Běžný termín

Nejčastěji hledané služby

Moravcova, Kroměříž

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

DŮLEŽITÉ:
Nový objednávací kalendář od 1.4. 2022 na adrese: https://www.znamylekar.cz/petr-bozdech/gynekolog/kromeriz
Tento objednávací ...

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Zřejmě nikdo z nás nechodí rád k lékaři, ale při vstupu do ordinace p.Laštůvky ze mě opadnou veškeré obavy.Přístup sestřičky i pana doktora je velmi vstřícný, přátelský, můžu se svěřit s jakýmkoliv problémem a vždy je vyřešen.Pan doktor je velmi empatický s citlivým přístupem.S péčí jsem velmi spokojena.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

Sestřička i pan doktor úžasný, lidský, profesionální přístup. Už teď se těším na další návštěvu tohoto zdravotnického zařízení. Mám to k MUDr. Laštůvkovi téměř 300 km, ale neměnila bych.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Nikdy nějak nepíšu názory, komentáře, ale tady musím. Pan doktor je opravdu profesionál. Pečlivý, vysvětlí, obě těhotenství skvělá péče,pokaždé utz, prostředí ordinace velmi příjemné, sestřička také bezva. Opravdu spokojenost.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Pan doktor je moc sympatický, milý a vstřícný. Problémy se snaží řešit, nic neodkládá. Vše vysvětlí.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Preventivní gynekologické vyšetření

Jako vždy vše na jedničku. Pan doktor je nejlepší ve svem oboru. Vse vzdy vysvětlí jak je potřeba. Spokojenost.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Prevence a poradit se

Pan doktor je velice příjemný a vždy ve všem poradil jsu u něho už spoustu let a nedám dopustit na jeho rady ????Můžu jen doporučit

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Preventivní gynekologické vyšetření

Oceňuji profesionální přístup pana doktora, který je milý. Ordinace i čekárna mají příjemnou atmosféru.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Preventivní gynekologické vyšetření

Příjemné a ciste prostředí a pan doktor vzdy v dobre nalade. V čekárně TV a možnost pitneho rezimu . Doporučuji

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Běžný termín

Прекрасный специалист, приём по расписанию, нет огромной очереди, хоть я и плохо знаю чешский но обьясняют все доступно и понятно.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Roční kontrola

MUDr Roman Laštůvka je nejlepší lékař. Vysvětlí, poradí, milé přivítání v ordinaci atd. Není co dodat více.