Psychopraxe (mapa)

775 17.....

Kognitivně-bahaviorální psychoterapie • od 1 500 kč

Koučování • od 3 000 kč

EMDR • od 2 000 kč

Chcete mít zkušeného a bezpečného profesionála po svém boku? Studium medicíny a následná dlouholetá praxe lékaře mne vybavili trpělivostí a důrazem...

• posttraumatická stresová porucha

• KBT institut
  • The Inner Game International School

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština

Vynikající terapeut. Vysoce profesionální, empatický, má smysl pro humor, odborník na KBT. Přesně, co jsem potřebovala. Děkuji Vám, pane doktore. Jana Sa.

Vynikající odborník na KBT. Empatický, smysl pro humor, výborné odborné znalosti. Děkuji Vám, pane doktore!

Pan doktor Kačeňák je úžasný člověk a odborník. Díky jeho vedení nemusím brát medikaci, naučila jsem se zvládat panické stavy a úzkosti sama. Za dobu terapie jsme našli hlubší příčiny mých problémů, naučila jsem se lépe zvládat stresové situace, výzvy, jak v práci i v soukromí. Pan doktor mi pomohl se lépe orientovat v mých vztazích, díky tomu jsem nyní vyrovnanější, umím lépe vyjádřit své pocity a komunikovat lépe s okolím. Jsem mu opravdu vděčná za jeho přístup, který je velmi přijímající, otevřený, láskyplný a zároveň nesmlouvavý k úzkosti a jejím vrtochům. Předtím jsem vyzkoušela několik lékařů a terapeutů, ale zdaleka to nemělo takový účinek. Je to skvělý doktor duše. Opravdu doporučuji setkání s ním. A jemu děkuji :-)

Jitka V.
K Dr. Kačeňákovi jsem začala chodit loni v květnu na doporučení mé psychiatričky. Je velice empatický, každé sezení je pro mne přínosem, při mnou nastíněných úzkostných nebo strachovych situací dokáže najít konkrétní řešení, tak abych to zvládla vlastními silami.

S depresí zápasím kolem šesti let a teprve po terapiích s MUDr. Kačeňákem vidím znatelný pokrok. Terapie má jasné cíle, měřitelné výsledky a téměř každé sezení mne někam posune.

Terapie nebude sedět všem. Musíte bých ochotní na sobě pracovat. Doktor to za vás neudělá. Může jen ukázat cestu. MUDr. Kačeňáka můžu doporučit.

Děkuji za čas, který jste se mnou strávil a za pomoc a podporu, kterou jste mi věnoval.
Radek

Profesionální přístup, předem stanovené cíle terapie, spolehlivost, jednání jako rovný s rovným, nedává rady, ale učí, jak ke správnému řešení dojít sám

Š

Odborník možná ale chybí mu empatie... Ze začátku jsem si myslela, že je to člověk, co mi může pomoci. Získal si mou důvěru, což není jednoduché. Spolupracovali jsme spolu dlouho, jenže přišlo pro mě velmi těžké období, kdy jsem nezvládala fungovat. Porušila jsem slib a od pana doktora jsem se dočkala odmítnutí namísto podpory...po delší odmlce co jsem zkoušela (neúspěšně) jiné terapeuty, jsem se dostala do situace kdy to opět nezvládám, navíc se přidalo i neštěstí v rodině a tak jsem ho zkusila znovu požádat o pomoc s nadějí, že zná můj příběh a tak si oba ušetříme čas se seznamováním a přijde pro mě tak důležitá opora v těžké době.... No, zmílila jsem se! Teď prožívám ještě horší období :(

Dobrý lékař, odborník, ale není psycholog, což považuji za mínus. K lidské duši přistupuje jako k věci, která je buď zdravá nebo nemocná. Ona ale může být jen zraněná.
Chyběla mi upřímná empatie. Ta, kterou jsem pociťovala, mi připadala strojená a účelová. Psychoterapie by neměl být záměrný byznys.

I tak je to člověk, kterého si vážím a který mě nasměřoval tam, kam jsem potřebovala. Pomoci mi ale dokázal až psycholog.

Velice děkuji za pomoc v mé krizi. Nejlepší lékař a především člověk, kterého jsem poznal.
Michal Kučera

Pan doktor Kačeňák mi hodně pomohl s orientací v problémech a citlivým vedením přispěl k nastavení postupných cílů, což bylo po dlouhé době temnoty pro mne toužebným světýlkem v dáli. Děkuji.

Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

EMDR

od 2 000 kč

od 2 000 kč

Umístění: Psychopraxe úzkosti

Nejlepší terapeut se kterým jsem se zatím setkala. Opravdu profesionál, který má neuvěřitelný přehled v oboru. Sice je to dražší, ale stojí to za to, opravdu pomůže. Jeho návštěvu jednoznačně doporučuji, pokud přemýšlíte kam jít, pan doktor je podle mě nejlepší volba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychopraxe psychoterapie

Dobry den,
pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli ze by jim terapie pomohla. Za mne muzu s klidnym srdcem rict, ze je to velky profesional, kt. mi pomohl dostat se ze svych problemu a psychickych stavu. Jsem mu vdecny za to, ze mi pomohl uvedomit si nektere skutecnosti, kt. meli pozitivni vlyv na muj dusevni stav. Dopomohl mi k tomu, ze jsem se o sobe dozvedel hodne zajimavych veci a taky jak na sobe pracovat, aby to melo zadouci efekt.

Umístění: Psychopraxe Úzkosti, depresivní stavy

K panu doktorovi Kačeňákovi jsem docházela rok a půl. Po zkušenosti s jinými terapeuty hodnotím nyní sezení jako velmi přínosná. Pan doktor ve mě vzbudil důvěru hned při prvním setkání a nikdy ji nezklamal. Trpělivý a empatický přístup s disciplínou zároveň mi naprosto vyhovoval a pomohl mi s návratem do normálního života. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dnes moje prvni sezeni, pana doktora jiste jeste navstivim. Ziskal si moji duveru. Je to sice celkem drahe, ale jde o nase zdravi.

Umístění: Psychopraxe Neopodstatneny stres a napeti

Pan Kacenak je psycholog, ktery si s vami jen nepovida, ale pracuje s vami a snazi se nasmerovat klienta k reseni problemu. Uz leta resim stres a napeti, az tady citim, ze problem ma reseni. Pouzivana metoda kognitivne-behavioralni terapie prepisovani negativnich myslenek je funkcni a hlavne “ja se stresuju” ne “ono me to stresuje” je zasadni pro pristupu k problemu. Dekuju za spolupraci a vrele doporucuju!

Umístění: Psychopraxe úzkost, vyhoření

MUDr. Kačeňák je velmi empatický a zkušený psychoterapeut. Jednotlivé návštěvy jsou v příjemné pohodové atmosféře otevřenosti a porozumění. Mám vždy jeho plnou pozornost. Je připraven použít alternativní přístup pro dosažení nejlepšího výsledku pro pacienta.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychopraxe Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Pokud máte nějaké problémy psychického rázu, neváhejte se obrátit na pana doktora Kačeňáka. Je to vynikající odborník s citlivým přístupem a smyslem pro humor. Terapie pod jeho vedením a rady, co mám dělat doma, mi velmi pomohly. V současné době jsem v naprosté pohodě a je to především díky panu doktorovi. Jarka

G
Umístění: jiné místo

Pan doktor je velice uznávaný psychiatr a díky jeho vyšetření v Riapsu,jsem se dostala na hospitalizaci do Bohnicke psychiatrické léčebny. V ten moment, kdy mě tam poslal, jsem nebyla ráda, ale nyní s odstupem času vím, že jeho rozhodnutí bylo víc než správné a v podstatě mi zachránil život. Proto mu velmi děkuji a i z jiných zdrojů vím, že je to velmi erudovaný a empatický lékař. GJ

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora Kačeňáka můžu vřele doporučit. Každé naše sezení mi pomohlo srovnat si věci v hlavě a posunulo mě o kus blíž k řešení mých problémů. Pokud hledáte terapeuta, který vám dokáže doopravdy naslouchat a pomůže vám najít to nejlepší řešení toho, co vás trápí, tak jste u pana doktora správně.

Děkuju.

Pana doktora mohu všem doporučit, jedná se o odborníka a profesionala ve svém oboru, který vám v težkém životním obdobi dokaže poradit a pomoci. Díky panu doktorovi jsem se naučila zvládat pocity úzkosti, za což jsem mu velice vděčná a vážím si ho.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dear Doctor,

Could you please let me know if you provide consultations in English?

Thanks,

I provide consultations only in Czech

MUDr. Robert Kačeňák

• Dobrý den, mám doporučení k vyšetření od mé paní doktorky. Měla bych se někam v nejbližší době objednat. Mám pojišťovnu VZP. Jsou touto pojištovnou hrazené konzultace u vás nebo ne? Paní doktorka mi zatím nasadila Lexaurin a Citalec na časté deprese a úzkost.
    Děkuji

Dobrý den. Konzultace v mé ambulanci jsou hrazeny přímou platbou. S pozdravem Dr. Kačeňák

MUDr. Robert Kačeňák

• posttraumatická stresová porucha