Odborný lékař ortopedie FC Baník a.s.
Bukovanského 4, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

ASK TORE s.r.o.

Nejbližší volný termín k objednání je přibližně za jeden měsíc

Narozen 1968, promoce na LF Univerzity Palackého v Olomouci v ro...

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Umístění: ASK TORE s.r.o. Běžný termín

Nechci zde kritizovat a hodnotit kvalitu ortopéda. Chtěl bych zde hlavně uvést, že způsob jakým se objednávají pacienti, naprosto postrádá logiku a musí urážet pacienty samotné, neboť v tomto ohledu není na ně brán vůbec ohled.
Byl jsem objednán na 8:00 (začátek ordinační doby). Po příchodu do čekárny jsem se zhrozil, protože v čekárně bylo již deset lidí přede mnou, kteří byli objednáni na obdobnou dobu jako jsem byl já. Po půlhodině čekání, kdy byl teprve jeden pacient vyšetřen, jsem si spočítal, že než dojdu na řadu, bude to věčnost (během této doby samozřejmě lidí v čekárně stále přibývalo a přibývalo). Jsem realista, vím, že nemohu očekávat okamžité vyšetření v daný čas, ale toto bylo už na mě přece jenom extrém. Když si takové paní kadeřnice ( bez jakékoliv urážky :-) ) dokáži zorganizovat harmonogram objednaných zákazníků tak, že zákazníci čekají max. půlhodiny, myslím si, že tato ordinace by toho měla být zrovna tak schopna...a bohužel není.
Nechat vědomě lidi čekat dvě a více hodin je drzost
Když jsem se bavil s ostatními pacienty v čekárně, zjistil jsem od nich, že je to na denním pořádku...smutné
Za mě raději vyhledat jiného ortopéda, za ty nervy to nestojí :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přeji krásný den,můj názor na chování přetíženého pana doktora Boglevského se po letech nemění. I já a všichní lidé kolem máme zaměstnání a své povinnosti, ale k zákazníkům ve svém zaměstnání se chovám vždy slušně a ne s despektem jako pan doktor k některým pacientům. Takže má zkušenost je taková, před lety jsem pana doktora navštívila a s mou dcerou bolesti kolen, podíval se v rychlosti na ní a nic neshledal. Ani náznak nejakého komentáře, proč by to mohlo být. Po letech jsme dostali doporučení na vyšetření od dětské lékařky, pro podezření, že jí křiví osa páteře, bolesti kolen přetrvávají, dokonce v nich nahlas křupe a přeskakuje nějaké vazivo, dcera si stěžuje často na bolest. Pro legraci jsme tam nešli.Využili jsme k objednání elektronický systém a úplně zbytečně, páč jsme čekali opět dvě hodiny, bez nějaké omluvy nebo náznáku vstřícnosti. Člověk má pocit, že je tam vlastně, tak nějak na obtíž. Návštěva proběhla rychle jen pár pohmatů pohled a bez nějakých otázek a užší komunikace, s doporučením rentgenu. Pan doktor byl podrážděný tím,že se dcera svlékala před vyšetřením pomalu, protože jí noha bolela a nezapoměl dodat svlékej se rychleji já chci jít taky někdy domů! Neslýchané.To si nemusím dát líbit!
Takže já čekám dvě hodiny na to, abych poslouchala řeči o tom, že vlastně máme rychle odejít a nezdržovat? Má rodina má problémy s revmatem a artrózou a tak mám oprávněné obavy, jestli se něco takového neděje i dceři. Byli jsme posláni k ortopedovi,tak jsme šly. Jsme už dcerou objednáni k lékaři s dobrým srdcem, který pokaždé vede diskusi o problému a hlouběji se zajímá o pacienta a také přidá pár důležitých rad o tom jak problémy řešit. Věnuje lidem svůj čas a také s úsměvem. Je to pan doktor Ramík. Takže nesnižuji tímto odbornost pana doktora Boglevského, protože tu jistě má, ale je přetížený a tak nějak nemá dobrý přístup. S pozdravem Lipinová

