Urogynekologická ambulance
Nové náměstí 20/1431, Praha

Moc bych chtěla pana doktora doporučit...je úžasný profesionál a moc milý a šetrný. Myslela jsem si, že mám problém, ale po dokonalém vyšetření mě pan doktor ujistil, že jsem úplně zdravá. Vše bylo způsobeno psychyckým stresem, způsobeným rozvodem a pokud budu dodržovat cvičení a hlavně posilovat i autogenním tréninkem mozek, bude vše brzo v pořádku. Žádná operace, žádné léky....i přes to, že jsem zdravá, ujistil mě pan doktor, že jsem udělala dobře a přišla k němu. Pokud máte i třeba malé pochybnosti, neváhejte se obrátit na pana doktora. Děkuji E.

Mohu tu s vámi všemi děvčaty souhlasit, takhle má vypadat osobnost erudovaného lékaře. Na operaci se teprve chystám, tak vyhledávám všechny informace, a po přečtení názorů jsem klidnější.

Dobrý den ,velice ráda doporučím Pana doktora Havla je nejlepší ,přístup je moc příjemný i sestra je skvělá. Vzala mě tam mamka a jsem za to vděčná!!!Moc děkuji Pravdová Miroslava

Dobrý den.
Tento lékař je opravdu člověk na svém místě. Jeho jednání s pacientem, jeho odborná úroveň a jeho operační profesionalita je na skutečně vysoké úrovni. Moc mi pomohl, po operaci kterou mi provedl, se můj život vrátil do staronových kolejí. Bylo by ale nesprávné chválit jen pana doktora. V ordinaci v Uhříněvsi má paní asistentku. Je svědomitá, pečlivá a i ona je na vysoké profesionální úrovni v oboru.
Oběma jsem velmi vděčná za jejich práci a zájem o pacienta. Jarka / 48 let.

Seriózní, lidský.

Dobri den pan doktor

Jedenáct let jsem měla problémy s inkontinencí. Můj obvodní lékař mi psal vložky a moje sousedka mně poradila doktora Havla. Neměla jsem moc chuť mu volat, protože jsem nevěřila, že mi může pomoci. Objednala jsem se a od té doby radím všem svým známým. Přivítal mne milý lékař v moderním prostředí. Na všechno se vyptal, vyšetřil mne velmi šetrně a pak mi nabídl operaci, která prý vyřeší moje problémy. Uvěřila jsem mu a nelituji. Po operaci v Gyn-centru, kterou brilantně provedl pan doktor Havel, jsem okamžitě po probuzení cítila změnu. Dnes jsem 4 měsíce po operaci, nenosím vložky, mohla jsem se znovu radovat z tance, sporu i sexuálního života a to vše díky zkušenostem a úžasnému přístupu pana doktora Havla a jeho asistentky. Děkuji oběma. Znovu jste mne vrátili do plného života.

Vděčná pacientka

Jana Hříbalová

Pana doktora znám cca 10 let, kdy mi byl náhodně doporučen jednou jeho pacientkou. Je to velice milý člověk a odborník na svém místě. Před deseti lety jsem byla od něj operována a dodnes jsem bez obtíží i přes namáhavou práci. Nebýt takových lidí, jako je doktor Havel a jeho spolupracovnice, mnoho žen by trpělo zcela zbytečně. Velmi vřele doporučuji jeho ambulanci všem ženám, které se zbytečně trápí svým stavem.

Je mi líto, že moje hodnocení bylo kvalifikováno jako strohé.
Pan doktor Havel se svou asistentkou patří k naprostým špičkám nejen v oboru, ale i lidským a profesním. Získala jsem na něj kontakt od jiné spokojené pacientky a její reference byly přesné. Milý, ochotný, obětavý, profesionální, prostě odborník i člověk na svém místě. Po 14 letech potíží jsem dnes úplně zdravá a mohu se věnovat nejen sportu, ale i společenským aktivitám bez obav, že mne nějaký problém zaskočí a budu nucená odejít. Operace se podařila a já zase mohu žít jako člověk bez hendikepu. Děkuji, Šímová Marcela

Pana doktora znám 10 let. Je to vážně velmi milý člověk a hlavně odborník na svém místě. Před deseti lety jsem byla od něj operována a nyní jsem ho navštívila s podobnými problémy. Bála jsem se,že jsem si svůj stav částečně zavinila sama, těžkou fyzickou prací. Pan doktor mne uklidnil, že operace drží dobře, ale chybí mi hormon,který zvedne tlak v močových cestách a cvičením posílím svalové dno pánevní. Dnes jsem již 5 měsíců po skončení rehabilitace a přesně, jak řekl pan doktor, jsem zase zdravá. Vím jistě, že bez takových lidí, jako je doktor Havel a jeho spolupracovnice, by mnoho žen trpělo zcela zbytečně. Velmi vřele doporučuji jeho urogynekologickou ambulanci všem ženám, které se zbytečně trápí svým stavem.