Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Přivezla mě sanitka protože jsem měla v noci záchvat. Pan doktor byl protivný už při přijetí. Poklepal mi na nohy a ruce kladívkem a bez dalšího vyšetření řekl sestřičce, že mám epilepsii a ať mi zažádá o sebrání řidičáku. Nejspíš to usoudil z toho, že jsem před dvěma lety měla také záchvat ale i když mi dělali všechna vyšestření od lumbálky přes EEG až po magnetickou rezonanci mozku, tak epilepsii neprokázali. Dva roky klid a až teď zase, to mi nepřijde jako dostatečné vyšetření.

Umístění: Ordinace Jiný

S panem "doktorem" mám velice špatnou zkušenost. Při vyšetření mé dcery několikrát opakoval, že vůbec neví co jí je, že je to divné, že z jeho pohledu ji nic není. A už vůbec to není roztr.skleróza. Naznačoval ,jakoby si dcera vše vymýšlela. Proto jsem navštívila jiného lékaře, který když si vyslechl vše co mou dceru trápí, okamžitě poznal diagnózu Roztroušená skléroza, prý je čítankový příklad. Okamžitě jednal, odeslal nás na MR a lumbální punkci, kde se diagnóza potvrdila.
Proto NEDOPORUĆUJI

Umístění: Ordinace Jiný

Nedoporučuji tohoto pana doktora . Šla jsem k němu na vyšetření , měl mi udělat EEG , to neudělal a protože jsem měla zvýšenou teplotu řekl mi , ze vypadam na virozu nebo i covid .. samozřejmě covid to nebyl a do teď nevím proč jsem nemohla z nicehonic 20 minut slova . Takhle dlouho jsem arogantního pana doktora neviděla ..
Hlavně ať už je člověk pryč , takhle na mě reagoval