Běžný termín

Prosíme,abyste si pro snazší průběh komunikace s týmem naší ambulance a bezproblémový provoz (např. snížení čekací doby k ošetření na minimum) přečetl...

• Gynekologická onemocnění
  • Patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Moravcova, Kroměříž

Dozvědět se více

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Pěkné prostředí,kvalitní péče,vyšetření podle objednaného času bez čekání ,celkově jsem velmi spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Velmi příjemný pan doktor, měl snahu pomoct. Vyšetření bezbolestné a prostředí hezké, čisté. doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Paní doktorka je velmi profesionální, vstřícná , vyšetření bylo v pořádku , velice podrobné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Příjemné zázemí. Usměvavá sestřička na recepci. Paní doktorka velice příjemná. Ordinaci ani Váš doktorský tým bych neměnila.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

MUDr. Petr Bozděch - moc moc moc doporučuju. Konečně pro mě prohlídka není nic stresujícího, ale naopak! Pan doktor moc příjemný, milý a laskavý ve všem vyjde vstříc. Více takových skvělých doktoru. Doufám ze nám neuteče.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Moc milá paní doktorka, ochotná, vše podrobně vysvětlila. Konečně pro mě nejsou návštěvy nepříjemné.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Na kontroly chodím pravidelně, přístup lékaře byl výborný, také ochota, slušnost i vstřícnost. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Po změně lékaře v ordinaci první návštěva a vše v pořádku. Příjemná paní doktorka i sestra na recepci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Moc milá paní doktorka, vše mi vysvětlila, hodnotím bez problémů chtěla jsem jít k ženě, takže můžu doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Vše proběhlo v příjemné atmosféře. Odbornost lékaře na velmi dobre úrovni, komunikace na vysoké úrovni.

• Gynekologická onemocnění
  • Patologie těhotenství