Roman Kaválek, psychiatr Teplice

Psychiatr

Josefská 577/10, Teplice
Psychiatrická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Oznamujeme všem, kdo to ještě nevědí, že pan doktor již před pár lety ukončil svou činnost.

Také musím velice poděkovat panu doktorovi Je vstřícný a především lidský . mohu jen doporučit samozřejmě i jeho asistent je moc fajn ačkoliv je dost mladý a to mě ze začátku dělalo problém jsem se styděla mluvit ale už jsem si na něho zvykla a musím říct že je moc fajn . Prostě oba jsou moc dobří . Děkuji za vaší pomoc a to né jen mě ale i mé rodině .S přáním všeho dobrého . Drahomíra H.

Kéž by byli všichni lékaři tak chápaví,vždy ve všem pomůže,vyhoví,poradí.Jsem moc spokojená.

top

vřele doporučuji

Ocitl jsem se téměř na konci cesty, MUDr. Kaválek mi pomohl, po 5 letech jsem se trošku zhoršil, ale zítra k němu zajdu a budu vědět, že mi pomůže. Předem díky J.S

Pana Mudr.Romana Kaválka navštěvuji teprve od února letošního roku, jsem moc ráda, že mě při počtu svých pacientů ještě přijal. Cítím se u něj velice bezpečně,Chtěla , bych touto cestou panu doktorovi poděkovat za pohodu,pochopení,lidský přístup,povzbuzení,úsměv a podání ruky,upřimný zájem a pocit, že při mé návštěvě je zde pan dr. právě jen pro mě!!Patří mu můj hluboký dík. S úctou Daniela Suchá

Je nejlepsi psychiatr

Příjemný starší pán.Jsem sním velice spokojen.

Š

Opět mi pan doktor Kaválek pomohl,ví co dělá,je na něj spolehnutí.Můžu tohoto lékaře jen doporučit.Mám malé dítě a jen díky němu se můžu o dítě starat.Je špička,nejlepší psychiatr co znám.

ˇ

Telefom do ordinace pana kKaválka je 417536372,působí v Teplicích naproti velkým policajtům.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den mám 10 letou dceru ktera potřebuje hodně velikou pomoc má stavy kdy nás chce zabít a má hodně velikou nenávist k pritelovi a sveho bratra který má teprve 5 roků.Ve skole si vyhrožuje nůžkami a je vulgární az je to nevhodné,Prosím potřebují opravdu velikou pomoc už nevíme co z jejíma stavi Máme dělat dekuji

Prosím obraťte se na jiného lékaře, neboť pan doktor Kaválek již asi před 2 lety ukončil svou činnost.

MUDr. Roman Kaválek

• Dobrý den....léčila jsem se dlouhodobě pro nespavost.....snažila jsem se léky odbourat. Cítím se hrozně unavená, nechce se mi s nikým mluvit....pořád se mi chce brečet....s přítelem se skoro denně dohadujeme....nemám zájem o sex.... nejraděj bych od všeho a včech utekla někam daleko....nic mě nebaví....nevím co dělat...černé myšlenky.....