Chirurgie

Diagnostika interních onemocnění +13 Více

EKG vyšetření

Hospitalizace pro kritické pacienty

Laboratorní diagnostika

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Mikuláškovo náměstí 16, Brno

Specializujeme se především na psy, kočky, fretky, hlodavce a jiná drobná zvířata.

Prostory čekárny i ordinace se snažíme pro pacienty ...

• vnitřní lékařství - interna
  • infekční lékařství
  • chirurgie
Zobrazit více

Paní doktorku doporučuji všem, kteří vědí co pro své miláčky chtějí. Nám zachránila pejska a láskyplně se stará o náš ostatní zvěřinec :) Je to velmi milý člověk, který ví co dělá a hlavně DĚLÁ TO VÝBORNĚ !!! Proto neváhejte a se svým čtyřnohým miláčkem se kdykoliv dostavte. Kleinová

Pro nás nejlepší a každému mohu vřele doporučit. Empatická lékařka, která umí léčit.

Paní doktorka mi zachránila kocourka. Její péče je profesionální, je milá, ochotná a ke zvířátkům se chová s úctou a je na ní vidět že je má ráda. Péče u ní je jedna z nejlevnějších a přesto z nejlepších.
Lepší veterinární lékařku neznám.

Ta nejlepší lékařka,ktrou jsem kdy navštívila.Milá,ochotná a empatická.
Mohu jen vřele doporučit !!!

nejlepsi doktorka jakou jsme kdy s nasim psem navstivili. velmi mila jak na lidi tak na zviratka. snazi se pomoci. opravdu vrele doporucuji.

Chodili jsme k paní doktroce už dříve, když ještě působila u MVDr. Šívary. Naprostá spokojenost! Super přístup ke zvířatům i jejich majitelům, lidové ceny a moc pěkná, nově zařízená ordinace. Léčba vždy rychle zabere a zvířeti se tím dříve uleví. Doporučuji!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Potrebuji informace o Crohnove nemoci, kterou ma nas pejsek. Jake jsou jeji priciny, jaka je lecba a s jakymi vysledky ?Jakou ma sanci na dalsi zivot nas pejsek ? Dekuji, Petr Velik.

děkujeme za dotaz. Pravděpodobně se bude jednat o chronické zánětlivé onemocnění gastrointestinálního traktu, u psů ale tohle není pojmenováno jako Crohnova choroba. Pro detailnější informace by bylo třeba pejska pečlivě prohlédnout a případně dodat lékařské zprávy týkající se diagnostiky a stávající terapie.

MVDr. Renáta Novotná