Richard Záleský, psychiatr Praha

MUDr. Richard Záleský

Psychiatr

Spálená 12, Praha-Suchdol, Praha
Psychiatrická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Š
Umístění: jiné místo Jiný

K MUDr. Záleskému jsem docházela jen krátkou dobu, než (nejspíše) skončil ve své funkci. Moc nejsem na ten počáteční small talk při každé návštěvě, ale to patří ke spoustě povolání. Každopádně to je nejspíše lepší než sedět jen v tichosti a čekat na recept. Zřejmě srdečný člověk, svou práci dělá, jak dělat se má. Nikdy jsem se nezdržela dlouho, vždy jsem pověděla, co je jinak, a případně jsme změnili léky. Za mě skvělá zkušenost.

Byla jsem nucena střídat psychiatry jako ponožky a když jsem se dostala k MUDr. Záleskému, konečně se mi ulevilo. Jako lékař i člověk je úžasný, vždy mi pomohl, přijal mě i bez objednání, když jsem dostala hysterický záchvat a jela jsem za ním (a po poměrně krátké době jsem odcházela s úsměvem na tváři!)... Nebojí se zkoušet různé kombinace léků, upozorňuje na možné vedlejší účinky a pokud nastanou, přemýšlí o alternativní léčbě, dokáže povzbudit slovem natolik, že to pomůže, je vtipný, inteligentní a empatický. Na druhou stranu nemá zábrany říct mu, co se mu nelíbí (a co komplikuje léčbu, jinak by to opravdu neříkal).

Je to člověk na správném místě. Když končil svoji praxi v Praze, obrečela jsem ho.

Čas nemá... ale co se práce týče, mohu komentovat jedním slovem: pomohl.

Kvalitní lékař "nové generace" s lidským přístupem a vynikající odbornou znalostí. U mne jsem se s časovým zaneprázdněním nesetkala,ale u psychiatra nemůžete čekat, že má vše rozpočítané na minutu přesně. Stačí jeden pacient v akutní fázi nemoci a vše je jinak. Mohu vřele doporučit.

Pan doktor je fajn člověk který dokáže naslouchat a též dobře poradí.

Díky J.M.

Velmi dobrý a fundovaný psychiatr, což zjistíte až po více návštěvách, na první dojem se to nepozná. Občas náladový, jak píše někdo přede mnou, ale lepší se to :-)

Kvalitní, ochotný lékař, který je ale bohužel dost náladový a neumí si zorganizovat dobře čas...

Velmi příjemný a ochotný pomoci okamžitě, když to klient potřebuje