Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Kognitivně-bahaviorální psychoterapie • Od 2 000 Kč

EMDR • Od 2 000 Kč

Koučování • Od 3 000 Kč

Chcete mít zkušeného a bezpečného profesionála po svém boku?

Studium medicíny a následná dlouholetá praxe lékaře mne vybavili trpělivos...

Léčené nemoci

Od 2 000 Kč

Od 2 000 Kč

Od 3 000 Kč

Umístění: Psychopraxe

Pan doktor mě během pár sezení dokázal nasměrovat tak, že nyní vím, jak sama dál se sebou pracovat. V jeho přítomnosti jsem se cítila příjemně a potěšil mě i jeho smysl pro humor. Pokud bych opět nevěděla kudy kam, navštívila bych ho bez váhání znovu.

Umístění: Psychopraxe úzkosti

Nejlepší terapeut se kterým jsem se zatím setkala. Opravdu profesionál, který má neuvěřitelný přehled v oboru. Sice je to dražší, ale stojí to za to, opravdu pomůže. Jeho návštěvu jednoznačně doporučuji, pokud přemýšlíte kam jít, pan doktor je podle mě nejlepší volba.

Umístění: Psychopraxe psychoterapie

Dobry den,
pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli ze by jim terapie pomohla. Za mne muzu s klidnym srdcem rict, ze je to velky profesional, kt. mi pomohl dostat se ze svych problemu a psychickych stavu. Jsem mu vdecny za to, ze mi pomohl uvedomit si nektere skutecnosti, kt. meli pozitivni vlyv na muj dusevni stav. Dopomohl mi k tomu, ze jsem se o sobe dozvedel hodne zajimavych veci a taky jak na sobe pracovat, aby to melo zadouci efekt.

Umístění: Psychopraxe Úzkosti, depresivní stavy

K panu doktorovi Kačeňákovi jsem docházela rok a půl. Po zkušenosti s jinými terapeuty hodnotím nyní sezení jako velmi přínosná. Pan doktor ve mě vzbudil důvěru hned při prvním setkání a nikdy ji nezklamal. Trpělivý a empatický přístup s disciplínou zároveň mi naprosto vyhovoval a pomohl mi s návratem do normálního života. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dnes moje prvni sezeni, pana doktora jiste jeste navstivim. Ziskal si moji duveru. Je to sice celkem drahe, ale jde o nase zdravi.

Umístění: Psychopraxe Neopodstatneny stres a napeti

Pan Kacenak je psycholog, ktery si s vami jen nepovida, ale pracuje s vami a snazi se nasmerovat klienta k reseni problemu. Uz leta resim stres a napeti, az tady citim, ze problem ma reseni. Pouzivana metoda kognitivne-behavioralni terapie prepisovani negativnich myslenek je funkcni a hlavne “ja se stresuju” ne “ono me to stresuje” je zasadni pro pristupu k problemu. Dekuju za spolupraci a vrele doporucuju!

Umístění: Psychopraxe úzkost, vyhoření

MUDr. Kačeňák je velmi empatický a zkušený psychoterapeut. Jednotlivé návštěvy jsou v příjemné pohodové atmosféře otevřenosti a porozumění. Mám vždy jeho plnou pozornost. Je připraven použít alternativní přístup pro dosažení nejlepšího výsledku pro pacienta.

Umístění: Psychopraxe Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Pokud máte nějaké problémy psychického rázu, neváhejte se obrátit na pana doktora Kačeňáka. Je to vynikající odborník s citlivým přístupem a smyslem pro humor. Terapie pod jeho vedením a rady, co mám dělat doma, mi velmi pomohly. V současné době jsem v naprosté pohodě a je to především díky panu doktorovi. Jarka

Umístění: jiné místo

Pan doktor je velice uznávaný psychiatr a díky jeho vyšetření v Riapsu,jsem se dostala na hospitalizaci do Bohnicke psychiatrické léčebny. V ten moment, kdy mě tam poslal, jsem nebyla ráda, ale nyní s odstupem času vím, že jeho rozhodnutí bylo víc než správné a v podstatě mi zachránil život. Proto mu velmi děkuji a i z jiných zdrojů vím, že je to velmi erudovaný a empatický lékař. GJ

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora Kačeňáka můžu vřele doporučit. Každé naše sezení mi pomohlo srovnat si věci v hlavě a posunulo mě o kus blíž k řešení mých problémů. Pokud hledáte terapeuta, který vám dokáže doopravdy naslouchat a pomůže vám najít to nejlepší řešení toho, co vás trápí, tak jste u pana doktora správně.

Děkuju.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dear Doctor,

Could you please let me know if you provide consultations in English?

Thanks,

I provide consultations only in Czech

MUDr. Robert Kačeňák

Dobrý den, mám doporučení k vyšetření od mé paní doktorky. Měla bych se někam v nejbližší době objednat. Mám pojišťovnu VZP. Jsou touto pojištovnou hrazené konzultace u vás nebo ne? Paní doktorka mi zatím nasadila Lexaurin a Citalec na časté deprese a úzkost.
Děkuji

Dobrý den. Konzultace v mé ambulanci jsou hrazeny přímou platbou. S pozdravem Dr. Kačeňák

MUDr. Robert Kačeňák

Chcete mít zkušeného a bezpečného profesionála po svém boku?

Studium medicíny a následná dlouholetá praxe lékaře mne vybavili trpělivos...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci