Robert Řeřicha, ostatní Praha

MUDr. Robert Řeřicha

Ostatní Více

Na Zlatnici 14/26, Praha 4, Praha

Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Vice na strankach www.stestinaproti.cz Využívám koučink a mentoring spolu s technikami kognitivně behaviorální terapie k nalezení nové životní cest...

• Seberozvoj
  • Životní změna
  • Osobní růst

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: jiné místo Jiný

Chtěla bych velmi vyzdvihnout laskavý a lidský přístup pana doktora. Velmi mi pomohl a vyšel vstříc v souvislosti s jeho skvělým kurzy, které jsou nápomocné pro každého, kdo na sobě chce pracovat. Náplň kurzu je bohatá a skvěle vysvětlená. Pan doktor je opravdu člověk se srdcem na pravém místě a je vidět, že chce lidem pomáhat. Děkuji vám.

DĚKUJI Robertu Řeřichovi.
Díky jeho kurzům jak zabojovat s úzkostí, výborným relaxacím a empatickému přístupu při telefonickém rozhovoru jsem se do boje pustila naplněna optimismem. Ze srdce doporučuji všem, kteří se setkají s úzkostí a panickými atakami.

Umístění: jiné místo Jiný

Doporučuji pana Roberta Řeřichu všem, kdo potřebují pomoci se vyznat v sám v sobě. Jeho přístup je vřelý, příjemný a dokáže s vámi pracovat, že ihned cítíte úlevu, ať už je vaše úzkost jakkoliv veliká. Hlavně cítíte, že je tu pro vás a dělá vše, aby pomohl od trápení, má o vás zájem a nedělá to jen, že je to jeho práce, opravdu pomáhá, nechápu, kde na to bere tu sílu, ale já za něj upřímně děkuji! Každý pochopí co se snažím popsat, kdo se rozhodne si nechat pomoci.

Umístění: jiné místo Jiný

Pana MUDr. Řeřichu vřele doporučuji. Je nesmírně chápavý, empatický, s velkou snahou pomoci. Trpělivě naslouchá, rychle se zorientuje v problémech a účinně poradí. Mám velkou naději, že právě on mi s mými dlouhodobými chronickými obtížemi pomůže.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA psychologické poradenství

Za sebe mohu říci, že jsem s přístupem MUDr. Roberta Řeřichy nadmíru spokojena. Díky němu umím pracovat se svou komplikovanou osobností, motivuje mě k neustálé práci na sobě a je mi velkou podporou při nesnázích. MUDr. Řeřicha je profesionální terapeut, zároveň však velmi empatický a usměvavý. Na setkání se vždy těším a každá návštěva je pro mě velkým krokem ke zlepšení. Mohu jenom doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Pana MUDr. Řeřichu velice doporučuji. Velmi oceňuji lidský a přesto profesionální přístup. Líbí se mi velká chuť pomáhat a absolutně individuální přístup. Také to, že se nejede jen podle nějakých tabulek, ale řeší se to, co je zrovna důležité.

Věřím, že se také budete těšit na každé sezení, které vás posune, stejně jako já.

Děkuji za spolupráci a pomoc.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA Špatné zvládání stresu a vlastní nejistota

Roberta Řeřichu bych s radostí doporučila všem svým přátelům a rodině. Kromě toho, že má přehled z různých oborů a vlastní bohaté zkušenosti, je velmi empatický a v žádném případě nesoudí.

Vyhledala jsem ho v době, kdy jsem velmi těžko zvládala stres a pracovní zátěž. Už během prvních pár týdnů jsem si díky společným rozhovorům dokázala upravit pracovní vztahy i pravidla tak, aby se mi lépe dýchalo a byla jsem spokojenější. S nově nabytou sílou jsem se pak pustila i do dalších životních rozhodnutí. Jeho nadhled a podpora mi moc pomohly.

Michaela Š.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA

MUDr. Robert Řeřicha je mimořádně vzdělaný a empatický člověk, který dokáže pomoci najít problém a nasměrovat k jeho řešení. Velice mi pomohl a stále pomáhá nalézt nový elán do práce a života. R.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA koučink

S koučinkem Roberta Řeřichy jsem velmi spokojená. Umí vás velmi dobře nasměrovat na váš cíl a sdílí s vámi nadšení pro to, čeho chcete dosáhnout. Velmi oceňuji jeho profesionalitu a životní zkušenosti, které má. Je vzdělaný a má velký přehled, vyzná se v medicíně, psychologii, koučinku a věděckých oborech a zároveň je přátelský a empatický a umí se naladit na vaši notu a svůj koučink či psychologické poradenství přizpůsobí přímo vám, cítíte se s ním uvolněně a víte, že je s vámi na jedné lodi a vaše situace ho upřímně zajímá a dělá vše pro to, aby vám pomohl. Jeho koučink mi byl a stále je velkým přínosem, doporučuji všem! S. Pechová

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA Strach ze životní změny

Doporučuji všem, kdo hledají cestu z nějakých životních nesnází nebo mají strach ze změn. Milý, lidský a profesionální přístup je v dnešní době pro nás všechny nejdůležitější a já osobně jsem ho u Roberta našla.
Za mě tedy pozitivní hodnocení.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Podala jsem si inzerát na seznamce. Psali jsme si prvních 20 dní každý den. Zatím jsme se neviděli. Po nástupu do nové práce píše jen jednou za měsíc. Váš názor či rada: má smysl dál psát či iniciatovat setkání? Děkuji.

Má smysl především co nejotevřenější komunikace. Překonejte své obavy či ostych a položte Vaši otázku přímo jemu. Tím můžete jen získat, budete mít jasno.

MUDr. Robert Řeřicha

• Seberozvoj