Matouše Václavka 1432, Vsetín
Praktický zubní lékař a paradontolog

Asi 17 let jsme celá rodina u Dr. Pruknera. Moje dcery odcházejí z ordinace pokaždé s úsměvem. Předem upozorní, co bude dělat. Je ne velmi dobrý, ale vynikající !!!!

Vždy pohodový, klidný a ochotný lékař a odborník na svém místě!

ZA SVÝCH 40 LET JSEM NEZAŽIL LEPŠÍHO ZUBNÍHO LÉKAŘE,SKVĚLÝ A OHLEDUPLNÝ PŘÍSTUP K PACIENTOVI,VZORNÁ LÉČBA.
JEHO DLOUHOLETÝ PACIENT B.KŘENEK

S panem Pruknerem mám jen ty nejlepší zkušenosti. U nikoho jiného jsem nezažila tak příjemný a lidský přístup k pacientům. Vždy hledá nejlepší řešení problému, ale nenutí vám to nejdražší, jak mají někteří lékaři bohužel ve zvyku. Od pana Pruknera odcházím vždy s úsměvem.

Má velmi pěkný vztah k pacientům,jeho odvedená práce byla mi vždy k mé spokojenosti,je pečlivý,vstřícný,vážím si ho jako lékaře. neznámý

Velmi dobrý a příjmný lékař. Pěkný přístup k dětem, které vůbec potom nejí strach.

Profesionální přístup, příjemné vystupování. Jsem spokojen.

je prijemny , rekne pacientovi co prave provadi za ukony,mam s nim jen dobre skusenosti

Konečně zubař, se kterým jsem opravdu spokojená. Jak po odborné stránce, tak svým přístupem k pacientům (vždy hovoří o tom, co právě dělá, jestli zákrok ucítím apod.)

Velmi dobrý praktik, jak z hledika přístupu k pacientovi, tak pružným využitím nových postupů.