Robert Fürbach, gynekolog Chrudim

Masarykovo náměstí 55, Chrudim
Sam. ordinace PL - gynekologa

U pošty 17, Chrast
Gynekologická ambulance

Pan doktor mi byl doporučen a jsem moc ráda že k němu můžu docházet,je to člověk na pravém místě.Ochotný a příjemný.A sestřička je taky velmi ochotná.Doporučuji všem.

Jsem spokojená :-)

Pan doktor je skvělí po lidské i profesní stránce.

Pan doktor je nejlepší !!! A stejně tak i sestřička, jsem šťastná, že mám takového doktora!!!Je strašně milý a vždy všechno odborně vysvětlí a ať se člověk zeptá na cokoliv, tak nemá pocit, že by obtěžoval.....

Přešla jsem na doporučení, hodný, ochotný, všechno vysvětlí, má čas, pečlivý, lze konzultovat i po telefonu. Jsem velmi spokojená a určitě u tohoto pana doktora zůstanu.

Zatím musím jen souhlasit s ostatnímy.Chodím k panu doktorovi už 17let a nemohu si stěžovat na nic.Prostě človíček na správném místě co ví,co dělá.Držím pěsti nám všem,ale i jemu aby byl stále jaký je.

Pane doktore, také Vás moc chválím. Jsem tak ráda, že jsem vaši:-) no nevím, jak to správně nazvat:-)asi pacientkou... Jste nejen velmi zkušený a znalý odborník , ale jak ostatní píší-dokážete se vctítit a pochopit toho druhého, povzbudit. Také jsem si něco prožila a díky Vaší podpoře (stáčí pár hezkých slov a povzbuzení) se to dalo překonat.Jste na nás příjemný, návštěva ve Vaší ordinaci je pohodová, setřička je správná.Je s Vámi legrace a klidně popovídáte. Jste můj první....gynekolog:-)a doufám, že mě nepotká -chodit k někomu jinému:-) Takže samá chvála a chvála..ale buďte stále takový,prosím:-)

vyborny lekar, velice pozorny, nic nepodceni, jsem u nej jiz pres 10 let a nemenila bych!

Nemohu sa pana doktora stěžovat.Je moc příjemný a hlavně umí vycházet s lidmi a to je také důležité.Co se týče jeho práce,umí poradit a hlavně pomoci.Jen tak dál pane doktore.

K panu doktorovi chodím do ambulance. A měla jsem na něj štěstí, že sloužil v nemocnici i v době mého porodu. V ambulanci je s ním pohoda,rozvaha, klid. A rodit s ním-fantazie. Jako žena se s ním cítíte v naprostém bezpečí, cestou z lůžka na porodní křeslo mě držel za paži, dávál oporu. Třetí dobu porodní jsme v pohodě zvládli a šití (perfektní) "proklábosili". Není nad citlivého porodníka.Na porod pod jeho vedením budu vždy vzpomínat jen v nejlepším.