Praktický lékař stomatolog, stomatochirurg
Nivnická 21/326, Ostrava

Už týden jsem se trápila se zubem. Vystřídala jsem v jednom týdnu 2 doktory, troje vrtání a nikdo mi nedokázal pomoct. Až třetí, pan doktor Mrovec konečně zjistil, co mi opravdu je. Byl naprosto profesionální, jemný, o všem mě informoval a dokonce mě v mé bolestivé situaci hodněkrát rozesmál. A to mě vzal "pod kudlu" i když jsem byla objednaná jen na konzultaci. Zatím jsem nikoho lepšího nepoznala. Také jsem byla maximálně spokojená se sestrou, milá, hodná, pořád mě utěšovala a hladila. Opravdu nemám slov. "Pane doktore, ještě jednou děkuji".

Je to lékař, ke kterému mám absolutní důvěru a jezdila bych za ním přes půl republiky. I když se nám odstěhoval a teď pracuje v OV, budu tam za ním jezdit, vyplatí se to. Nejnovější postupy, kvalitní materiály, excelentní přístup. Sestřičku má také skvělou. Moc chválím.

Pan doktor mi nádherně upravil zuby, ačkoli ostatním lékařům to asi nepřipadalo důležité. Pracuje naprosto profesionálně - klientovi vysvětlí vždy co bude provádět, nač je potřeba se případně připravit. Dbá také na prevenci a pečlivě vysvětluje jak o zuby pečovat. Zákroky provádí velmi šetrně - po návštěvě jeho ordinace jsem ani nevěděla, že jsem u lékaře vůbec byla. V případě dotazu vysvětlí různá možná řešení a jejich okolnosti, doporučí, ale konečné rozhodnutí nechává na člověku. Je milý, ochotný, usměvavý a na návštěvu jeho ordinace jsem se vždy těšila. Více takových lékařů!

Velmi příjemný, lidský, profesionál. Vybavení na vysoké úrovni. A hlavně je při práci "jemný" :-)

Skvělý zubař. Doporučuji.

Opavdu zubař na svém místě-pan doktor mi opravil zuby-jinak bych měla zřejmě ve 30 vinou genetiky a bývalé dr. protézy....opravdu je pro něj pacient na prvním místě

Opravdu super přístup a profesionální jednání. Ordinace i čekárna krásně vybavená, jako ze škatulky. Vřele doporučuji

Vstricny, prijemny, znalec. Doporucuji