Těžko hodnotit (jakéhokoliv) lékaře obecně. Proto berte mé hodnocení tak, že se týká pouze vyšetření, která jsem u tohoto lékaře podstoupil. Přišel jsem tam s konkrétním problémem, který jsem mu sdělil. Mudr. Boglevský si dané místo osahal a poslal mě na RTG (vyšetření trvalo cca 2 minuty). Při kontrole se snímky mi sdělil, že na RTG nic nevidí. Případ uzavřel hypotetickým závěrem, o němž jsem se jen při zběžném nahlédnutí na google zjistil, že téměř neodpovídá symptomům, které jsem Mudr. Boglevskému sdělil. I kdyby byl však závěr správný, dopustil se zřejmě chyby - sdělil mi totiž, že se s tím nedá nic dělat, a doporučil mi jen nějaké doplňky stravy a úpravu tréninků. A hle, opět jsem koukal na google a zjistil jsem, že se s tím, co bylo obsahem diagnózy, dá něco dělat! Co z toho plyne? Mudr. Boglevský si zřejmě rád hraje na odborníka (viz např. certifikáty, kterých má v ordinaci vylepených přes půl tuctu), kupříkladu tím, že Vám odborně popíše, o co se jedná, o pacienta a jeho stav však zájem nemá. Zaplatíte 250 korun, budete tam 2 minuty, a pak si budete trhat vousy, že jste tam vůbec šli.
Mimochodem, to čekání v čekárně je příšerné (něco takového jsem ještě nikde nezažil!). Byl jsem objednán na 8:00, čekal jsem do 11:00. Čekárna stísněná a přeplněná lidmi. Sednout si skoro není kam, a když se vám to náhodou podaří, brzy zjistíte, že je to absolutně k ničemu, protože jsou ty tamní sedačky tak hrozné, že vás brzy rozbolí celé tělo (věřili byste tomu, že je tohle možné na ortopedii? :-)).

Nedoporučuji,nedoporučuji,nedoporučuji!!!!Podcenil léčbu po uraze a málem mě zabil.Než k němu pujdete,tak to dobře zvažte.Čekárna narvaná obědnanými pacienty,nestihá a pak ta léčba takhle vypadá.

MUDr. René Boglevský

Vážená p. Helísková , vzhledem k tomu , Vás objednával Váš přítel a můj spolužák, byla jste přijata k vyšetření ihned následující den, domluvena Vám okamžitá RHB s individ. nástupem, byla jste řádně vyšetřena cca 35min , nepovažuji Vaše vyjádření za objektivní . dr. Boglevský

Co se týče chování doktora KATASTROFA! letem světem na příčiny se neptá nezajímá , jednoduše se mi zdá že pokud nejste VIP pacient tak ho jenom zdržujete a dá vám to rychle najevo , chování Švarce!!!!!!

no nevim nevim byla jsem na operaci u pana boglevskoho s kostkou na palci a byla to uplne zbytecna operace kostku mam stale a navic jako bonus jeste pekne hnusnou jizvu

C

Tohoto lékaře bohužel nedoporučuji, přístup znám pouze jako laxní, co nejrychleji zkontrolovat a pokračovat dále, vysvětlení možná dobré, ale nejsemli odborník tak jen těžko položím vhodnou otázku... Prostě NE!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jsem měsíc na nemocenské s kolenem, měla jsem chvíli berle, pak bez berli na zátěž a pan ortoped mi doporučuje operaci, tak bych chtěla znát vás názor? Zda-li je to opravdu nutné? DG: ruptura Lca gen I. dx; s835 podvrtnuti a natažení zkříženého vazů kolena.... Koleno mám prý volnější nez to druhé, podlamuje se mi, nestabilita a sem tam bolí. Musím na operaci a co to obnáší a je operace složitá a nějaké komplikace mohou být? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, záleží na věku, aktivitách pacienta- každopádně trend léčby je pokud možno nahrazovat!
Hezký den! RB.

MUDr. René Boglevský