Psychiatrická ordinace
Josefská 577/10, Teplice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Oznamujeme všem, kdo to ještě nevědí, že pan doktor již před pár lety ukončil svou činnost.

Také musím velice poděkovat panu doktorovi Je vstřícný a především lidský . mohu jen doporučit samozřejmě i jeho asistent je moc fajn ačkoliv je dost mladý a to mě ze začátku dělalo problém jsem se styděla mluvit ale už jsem si na něho zvykla a musím říct že je moc fajn . Prostě oba jsou moc dobří . Děkuji za vaší pomoc a to né jen mě ale i mé rodině .S přáním všeho dobrého . Drahomíra H.

Má někdo hodnocení na pana doktora jako na sexuologa?předem děkuju

Pan Mudr. Kaválek mi již při první nášteve předepsat tak silné opiáty, že jsem po 2 týdnech skončila v nemocnici. Nakonec sděloval mé osobní a intimní informace a názory po telefonu sice rodinným příslušníkům, ale snad existuje nějaké lékařské tajemství, jsem velice rozlobena. Rozhodně nedoporučuji!!

Kéž by byli všichni lékaři tak chápaví,vždy ve všem pomůže,vyhoví,poradí.Jsem moc spokojená.

top

vřele doporučuji

Ocitl jsem se téměř na konci cesty, MUDr. Kaválek mi pomohl, po 5 letech jsem se trošku zhoršil, ale zítra k němu zajdu a budu vědět, že mi pomůže. Předem díky J.S

Pana Mudr.Romana Kaválka navštěvuji teprve od února letošního roku, jsem moc ráda, že mě při počtu svých pacientů ještě přijal. Cítím se u něj velice bezpečně,Chtěla , bych touto cestou panu doktorovi poděkovat za pohodu,pochopení,lidský přístup,povzbuzení,úsměv a podání ruky,upřimný zájem a pocit, že při mé návštěvě je zde pan dr. právě jen pro mě!!Patří mu můj hluboký dík. S úctou Daniela Suchá

Je nejlepsi psychiatr

Příjemný starší pán.Jsem sním velice spokojen.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den mám 10 letou dceru ktera potřebuje hodně velikou pomoc má stavy kdy nás chce zabít a má hodně velikou nenávist k pritelovi a sveho bratra který má teprve 5 roků.Ve skole si vyhrožuje nůžkami a je vulgární az je to nevhodné,Prosím potřebují opravdu velikou pomoc už nevíme co z jejíma stavi Máme dělat dekuji

Prosím obraťte se na jiného lékaře, neboť pan doktor Kaválek již asi před 2 lety ukončil svou činnost.

MUDr. Roman Kaválek

Dobrý den....léčila jsem se dlouhodobě pro nespavost.....snažila jsem se léky odbourat. Cítím se hrozně unavená, nechce se mi s nikým mluvit....pořád se mi chce brečet....s přítelem se skoro denně dohadujeme....nemám zájem o sex.... nejraděj bych od všeho a včech utekla někam daleko....nic mě nebaví....nevím co dělat...černé myšlenky.....

MUDr. Roman Kaválek