. primář porodní v Třinci. Velice nepříjemný, arogantní. Pokud nechcete mít nepříjemné zážitky z porodnice, snažte se mu vyhnout!

OPRAVDU JSEM ZDĚŠENA, JAK TAKOVÝ LÉKAŘ MŮŽE ZASTÁVAT FUNKCI PRIMÁŘE.
Po špatně provedené operaci ani jednou se na mě jako na pacientku nepřišel podívat
na pokoj ani přes komplikace, které u mně nastaly.Po prohlédnutí po operaci mým obvodním
lékařem i ten byl zděšen, kdo mi zákrok prováděl. Od té doby mám neustále problémy.
Vřele tohoto lékaře nedoporučuji, přístup k pacientkám chladný, u mně žádný.