Purkyňova 2138/16, Nový Jičín
Nemocnice Nový Jičín a.s.

Pan doktor je sice někdy rázný a neústupný, ale je to proto, že je pečlivý, poctivý, nic nenechává náhodě. Já jsem jemu a týmu lékařů v Novém Jičíně velkým dlužníkem.

Jsem doma týden z nemocnice. Pan doktor tam byl denně. Vše co jsem potřebovala vědět, jsem se přehledně dověděla. Je to velký srandista a tím perfektně ulehčuje i nelehkou situaci v nemocnici. Takže pane doktore, né ticho léčí, ale váš humor léčí a to nejen tělo, ale i duši. Děkuji Váš přístup mi opravdu pomohl :-)) Vlaďka

Byl mým operatérem - velmi těžká operace - rakovina vaječníků III stupeň.
Musím pochválit - byla jsem abslutně bez problémů, druhý den po operaci již jsem sama zvládla hygienu a byla relativně OK. Velmi dobře odvedená práce. Osobní jednání ale nic moc. Pořádně jsem se nic o sobě nedozvěděla, vše až z operační zprávy při odchodu. Nevidím to jako podstatné ale pro psychiku pacienta snad by bylo lepší vědět. Nicméně Děkuji!!!, žiji a zatím vše OK - rok po operaci. Sice s rezervou ale z hlediska profesionality odvedené práce - dávám nejlepší....

Odborník, byla jsem spokojena s jeho operací. Upřímný s přímým jednáním.

Super, super, super !!!
A to ve všem.

Pana doktora můžu vřele doporučit!Je příjemný,vše vysvětlí a byla s ním i legrace:o)