René Zahradníková, psycholog Beroun

PhDr. René Zahradníková

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Husovo nám. 37, Beroun
Samostatné zařízení psychologa

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

U

Perfektní přístup k pacientům,velmi dobře vyvážená profesionální i osobní složka přístupu. Nemůžu si absolutně na nic stěžovat.

K paní doktorce chodím již dlouhodobě. Velice oceňuji její velkou schopnost empatie, při které dokáže odložit svoje vlastní názory. Častokrát dokáže pomoci s nalezením cesty z problémů. Konstatuji, že lepší doktorku jsem nepoznal! Díky paní doktorko Zahradníková

Mně naopak její lidský přístup sedí.Líbí se mi,že před ní nemusím slovíčkařit a hledat nepřirozené a slušné výrazy,abych popsala jak se cítím.Chodím k ní ráda,řešíme jeden problém za druhým,hezky postupně,což mi vyhovuje.Lépe si tak vše srovnám v hlavě.Navíc mi vyhovuje,že vím,v kolik zhruba odejdu,což u dřívější psycholožky nebylo samozřejmostí.

Skvělá doktorka, která rozumí své práci i pacientům.

Ano ,paní doktorka Zahradníková je velice fajn.

Paní doktorka je výborná jako lékařka i jako člověk, má moc hezký přístup k pacientům, po rozhovoru s ní je člověku hned líp.

Krásný přístup k pacientům. Nemůžu si stěžovat

Výborný člověk i lékař...vřele doporučuji.

Paní doktorka má velmi hezký přístup k pacientům.