Renata Tietzová, zubař Most

MUDr. Renata Tietzová

Zubař

J. E. Purkyně 270/5, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Byla jsem u paní doktorky poprvé a dneska už vím, že určitě i naposled. Mám za sebou zážitek opravdu na celý život, na sálku mě čekala resekce kořenů, nevím co mi paní doktorka opíchla, ale zub, který měl jít ven to určitě nebyl. Na křesle jsem se rozklepala mučivou bolestí, oči pěvně sevřené, takže se určitě nedalo přehlédnout, že trpím bolestí..paní doktorka nereagovala ani slůvkem a vesele pokračovala dál ve svém sadistickém výkonu. S pacientem vůbec nekomunikuje ani před výkonem a během výkonu už vůbec ne. Nikdy jsem neměla strach ze zubaře, většinu výkonů zvládám bez injekce, takže nejsem žádná cíťa, ale tohle byl hororový zážitek plný utrpení. Stehy už nechám vyndat mého stomatologa, na kterého nedám dopustit Mudr.Kahánek a Mudr. Kahánková Lenka, kteří mají profesionální přístup, komunikují s pacientem a nemučí ho v bolestech. Mudr.Tietzová už nikdy!!!

Musím říct že jsem velmi nespokojen po včerejším trhání osmičky, kdy jsem se během zákroku rozklepal bolestí a až poté mi byla zvýšena dávka anestetik (do té doby nereagovala přes mé naléhání o umrtvení). Toto trhání se mi jevilo sadistické a už teď vím kam s takovými problémi za žádnou cenu nepůjdu. Navíc tak dlouhé "cancoury" od stehů jsem nikdy ještě neviděl, jsou tak dlouhé že mi píchají do kořene jazyka a do krku.

Chirurgické vyndání zubu u této zubařky je opravdu zážitek na celý život. Sadistický způsob vyndavání, na to že to neskutečně bolí nereagovala. Po vyndání zubu nemohu na tuto stranu vůbec jíst (už to je cca 8měsíců).Nejspíš mi s něčím hnula.

Paní doktorka co by zubařka, ke které jsme chodili na pravidelné prohlídky se školou mi tak zprotivila zubaře, že se nedá moje zkušenost popsat do pár řádků. Její chování je hrozné, řeči typu-neřvi, buď v klidu slyším ještě dnes...

Jsem ráda, že jsem měla tu možnost od paní doktorky odejít, resp. jsem našla jinou lékařku, která mě přijala, což je velký problém. Paní doktorka Tietzová mi údajně chtěla zachránit zub, ale bohužel ode mě jen a jen brala peníze. Nakonec mi jiná lékařka musela zub vytrhnout, jelikož byl ve velmi špatném stavu. Uznala, že byl špatně léčen paní doktorkou T.