Roman Kaválek, psychiatr Teplice

Psychiatr

Josefská 577/10, Teplice
Psychiatrická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Oznamujeme všem, kdo to ještě nevědí, že pan doktor již před pár lety ukončil svou činnost.

Pan Mudr. Kaválek mi již při první nášteve předepsat tak silné opiáty, že jsem po 2 týdnech skončila v nemocnici. Nakonec sděloval mé osobní a intimní informace a názory po telefonu sice rodinným příslušníkům, ale snad existuje nějaké lékařské tajemství, jsem velice rozlobena. Rozhodně nedoporučuji!!

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den mám 10 letou dceru ktera potřebuje hodně velikou pomoc má stavy kdy nás chce zabít a má hodně velikou nenávist k pritelovi a sveho bratra který má teprve 5 roků.Ve skole si vyhrožuje nůžkami a je vulgární az je to nevhodné,Prosím potřebují opravdu velikou pomoc už nevíme co z jejíma stavi Máme dělat dekuji

Prosím obraťte se na jiného lékaře, neboť pan doktor Kaválek již asi před 2 lety ukončil svou činnost.

MUDr. Roman Kaválek

• Dobrý den....léčila jsem se dlouhodobě pro nespavost.....snažila jsem se léky odbourat. Cítím se hrozně unavená, nechce se mi s nikým mluvit....pořád se mi chce brečet....s přítelem se skoro denně dohadujeme....nemám zájem o sex.... nejraděj bych od všeho a včech utekla někam daleko....nic mě nebaví....nevím co dělat...černé myšlenky.....