MUDr.

Robert Vlachovský , Ph.D.

Chirurg

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Cévní chirurg se specializací na problematiku křečových žil, především na ambulantní operace pomocí laseru nebo radiofrekvence, ale také na sklerotizaci a ambulantní flebektomie. Více

Dotazy od pacientů (3)

• kožní výrůstek

Dobrý den
    delší dobu mám kožní výrůstek (vypadal jako fibroma na nožičce) , za jeden se mne zvětšil o cca 4ktrát a vypadá oteklý, trochu bolí. Kam bych se měla obrátit - na dermatologie, chirurgie nebo jít pro žádanku za praktickým lékařem?

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Robert Vlachovský

Dobrý den, běžte za svým praktickým lékařem, ten posoudí, kam Vás poslat.

• Operace varixů DK

Dobrý den,jsem pacientka která potřebuje odoperovat varixy DK-obou,je mi 51 let a jsem již po 3 operacích varixů na obou nohou,prosím o info,zda také operujete varixy,jsem po vyšetření žilního systému obou DK,a můj ošetřující lékař mi operativní řešení schvaluje,jen hledám kde mi operaci provedou co… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Robert Vlachovský

Dobrý den,
    ano - operace křečových žil provádíme, na našich stránkách nebo i na tomto portálu najdete i kontakty k případnému objednání ke konzultaci.

S pozdravem,

MUDr.… Více

Podívejte se na všechny(3) odpovědi

Zeptejte se specialisty

Váš dotaz (bez vašich osobních údajů) bude zveřejněn na profilu lékaře

Zeptejte se

Adresy

Informace o lékaři

• Cévní chirurg se specializací na problematiku křečových žil, především na ambulantní operace pomocí laseru nebo radiofrekvence, ale také na sklerotizaci a ambulantní flebektomie.

• cévní chirurgie
  • chirurgie