Praktický lékař stomatolog, stomatochirurg
Nivnická 21/326, Ostrava

není co dodat. :D

Pan doktor je jediný lékař, u kterého jsem si kdy připadala jako vážený zákazník. U něj se svými potížemi nikdy neobtěžujete. Usmívá se, vysvětluje a na konec práci i kvalitně provede. Ordinace a čekárna jsou hezky vybavené, setřičky a recepčí ochotné a usměvavé. Stará se o zuby celé naší rodiny. Jeho přístup k dětem je bezvadný. Každý, komu jsem ho doporučila, je nadšen.
Langnerová

Navštívila jsem řadu zubních lékařů a lékařek, ale MUDr. Mrovec je bezkonkurenčně nejlepší.

Jeho přístup k pacientovi je velmi příjemný, milý, lidský. Přesto jako naprostý laik v oblasti zubního lékařství, hodnotím MUDr. Mrovce velmi kladně.

Zubař v velkým Z. Po x letech trápení mi on konečně dal zuby dohromady tak, že už třetí rok chodím jenom na preventivní prohlídky. Jezdil jsem za ním do Lazců, pak do Poruby a teď do Mariánských hor a nic mě nepřesvědčí k tomu, abych si našel zubaře blíž, i když to teď mám přes 150 km autem. Naprostý profesionál, ale přitom výborný a milý člověk. T.K.

Nejlepší lékař, jakého jsem kdy poznala! Nejen stomatolog, ale obecně. Krásně mně upravil zuby, které předchozí lékaře nezajímaly, všechno umí vysvětlit, dá člověku na výběr z různých řešení v dané situaci (a vysvětlí co každé obnáší), profesionálně svou práci provádí, kromě toho umí báječně a mile vtipkovat, povzbudit, chová se velice empaticky, stále usměvavý... To je potřeba zažít :-)
Ačkoli jsem nikdy vyloženě strach nebo nechuť jít ke stomatologovi neměla, k tomuto lékaři jsem se vždycky těšila. A mé zkušenosti potvrzují také další známí, kteří mají s tímto lékařem osobní zkušenost.

super

Normálně se zubařů hlavně bojím, ale pan doktor Mrovec na mě udělal ten nejlepší dojem. Vše vysvětluje, má skvělý přístup a hlavně je LIDSKÝ!!! Prvně v životě jsem zažil pocit těšit se na další návštěvu.
Pana doktora můžu jen doporučit.
Štefan Kubáň

Nejlepší lékař, na jakého jsem v poslední době narazila. Milý, usměvavý, lidský a hlavně opravdu profesionál. Dal mi do pořádku chrup, který nebyl díky péči předchozí lékařky v nejlepším stavu.... Také skvělý přístup k dětským pacientům. Sestřička taky skvělá a ordinace perfektně vybavena. Mohu jen doporučit!!!!

Jsem nadšená z přístupu, vybavení, možností ošetření-injekce zadarmo a bez řečí i při plombování, moderní materiály, které vydrží, i když se platí- skvělá sestřička, která hladí a utěšuje a celou dobu spolupracuje s lékařem, pohoda, klid, občas nějaký vtípek a omluva za zdržení se s jiným pacientem-"opozdili jsme se o 10 minut.."(u bývalé doktorky byly 2 hodiny běžné a o omluvě nemohla být řeč)Jsem fakt šťastná, že se pan doktor objevil v Ostravě a přijímal nové pacienty, protože nevím, nevím, jak bych dopadla u bývalé doktorky Oramusové...ulomený zub, který musel už ven, "s tím se nedá nic dělat", mám opravený a spoustu dalších taky. Fakt super, díky!!!

Nejlepší zubař, jsem nesmírně spokojená. Jiného už nechci. Všichni moji známí kteří k němu chodí jsou stejného názoru. Moc doporučuji.bv