Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Od pana doktora odcházím velmi nespokojená. Byla jsem u něj několikrát, ale víc už to opravdu nejsem schopna snášet. Chápu, že v jeho oboru lékař ani asi nemůže být vyloženě příjemný, ale pan doktor je arogantní a hrubý.
Jeho prohlídky spočívaly v tom, že mě sestřička zvážila, změřila, krevní tlak, pak jsem popošla k němu do ordinace, kde mi oznámil, že jsem obézní a poslal mě k nutriční terapeutce (placená paní o ordinaci hned vedle, kam se musí týdně docházet a samozřejmě platit, jinak Vám to dá pan doktor sežrat), vypsal mi, jak často mám chodit na jaké fitness hodiny a plavat. Když jsem mu jako studentka řekla, že na to prostě nemám, ať najdeme jinou alternativu (cvičit mimo fitko), řekl mi, že je to můj problém a nějak si to zařídím.
Také jsem si dovolila nesouhlasit s léčbou léky na hubnutí, kdy se pan doktor zatvářil jako ředitel zeměkoule a v podstatě mě seřval, jak si dovoluji odporovat, když on ví všechno nejlíp.
Je smutné, že obezitolog se štítí lidí s nadváhou.