Robert Řeřicha, ostatní Praha

MUDr. Robert Řeřicha

Ostatní

Na Zlatnici 14/26, Praha 4, Praha

Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Vice na strankach: www.robertrericha.cz a www.stestinaproti.cz Využívám koučink a mentoring spolu s technikami kognitivně behaviorální terapie k na...

• Seberozvoj

Psychoedukace

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

Umístění: jiné místo Jiný

Pana MUDr. Řeřichu velice doporučuji. Velmi oceňuji lidský a přesto profesionální přístup. Líbí se mi velká chuť pomáhat a absolutně individuální přístup. Také to, že se nejede jen podle nějakých tabulek, ale řeší se to, co je zrovna důležité.

Věřím, že se také budete těšit na každé sezení, které vás posune, stejně jako já.

Děkuji za spolupráci a pomoc.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA Špatné zvládání stresu a vlastní nejistota

Roberta Řeřichu bych s radostí doporučila všem svým přátelům a rodině. Kromě toho, že má přehled z různých oborů a vlastní bohaté zkušenosti, je velmi empatický a v žádném případě nesoudí.

Vyhledala jsem ho v době, kdy jsem velmi těžko zvládala stres a pracovní zátěž. Už během prvních pár týdnů jsem si díky společným rozhovorům dokázala upravit pracovní vztahy i pravidla tak, aby se mi lépe dýchalo a byla jsem spokojenější. S nově nabytou sílou jsem se pak pustila i do dalších životních rozhodnutí. Jeho nadhled a podpora mi moc pomohly.

Michaela Š.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA

MUDr. Robert Řeřicha je mimořádně vzdělaný a empatický člověk, který dokáže pomoci najít problém a nasměrovat k jeho řešení. Velice mi pomohl a stále pomáhá nalézt nový elán do práce a života. R.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA koučink

S koučinkem Roberta Řeřichy jsem velmi spokojená. Umí vás velmi dobře nasměrovat na váš cíl a sdílí s vámi nadšení pro to, čeho chcete dosáhnout. Velmi oceňuji jeho profesionalitu a životní zkušenosti, které má. Je vzdělaný a má velký přehled, vyzná se v medicíně, psychologii, koučinku a věděckých oborech a zároveň je přátelský a empatický a umí se naladit na vaši notu a svůj koučink či psychologické poradenství přizpůsobí přímo vám, cítíte se s ním uvolněně a víte, že je s vámi na jedné lodi a vaše situace ho upřímně zajímá a dělá vše pro to, aby vám pomohl. Jeho koučink mi byl a stále je velkým přínosem, doporučuji všem! S. Pechová

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA Strach ze životní změny

Doporučuji všem, kdo hledají cestu z nějakých životních nesnází nebo mají strach ze změn. Milý, lidský a profesionální přístup je v dnešní době pro nás všechny nejdůležitější a já osobně jsem ho u Roberta našla.
Za mě tedy pozitivní hodnocení.

Roberta jsem navštívil kvůli dlouhotrvající finanční krizi, pracovnímu vyhoření a dlouhodobému stresu z podnikání. Robert na mě hned zapůsobil velmi sympaticky rychle se zorientoval v mých problémech a navrhl účinná. Po čtvrt roce terapie cítím zásadní zlepšení v kvalitě mého života. Robert je inteligentní, milý a schopný odborník s velkým nadhledem. Na konzultantce s Robertem se vždy těším a odcházím pozitivně nalazen. Určitě ho doporučuji.

Miroslav P.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA Panické ataky po vyhoření v zaměstnání

Mudr. Řeřichu velmi ráda a s čistým svědomím doporučuji všem, kdo potřebují skutečnou podporu a empatického průvodce z psychických i fyzických nesnází. Pan doktor umí nejen skvěle naslouchat, ale také prakticky a účinně poradit a velmi dobře inspirovat a motivovat k sebe-ozdravenému procesu. Věřím, že s průvodcem a pomocníkem, jakým je pan doktor Řeřicha je možné dostat se z jakéhokoli karambolu zase do života. :-)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Podala jsem si inzerát na seznamce. Psali jsme si prvních 20 dní každý den. Zatím jsme se neviděli. Po nástupu do nové práce píše jen jednou za měsíc. Váš názor či rada: má smysl dál psát či iniciatovat setkání? Děkuji.

Má smysl především co nejotevřenější komunikace. Překonejte své obavy či ostych a položte Vaši otázku přímo jemu. Tím můžete jen získat, budete mít jasno.

MUDr. Robert Řeřicha

• Seberozvoj