MUDr.

Robert Kačeňák

Psychoterapeut, Psychiatr přijímá nové pacienty

16 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 12 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Chcete mít zkušeného a bezpečného profesionála po svém boku? Studium medicíny a následná dlouholetá praxe lékaře mne vybavili trpělivostí a důrazem na efektivní postupy založené… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychopraxe

Řeznická 20
    101 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Emdr od 2 000 kč
    Koučování od 3 000 kč

Hodnocení pacientů

• J

S depresí zápasím kolem šesti let a teprve po terapiích s MUDr. Kačeňákem vidím znatelný pokrok. Terapie má jasné cíle, měřitelné výsledky a téměř každé sezení mne někam posune.

Terapie nebude sedět všem. Musíte bých ochotní na sobě pracovat. Doktor to za vás neudělá. Může jen ukázat cestu. MUDr. Kačeňáka můžu doporučit.

• R

Děkuji za čas, který jste se mnou strávil a za pomoc a podporu, kterou jste mi věnoval.
    Radek

Profesionální přístup, předem stanovené cíle terapie, spolehlivost, jednání jako rovný s rovným, nedává rady, ale učí, jak ke správnému řešení dojít sám

• Š

Odborník možná ale chybí mu empatie... Ze začátku jsem si myslela, že je to člověk, co mi může pomoci. Získal si mou důvěru, což není jednoduché. Spolupracovali jsme spolu dlouho, jenže přišlo pro mě velmi těžké období, kdy jsem nezvládala fungovat. Porušila jsem slib a od pana doktora jsem se dočkala odmítnutí namísto podpory...po delší odmlce co jsem zkoušela (neúspěšně) jiné terapeuty, jsem se dostala do situace kdy to opět nezvládám, navíc se přidalo i neštěstí v rodině a tak jsem ho zkusila znovu požádat o pomoc s nadějí, že zná můj příběh a tak si oba ušetříme čas se seznamováním a přijde pro mě tak důležitá opora v těžké době.... No, zmílila jsem se! Teď prožívám ještě horší období :(

• V

Dobrý lékař, odborník, ale není psycholog, což považuji za mínus. K lidské duši přistupuje jako k věci, která je buď zdravá nebo nemocná. Ona ale může být jen zraněná.
    Chyběla mi upřímná empatie. Ta, kterou jsem pociťovala, mi připadala strojená a účelová. Psychoterapie by neměl být záměrný byznys.

I tak je to člověk, kterého si vážím a který mě nasměřoval tam, kam jsem potřebovala. Pomoci mi ale dokázal až psycholog.

• M

Velice děkuji za pomoc v mé krizi. Nejlepší lékař a především člověk, kterého jsem poznal.
    Michal Kučera

• J

Pan doktor Kačeňák mi hodně pomohl s orientací v problémech a citlivým vedením přispěl k nastavení postupných cílů, což bylo po dlouhé době temnoty pro mne toužebným světýlkem v dáli. Děkuji.

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Chcete mít zkušeného a bezpečného profesionála po svém boku?

Studium medicíny a následná dlouholetá praxe lékaře mne vybavili trpělivostí a důrazem na efektivní postupy založené na důkazech.

Mám několik specializovaných výcviků pro práci s lidmi a od roku 2013 již i sám jeden školím.

Jsem autorem devíti knih, odborných článků i seberozvojových programů. V posledních letech jsem se věnoval vývoji a rozšíření unikátního nástroje osobního rozvoje, který můžete najít na www.sebekoucovacipexeso.cz.

V roce 2014 jsem mezi prvními 20 kouči v České republice získal titul Inner Game Practitioner.

Mám rád výzvy, příležitosti, kde můžu projevit svoji kreativitu i tvrdou práci. Většinu z toho, co jsem si dal za cíl, jsem dosáhl. Pomohlo mi to hluboce uvěřit ve vnitřní potenciál každého člověka. I ten Váš.

Vyhněte se na cestě za svým cílem zbytečným chybám a zablokováním. Koučováním ušetříte spoustu peněz i času.

Kontaktujte mne. Proč?

Držím slovo – žádné plané sliby, i když se to někdy poslouchá lépe.
    Mám hluboký respekt k vaší individualitě – žádná instantní pásová výroba ve smyslu „be happy“.
    Používám precizní timemanagement setkání – žádné sezení „od buka do buka“.
    Když nebudete po prvním sezení spokojení, vrátím vám peníze – žádné riziko pro vás.

PS: na závěr upozorňuji, že i když jsem lékař-psychiatr, v této své privátní praxi léky nepředepisuji.

• psychoterapie

• Robert Kačeňák, Praha - Certifikáty
  • Robert Kačeňák, psychoterapeut ve městě Praha - Odborná kvalifikace

Nemoci

• posttraumatická stresová porucha
  • Rozvíjení vnitřního potenciálu a prohloubení životní pohody
  • Vztahové problémy a krize
  • Panická porucha