René Skoumal, urolog Brno

MUDr. René Skoumal

Urolog

Purkyňova 35 e, Brno
Urocentrum Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urocentrum Brno

Navštívil jsem Dr. Skoumala v podstatě na běžnou kontrolu, která skončila diagnostikováním nádoru na ledvině. Pokud se nedá hovořit doslova o záchraně života, protože pak následovala ještě další léčba ve FNUSA a MOU, tak určitě má Dr. Skoumal veliký podíl. Díky jeho pečlivosti nebylo nic přehlédnuto a nádor byl nakonec odstraněn.

S lékařskou péčí Dr. Skoumala jsem velmi spokojen.Proto neváhám jezdit za ním na kontroly ca 300 km a napříště bude k němu jezdit i moje žena

Nedávno se pacientkou pana MUDr. Skoumala stala moje babička a mohu jen potvrdit, že jsme se setkali s naprosto profesionálním přístupem, a to jak lékařským, tak i lidským. Děkuji tedy touto cestou panu MUDr. Skoumalovi za jeho pečlivý a velmi citlivý přístup, dle mého názoru je to odborník na svém místě.

Pana doktora si velice vážím. Moc mi pomohl když jsem minulý rok prodělala těžký zánět ledvin. Je velmi pečlivý a při kontrole se mi maximálně věnuje. Za vše mu MOC DĚKUJI!!!!
Gabriela Franková

Za doktorem Skoumalem chodím dlouho .Tet jen už na kontrolu.Vždy je velmi pečlivý a důkladný. Jsem si jista že je to jeden z nejlepších urologu v republice. Pozná pacienty kteří simuluji a pro te pan doktor je špatný. Doporučuji. Dana

Po objevení urologických obtíží s prostatou jsem začal navštěvovat ambulanci nemocnice Milosrdných bratří. Žádné objednání na určitou hodinu, zkrátka přijďte v ordinační době a počkejte si. Když jsem jednou přišel cca 30 minut před koncem ordinace, tak pan doktor (ne Skoumal!) projevil značnou nelibost. Začal jsem na doporučení známého chodit do urocentra k MUDr. Skoumalovi, doporučil mi operaci zbytněné prostaty, ta proběhla v Nemocnici u svaté Anny. Docela dobře, ale kdo zažil ponurou ambulantní chodbu alias čekárnu v této nemocnici, tak ví své. Časem MUDr. Skoumal na základě PSA zjistil nádor, odeslal mě k další vyšetřením a ta vyústil k ozařování ve FN Ostrava-Poruba. Nyní chodím k MUDr. Skoumalovi pravidelně na kontroly a musím konstatovat vysoce profesionální přístup jak lékařský, tak lidský. Ivan Nedělka

Již 10 let jsem pacientem pana doktora .Podle mého názoru je velmi dobrý odborník ,s jeho přístupem ke mně jako k pacientovi jsem velmi spokojen.Moje urologické problémy naprosto zmizely,cítím se velmi dobře.Rudolf.E.
69.let Brno.

Práci pana doktora znám již přes 10 let, jeho pacientem byl již můj manžel, kterého léčil s potížemi prostaty. Manžel byl s péčí pana doktora Skoumala velmi spokojen a já mohu nyní jeho názor jen potvrdit z vlastní zkušenosti poté, co u něj léčím své urologické potíže.
M.K., důchodkyně z Králova Pole.

Jsem pacientem pana doktrora Skoumala již řadu let. Je to, podle mé zkušenosti, velmi dobrý lékař. Doporučuji. Komu "nesedí", může chodit jinam.

Pana doktora René Skoumala si vážím jako výborného urologa na svém místě, i jako společenského, příjmeného a vstřícného člověka. Zbavil mne problémů a bolestí, s kterými jsem přišel do jeho ordinace. Od doby, kdy sleduje můj zdravotní stav, nepociťuji žádné bolesti a cítím se dobře i přesto, že je mi už víc než 80 let. Žiji plnohodnotně a bez obav mohu pracovat ve své profesi. Proto mu chci poděkovat i touto cestou za jeho práci.