Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: MEDICA 111, s.r.o. Jiný

Pan Doktor Flašar je odborník na svém místě.
Chodím na Neurologii se svými problémy již asi tak 20 let a vždy mi byla poskytnuta kvalitní zdravotni péče a ošetření. Vždy se mé zdravotní problemy zlepšili po medikaci od pana Doktora.
Pan Doktor Neurolog Flašar má lidský přístup, rozhodně je to skvělý lékař, který rozumí svému oboru a umí léčit.
Jsem velmi spokojena s celým kolektivem na oddělení IBC, a to včetně recepce a rehabilitace. Děkuji.

Umístění: MEDICA 111, s.r.o. Jiný

Pan doktor je opravdu profesionál na svém místě! Můžu jen doporučit. Pomohl mně i mé mamince při léčbě migrény.

Umístění: MEDICA 111, s.r.o. Jiný

Lekar je taky jen clovek a nemusi byt vsichni spokojeni (viz nektere recenze), nicmene ja se nesetkala u MUDr. Flasara s nicim negativnim,naopak. Postup lecby adekvatni, vstricnost, lidsky pristup, vse vysvetlil. Absolvovala jsem u nej lumb.punkci,ze ktere jsem mela po predchozich zkusenostech strach. Predvedl profesionalni vykon. Takze zatim mohu jen doporucit.

Umístění: jiné místo Bolesti krční páteře

Bohužel mě pan doktor velmi zklamal. Odbyl mě tím, že moje potíže jsou pouze svalové, neposlal mě na RTG či CT. Napsal pouze rehabilitace ( a díky fundovanému přístupu děvčat na rehabilitaci jsem vyhledala jiného lékaře. Patří jim moje poděkování.) Na moji otázku, zda mám přijít na kontrolu mě odbyl slovy že nemá co kontrolovat, když je to jen svalové. — Následné vyšetření u jiné neuroložky, která mě poslala na další vyšetření se ukázalo, že mám více či méně posunuté téměř všechny ploténky na krční páteři a jako následek dlouhodobého stavu degenerativní změny na krční páteři. — Takže bravo, pane doktore. Vaše práce a stanovení diagnózy jen tak od pasu nestála za nic.

Umístění: MEDICA 111, s.r.o. Migrény

Pan doktor je vynikající odborník s citlivým přístupem k pacientům. Velmi pomohl mně i mé dceři s nepříjemnými migrénami. Jako lékař je důsledný, nic nezanedbá a umí pacientovi naslouchat. Má velký přehled, vážím si ho jako lékaře i jako člověka.

Mám po autonehodě, v nemocnici mi bylo řečeno, že mé potíže spadají pod neurologii, dokonce přímo na pohotovosti mezi doporučenými doktory padlo jméno Flašar. Bohužel nyní mohu říci, že zvolit si Dr. Flašara byl velký omyl, při 3. návštěvě, kdy bylo vidět, že už si s mými potížemi neví rady, mi začal tvrdit, že je to psychosomatické a svoje potíže si "namlouvám". Nechápu, že má to svědomí pacienty, které neumí vyléčit, takto nutit si myslet, že mají "problém s hlavou" a chtít do nich cpát antidepresiva. Za mě tak leda na vrácení diplomu a ne ordinování, takovéto hlouposti mi umí říct i kdejaký obejda obšlapující kolem hlavního nádraží a to ho aspoň nemusím dotovat z odváděného zdravotního pojištění

I am very happy with doctor Flasar - he takes great care of my problem, did all necessary tests and prescribed treatment which actually worked. After visiting several doctors during 2 years in great pain it was huge relief

Pan doktor mé zdravotní problémy také vyhodnotil jako psychosomatické a doporučil mně návštěvu psychiatra. Podle verdiktu psychiatra nemám žádnou psychiatrickou diagnózu. Lumbální punkci, stejně jako další vyšetření byly pro něho zbytečné. Lumbálky mám už za sebou tři v jiných zařízeních a stále s katastrofálním nálezem - 12 oligoklonálních pásů a přítomnost paraproteinu, atd. A lékaři, kteří mě po dr. Flašarovi vyšetřovali, se téměř všichni shodli, že jsem prodělala infekty včetně virové meningitidy a protože nebyla snaha můj zdravotní stav v akutní fázi vyšetřit a léčit, ponesu si následky do konce života. Pravidelné návštěvy na Žlutém kopci a hematoonkologii v Bohunicích a plícní oddělení. Dle mého hematoonkologa je můj problém pouze důsledek špatné léčby, resp. žádné a imunitní systém takto zareagoval. Já se osobně dr. Flašarovi vyhnu obloukem, abych mu nemusela "poděkovat" za svůj stav.

Tohoto lékaře vůbec nedoporučuji. Chová se k lidem arogantně, myslí si, že je neomylný a pacient, byť tězce a nevyléčitelně nemocný u něj pomoc nenajde. Pro takové má jen hospitalizaci na psychiatrii.

Dr. Flašar je výborný lékař, pomohl mi, diagnostikoval to, co se jiným nepodařilo najít. Nezájem jsem rozhodně necítila a to jsem do jeho ordinace poprvé vstoupila nedávno. Pacienti jako je pan Mirek pode mnou, jsou lidé, kteří odmítají chápat, že doktor není kouzelník a že je i na pacientovi, aby se sebou něco dělal. Pokud vám doktor řekne, abyste zhubli, rehabilitovali, změnili stravu atd. a vy to neuděláte, sám lékař jen těžko může udělat něco jiného, než vám napsat léky na bolest.