MUDr.

Robert Vlachovský , Ph.D.

Chirurg

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Cévní chirurg se specializací na problematiku křečových žil, především na ambulantní operace pomocí laseru nebo radiofrekvence, ale také na sklerotizaci a ambulantní flebektomie. Více

 • kožní výrůstek

  Dobrý den
  delší dobu mám kožní výrůstek (vypadal jako fibroma na nožičce) , za jeden se mne zvětšil o cca 4ktrát a vypadá oteklý, trochu bolí. Kam bych se měla obrátit - na dermatologie, chirurgie nebo jít pro žádanku za praktickým lékařem?

  ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

  Robert Vlachovský

  Dobrý den, běžte za svým praktickým lékařem, ten posoudí, kam Vás poslat.

 • Operace varixů DK

  Dobrý den,jsem pacientka která potřebuje odoperovat varixy DK-obou,je mi 51 let a jsem již po 3 operacích varixů na obou nohou,prosím o info,zda také operujete varixy,jsem po vyšetření žilního systému obou DK,a můj ošetřující lékař mi operativní řešení schvaluje,jen hledám kde mi operaci provedou co… Více

  ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

  Robert Vlachovský

  Dobrý den,
  ano - operace křečových žil provádíme, na našich stránkách nebo i na tomto portálu najdete i kontakty k případnému objednání ke konzultaci.

  S pozdravem,

  MUDr.… Více

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

 • Cévní chirurg se specializací na problematiku křečových žil, především na ambulantní operace pomocí laseru nebo radiofrekvence, ale také na sklerotizaci a ambulantní flebektomie.

Ukončené školy

 • Masarykova univerzita v Brně

Znalost jazyků

 • čeština
 • angličtina

Nemoci

Fotografie