Masarykovo nám. 2667, Pardubice I, Pardubice

• gynekologie a porodnictví
  • reprodukční medicína

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o. Jiný

Pana Dr. Středu navštěvuji již rok. Absolvovala jsem u něj kompletní péči při prvním těhotenství a jsem nadmíru spokojená. Dr. Středa je sympatický, jeho sestřička je úžasná a každá návštěva byla vždy příjemná. Ordinace krásná, online rezervační systém a nikdy žádné čekání. Pak doktor je pečlivý, vše vždy vysvětlí a zodpoví mi všechny dotazy. Opravdu doporučuji! :-)

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o. Jiný

Bohužel přidávám negativní zkušenost. Panu doktorovi by více empatie neuškodilo, stejně tak jako menší zaměření na finance. Ještě nedávno docházelo dokonce k vybírání poplatku za "hygienický balíček" obsahující čistou toaletu a jeden ubrousek po vyšetření, tedy věci, které jsou u slušného lékaře samozřejmostí.

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o. preventivní prohlídky

Úžasný pan doktor,skvělá péče a super sestřička.
Doporučuji 100%
Veliká spokojenost

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o. Jiný

Mohu jen doporučit. Je to člověk na správném místě, vždy uklidní a pomůže, díky němu nosím v brisku svoji vysněnou holčičku. Děkuji !

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o. Péče v těhotenství a následná péče

S panem doktorem Středou jsem velmi spokojená. Hledala jsem gynekologa pro období těhotenství v Pardubicích. Vyhovovalo mi, že jsem první návštěvy absolvovala u něho v ordinaci na poliklinice Kolf a následně o mě pečoval také v Pardubické krajské nemocnici. Pan doktor je velmi empatický. Velmi oceňuji, že když se objednám na nějaký čas, tak je tento čas téměř do minuty dodržen. Zároveň pan doktor podává veškeré informace (vysvětluje), aniž by se člověk musel sám dlouze doptávat či domýšlet. Pokud by péči u něj hradila i má Průmyslová pojišťovna, tak by to bylo na 6 hvězdiček :)

Pan doktor je odborník na svém místě. Spolupracovala jsem s ním při tvoření své bakalářské práci, byl velmi ochotný a vstřícný. Vřele doporučuji.

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o. neplodnost

Pana doktora Středu můžeme jen doporučit. Nejen,že nám pomohl pochopit příčiny naší neplodnosti, ale i nás dokázal uklidnit a vysvětlit alternativy léčby, která nám dopomohla k našemu vysněnému těhotenství. Je to lékař, který má jako jeden z mála opravdu lidský přítup a navíc je opravdu profesionál. Patří mu náš velký Dík! manželé Horákovi

Č
Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o. Sterilita

Lékař Robert Středa nám pomohl k malému zázraku,máme 14 měsíční dvojčata.Vzhledem k mému pokročilému věku,zázrak.Pan doktor vystupuje velice mile a doporučí léčbu opravdu která pomůže,ne jako jiný lékaři ,který z vas tvz.svleknou kůži a efekt nulový.Výborný lékař s milým vystupovanim.

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

S péčí pana doktora Středy jsem byla velice spokojená, je vstřícný, vyslechne a vše trpělivě vysvětluje, při vyšetřování je citlivý, na každou pacientku má čas a jeho přístup je opravdu osobní. Sestřička je žena na svém místě, je vždy milá a usměvavá. Prostředí je příjemné. Přímá platba z mého pohledu není vůbec na překážku, za nadstandardní přístup a pocit, že odcházíte z ordinace klidná a s úsměvem to opravdu stojí.

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Skvělý individuální přístup, perfektní jemná péče, každý výkon detailně vysvětlí. Krasné prostředí celé ordinace a velmi milá sestřička.