Ordinace praktického lékaře
Sokolovská 72, Praha

Mudr. Svobodová je vynikající lékařka a člověk. Je svědomitá, ochotná a profesionální. Jsem její pacientkou již řadu let a i když jsem se odstěhovala na opačný konec Prahy, nikdy bych neměnila. V péči měla i mou letitou maminku, která jí měla moc ráda .Do péče přijala i mého syna, když končil u pediatra. I na telefonické zavolání reaguje vstřícně a vždy ochotně poradí. V ordinaci si připadám, jako když se svěřuji přítelkyni a ne lékařce. Její diagnozy jsou vždy 100%. Marcela Veselá

MUDr.Renata Svobodová je dle mého názoru absolutní špička mezi " obvoďáky". Bohužel jsem nucen stále čatěji navštěvovat různá zdravotnická zařízení, takže mám možnost porovnávat. Její přístup k pacientům by měl být vzorem pro všechen zdravotnický personál v republice a to včetně renomovaných nemocničních zařízení, která jsem byl nucen navštívit a drahnou dobu zde pobývat. Je vynikající diagnostičkou a pokud mne odešle na nějaké vyšetření ke specialistovi, tak ten vždy jen potvrdí předchozí názor paní doktorky. Přál bych všem pacientům v republice, aby měli takovou paní doktorku jakou mám, ke svému štěstí, já . Josef Tarant Praha.

Chodím k paní doktorce již řadu let. Její chování je velmi vstřícné, je vždy ochotná, milá, velmi empatická. Její přístup je vysoce profesionální a rozhodně to není ten typ praktického lékaře, který je dobrý jen na léčení chřipky. Naopak, vždy se snaží hledat všechny souvislosti, doporučí nejnovější postupy léčby i odborná vyšetření. Přesto, že již dávno nebydlím na Praze 8 a mám to k paní doktorce poměrně daleko, rozhodně nechci měnit!
Jsem ráda, že je mou lékařkou, protože je to lékař, ke kterému mám opravdu důvěru.
Ivana Ticháčková

Paní doktorka Svobodová je vysoce profesionální, zároveň má ale citlivý lidský přístup a i ve vysokém pracovním tempu dokáže vytvořit příjemnou atmosféru. Jsem velmi rád, že je mou praktickou lékařkou, a děkuji!

Nejlepší lékařka jakou jsme vůbec mohli mít! Je lidská, vždy ochotná, telefon vezme i o půlnoci, poradí i s našimi dětmi. Zbytečně neordinuje na vše ATB, je sympatická! Děkujeme paní doktorko, že Vás máme!!!!!!! Květa s rodinou

Paní doktorka Svobodová,je užasná lékařka a i člověk,vždy vyslechne co vás trápí a určí Vám léky které opravdu vždy pomohou,jsem velmi ráda,že mohu být její pacientkou.Je svědomitá,pečlivá,laskavá,ochotná... NEJLEPŠÍ LÉKAŘKA JAKOU ČR MÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prostě je báječná, mám k ní plnou důvěru

Velmi výborná lékařka. Jsem tomu moc rád.

Vždy ochotná, vstřícná a důsledná.Dubová Miluše - pacientka
Dnes jsem již v důchodu, ale při potížích za ní jezdím 60km.

Příjemná lékařka, která vždy poradí