Václava Vacka 1668, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař stomatolog zkušenosti --- již má bývalá paní zubařka-- komentář k PS OV Fifejdy

Ahoj všem, na pohotovosti na Fifejdách jsem byl před mnoha lety a již si nevybavím dojmy. Píši zde však proto, protože jsem náhodou zjistil, že zde nyní sporadicky ordinuje paní Oramusová.
Vzhledem k tomu, že skončila svou klasickou ordinaci a já byl její dluholetý ovšem nééé zodpovědný pacient, chtěl bych tímto podpořit názory pacientů, kteří navštívili pohotovost a měli štěstí na tuto paní doktorku. Vždy pokud jsem byl nucen navštívit ordinaci a vyhledat tím její pomoc k ošetření, byla vždy empatická, besbolestná atd. Bohužel v mém případě. kdy mám panickou hrůzu z návštěvy zubní ordinace již mnoho let je pro mě jakákoliv návštěva zubní ordinace stále velmi traumatizující. Nýní jsem všajk díky náhodě poznal nového pana doktora a věřím, že mi to pomůže tuto panickou hrůzu postupně eliminovat. Držím palce všem, kteří jste nuceni navštívit pohotovost v Ostravě a pokud potkáte Mudr. Oramusovou, vždy si na mě vzpoměňte :-)

Miroslav
Mám 60 let a za tu dobu jsem poznal mnoho zubařů a vždy před zákrokem jsem měl panickou hrůzu.Od té doby co mne vzala do evidence pí Mudr. Opramusová a nemusela z kapacitních důvodů jsem se přesvědčil ,že to je možné i jinak.S takovým kladným lidským a zároveň profesionálním přístupem jsem se nesetkal.Proto hodnotím pí MuDr.Oramusovou známkou velmi dobrý.A doufám,že v tomto hodnocení nebudu sám.

Souhlasím s tím, že paní doktorka má delší čekací lhůty na preventivku, ale když mnoho let chodím pravidelně 2x ročně, tak mně to nemůže vadit a nevadí. Počítám s tím a umím si vypočítat, kdy mám přijít na kontrolu a objednám se v předstihu. Proč má asi dlouhé čekací lhůty? Zřejmě proto, že má mnoho pacientů a z vlastní zkušenosti mohu říci, že se pacientovi plně věnuje,což vyžaduje čas.
Třikrát se mně stalo těsně před dovolenou, že jsem potřebovala urgentní ošetření a paní doktorka mě nikdy neodmítla a sestra vždy nabídla termín.
Jsem "srab" a vždy se bojím ošetření, ale vždy odcházím spokojena.
Manžel, který měl dlouhodobě problémy s chrupem a byl u jiné zubařky(nedržely plomby,ulamovaly se zuby...stále drobné nehody a u zubaře byl minimálně 1x měsíčně)přešel k paní doktorce Oramusové a najednou je všechno v nejlepším pořádku a chodí jen n preventivky.
Čili za sebe a za manžela:nesouhlasím s negativním hodocením a děkuji paní doktorce.

Doporučuji,je to výborná lékařka a skvělý člověk.

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velice spokojeni.Paní doktorka je výborný lékař po všech stránkach s hodnou a příjemnou sestřičkou.Vřele doporučujeme.

Velice laskavý a milý přístup jak paní doktorky ,tak i sestřičky.
Setkala jsem se s různými stomatology a můžu vám všem říct, že by jste je měli zažít,přístup katastrofální............................!
Doporučuji všem a hlavně těm, kteří se tak strašně báli zubařů jako já.
Už při vstupu do ordinace na vás promluví to nejhodnější skuníčko.!

Tak, prima prostředí, prima paní doktorka, precizní, ochotná a milá. Čekací lhůta normální (1.měsíc), což je vzhledem k blížícím se odjezdům na dovolené zupr termín. Nemám jedinou připomínku. Jsem spokojen a vřele doporučuji!

Velice dobrý přístup k lidem, to oceňuji.

Výborná lékařka s lidským přístupem

PANÍ DOKTORKA JE DOBRÁ ZUBAŘKA,ALE TO ČEKÁNÍ AŽ DVA MĚSÍCE NA PREVENCI TO DOKTORCE TROCHU KAZÍ TOTO HODNOCENÍ.JINAK JSEM SPOKOJEN A TO CELÁ RODINA.